SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Bilica Bu İşi Biliyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=21791)

Stephan Battal 24.11.2008 19:45

--->: Bilica Bu İşi Biliyor

merhabalar bende diger arkadaslar gibi bilica yi tebrik ediyorum gercekten yapimmasi gerekeni yapti hem kendi kalitesini ortaya koydu hemde takimi sivassporumuza mukemmel bir fayda sagladi tum sivassporlu oyuncularimizida kutluyorum guzel mucadelelerinden dolayi yolunuz acik olsun insallah yigidolar

turkish fighter 24.11.2008 20:52

benim bildigim kadariyla bilica brezilyali degil sirbistanli :confused: evet iyi topcu cok iyi iyi bir transfer

DOGU_BEY 24.11.2008 22:38

Cevap: Bilica Bu İşi Biliyor

[B]kesinlikle biliyor abi çok begeniyorum oyununu:)[/B]

XXCakir58 24.11.2008 22:51

-->: Bilica Bu İşi Biliyor

Bilica cok iyi bir oyuncu, insallah daha iyi olur. Bilica gibi oyunculara ihtiyacimiz var.

atamtürk 24.11.2008 23:03

geçen sen sadi güzeldi bu sene bilica seni sivasımıza getirene gurbam olayım.

etzel1967 24.11.2008 23:36

blica daha ilk maçında dikkatimi çekmişti...hem çok iyi bir kesici hem de bir stopere göre çok teknikti...ilerleyen haftalarda beni haklı çıkardı...bence şu an türkiyenin en iyi stoperi ve en iyi transferimiz...

muhsin koçak 25.11.2008 03:05

[B]bu adam popescuyla beraber türkiyeye gelmiş en iyi savunma oyuncusu bence,sadece savunma yönüyle değil yüksek top tekniği ilede dikkatleri çekiyor.[/B]

yigido_sampiyon 25.11.2008 08:52

bilica yı kim bulduda sivas getirdiyse eline emeğine sağlık...

burakkova 25.11.2008 10:14

çok sağlam adam.. kariyerine bakarsanız italya serie A'da Palermo'da oynamış.. hatta kalecinin kırmızı kart gördüğü bir maçta kaleye geçip schevchenko'nun penaltısını kurtarmış..

Mursallı yiğido 25.11.2008 15:07

Bilica Türkiye'nin en iyi stoperi.Böyle bir futbolcunun bizde olması çok güzel...

okan küsgün 25.11.2008 20:46

bence sivasspor un en iyi transferi ve bu işi gerçektende biliyor

Kibrisli 25.11.2008 23:50

bence popescudan sonra gelmiş geçmiş en iyi savunmacı

tekdoktirin 26.11.2008 01:44

Bence bilica süper bir sitoper mayısın sonunda sözleşmesi bitiyor sanırım yönetim sözleşmesini uzatır vedaha iyi olacak bülent hocayı kutlarım çok zeki ve kurnaz

Alişan 26.11.2008 16:41

-->: Bilica Bu İşi Biliyor

[QUOTE=SivasSpor.Com;440415][IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories/bilica.bmp[/IMG]

Sivas'ın Brezilyalı savunma oyuncusu Bilica, Trabzonspor forvetlerine geçit vermezken maça damgasını vurdu.

Yağışlı bir havada oynanan maçta her iki takımda açık bir futbolu tercih ettiği için 90 dakika boyunca tempolu bir oyun vardı.

Geçen sezon Romanya'da yılın en iyi stoperi seçilen Bilica, uzun boyunun avantajını iyi kullandı. Hava toplarının yanı sıra yerden gelen tehlikeleri sezerek iyi bir kesici olduğunu da kanıtladı.[/QUOTE]

Sadece bilica değil o sahaya o seyirciye rağmen sivassporun bütün futbolcuları mükemmeldi hepinizin eline ayağına sağlık gardaşlar

Alperen58 26.11.2008 18:49

Defans ve forvet tas gibi birde Muhammed ile Sergio düzelse kayipsiz haftalar baslar.Muhammed Ali bizim hizli hücum icin bicilmis kaftan ama yasi gecmeye basladi acilen onun stilinde hizli bir oyun kurucu bulabilisek süper olur.Hele deplasmanlarda öttürürüz her takimi.

özsivasli1903 26.11.2008 19:36

noldu ya bilicayi kimse begenmiyordu...

