SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Maçı Değerlendirelim (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39362)

tfd5858 23.08.2015 20:30

Cevap: Maçı Değerlendirelim

Yönetimi ne kadar eleştirsem de henüz kesin hüküm vermek hatalı olur
Yalnız şu soru kafamı çok kurcalıyor dani abola ya neden 2 yıllık imza atıldı ayrıca bu defans hattı bize çok manuel da costanın ismini söylettirir

Travis Bickle 23.08.2015 20:30

[B]boyle bır anlayıs olmaz boyle bır mucadele olmaz boyle bır futbol olmaz

ılk gol umıtın hatası 3.gol yektanın 4.gol mehdının 2.golu kaçırdım o da buyuk ıhtımal bıreysel hatadır

kalecı sektus rezalet otesı galatasaray maçında ılk gol de topu rezalet karsılamıstı sonrakı durumu umut verdı fakat bu maçta cok kotuydu yedeğe cekılmesı lazım sıvasspor dıngonun ahırı değil boyle kalecılık olmaz

ümit kurt resmen zorakı evlendırılen gelın gıbı bu kadar ısteksızlık olmaz sılah zoruyla sahaya cıkarmıslar sankı cok karaktersız bır oyun oynadı bugun

yektanın bugun galatasaraydan nıye gonderıldıgını anladık

abalo galatasaray maçında oynasaydı kazanırdık demıstım bugun bu yorumumu bosa çıkarmadı gırer gırmez golunu attı

bazı oyunculara ceza verılmelı boyle futbol olmaz

savunmaya john boye forvete barrales orta sahaya abalo yu monte ederek bundan sonrakı maçlara boyle cıkmalıyız

bır daha boyle rezıllık gormeyız ınsallah bır sey değil sağlımıza zarar gelıcek dıye korkuyorum[/B]

58sinan58 23.08.2015 20:30

Dani abalo haftaya ilk onbirde başlamalı bence kumaşı iyi ayağına top yakışıyor

kaplanlı 23.08.2015 20:32

değişmeyen tek şey var.leblebi gibi gol yememiz.bu sezon yine saç baş yolacağız gibi görünüyor.

babapiton 23.08.2015 20:32

Denecek fazla birşey yok kötü oynadık kaybettik.Kötü oynamamıza sebep olan Eskişehir'in önde baskısı. lig içinde böyle maçlar elbette olacak önemli olan bir daha tekrarlanmaması.Geçen hafta başarılı olan kadroyu bozulması.Hazır olmayan ve takıma henüz alışamayan Yekta ve Ümit İbrahim uyumsuzluğu sonumuzu getirdi.Batuhan fena değildi.Burhan Mehdi Aatif Cicinho ve Erkan iyi mücadele etti.

onur0634 23.08.2015 20:32

Bu takımın yapacağı en büyük transfer Ümit Kurtu takımdan göndermek olur...

buraks58 23.08.2015 20:34

ilk iki gol ümitin hatası
üçüncü gol yektanın dördüncü gol mehdinin ikramı
kaleci desen gelen 5 topun 4 tanesin içeri almış

top oynamayan eskişehire 4 gol attırdık ve yenilgi kaçınılmaz oldu.

dani abalo çok iyi izlenim verdi, aatıf ikinci yarı oyuna ağırlık koydu, sağ kanadımız yine güzel işledi.

sergen hocanın adem ve hakanı aynı anda oyundan alması hata oldu. yektaya güvenip direk formayı verdi ama hazır olmadığını gördük.

fark58 23.08.2015 20:35

Takım sanki lig maçına değilde halı sahada top oynar gibiydi. Maça hiç motive olunmamış, gollerde erken gelince iyice futbolcular salıverdi kendini. Genel olarak bugün takımın üzerinde ruhsuz bir hava vardı. Mağlubiyetin nedenleri isteksizlik ve henüz takım olamamak...

onur0634 23.08.2015 20:36

Sergen Yalçın ya oyunu okuyamıyor ya da taraftarla dalga geçiyor.İlk yarının en iyisi hakan özmerti ikinci yarının başında oyundan çıkarmandaki amaç gaye nedir umarım bi açıklaması vardır bir diğeri Erkan Kaşı 90 dakika oyunda tutmanın mantığı nedir bi açıklamada buna gerekli sanırım...

otceken58 23.08.2015 20:36

Biz yine basladik iyi günler hayaline... görürüz diye diye haftalar su gibi akar gider bizde hala iyi günleri bekleriz. Batuhan Demekten ben yoruldum Sergen oynatmaktan yorulmadı gecen haftanın en iyilerinden Mehdi ilk yarı oyunda yok amaç ne anlamadım defans tel tel dökülüyor jhon boye bosunami aldık hazır degil diyecem Yekta niye oynadı ve Hakan ozmert hiç bir işe yaramaz baska diyecek cok şey var ama sonuc 4-2 ne fayda

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:02.