Abdullah DuMaN 25.01.2009 05:24

Cevap: --->: Bilica Bu İşi Biliyor

[QUOTE=turkish fighter;440749]benim bildigim kadariyla bilica brezilyali degil sirbistanli :confused: evet iyi topcu cok iyi iyi bir transfer[/QUOTE]

[B][I]sen yanlış biliyorsun brezilyalı[/I][/B]

tekdoktirin 25.01.2009 05:37

BU BİLİCA BANA GÖRE TÜRKİYEDE EN İYİ STOPER VE İDDA EDERİM Kİ AVRUPADA HERTAKIMDA OYNAR İŞLAH BİZ BU ADAMI SIVAS TATUTARIZ GİTMEZ

Stephan Battal 25.01.2009 06:50

konu bilicadan acilmisken galatasarayin kirmizi kart yiyen kulhan beyinede seslenmeden gecemeyecegim ayip ulan tum dunyanin onunde insan yalan soylermi sen soylende kameradan kacarmi o ne oyle suya dustun diye o yuruyusler falan eger futbol oynamayip kulhan beyligi yapacaksan kendine baska mekanlari sec bu mekanlarda canla basla futbol oynamak isteyenler var zahmet edip lig tv in karsisina gecde bir kendi goruntune yaptigin harekete bak birde o ikinci yarida oyuna giren boyu kalkmadan ...........kalkan bilicanin kanadinda oynayan daha adini bile kimsenin bilmedigi senin gibi abilerinden ogrendigi gibi cirkefligi ile seyircinin gozune girmek icin bilica yi gecemeyince yaptigi faul de yirmi metre suyun buzun ustunde kayan bilica nin o kisiyi adam yerine bile koyup muhatap olmadan oyuna donusunu izle lig tv den sivasspor bu mekanlara futbol oynamak icin geliyor SIMDI BUYUK HARFLE YAZIYORUM AMA SENIN NIYETIN BASKAYSA BIZ BASKA TURLU DE DAVRANIRIZ SANA AMA BASKA MEKANLARDA FUTBOL SAHALARINDA DEGIL KENDINE GEL ADAM GIBI FUTBOLUNU OYNA ARTISLIGIN LUZUMU YOK

altuntas58 25.01.2009 07:53

[B]Bilica her macta olduğu gibi bu mactada çok iyi oynadı tebrikler bilica seni seviyoruz[/B]

bestekarabi 25.01.2009 09:30

[B]Bilicanın sivasspor forması altında gösterdiği başarının böyle devam ederse inş sezon sonu şampiyonuzz.. 35 senedir futbol izleyicisiyim bilica gibisini dünya kupasını kaldırmıs takımlarda bile görmedim..inş sözleşmesini uzatırlar..
:) I LOWE YOU BBLLİİCCAA

merithan58 25.01.2009 09:39

Böyle bir defans oyuncusunu takımımıza kazandıran Hocamıza ve yönetimimize teşekkür ediyoruz.böyle bir oyunucuyu sivasta izlemek gurur verici.Milyon dolarlar veripte düzgün futbolcu bulamayanlar biraz bizi örnek alsın bence.
dünkü maçta tek kelimeyle harikaydı

YuNuSPaSa58 25.01.2009 09:51

kelimeler onu anLatmaya yetmiyoki..

Love You ßiLica..

merkez_emre 25.01.2009 09:54

You Number One BİLİCA !!!

sivassporumza gelen en buyuk defans oyuncusu gercekden helal olsun inşallah uzun zamanlar hizmet eder...

burak_baykal 25.01.2009 09:55

[QUOTE=SivasSpor.Com;440415][IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories/bilica.bmp[/IMG]

Sivas'ın Brezilyalı savunma oyuncusu Bilica, Trabzonspor forvetlerine geçit vermezken maça damgasını vurdu.

Yağışlı bir havada oynanan maçta her iki takımda açık bir futbolu tercih ettiği için 90 dakika boyunca tempolu bir oyun vardı.

Geçen sezon Romanya'da yılın en iyi stoperi seçilen Bilica, uzun boyunun avantajını iyi kullandı. Hava toplarının yanı sıra yerden gelen tehlikeleri sezerek iyi bir kesici olduğunu da kanıtladı.[/QUOTE]

[B]
bılıca sivassporumun bir stoperi artık her zaman yanındayız taraftar olarak.çalışmalarında başarılar dilerim.[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 04:05.