SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Maçı Değerlendirelim (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39362)

hoğuz 23.08.2015 20:58

Cevap: Maçı Değerlendirelim

Maçın değerlendirilecek bir durumu yok bence ... Teknik Direktörün kişisel egolarına kurban edilmiş bir maç ..

Yekta herkesin bildiği kumaşı iyi bir futbolcu .. ama 3 gün önce takıma katılan bir adamı 1 hafta önce harika futbol oynayan Mehdiye tercih etmenin bir anlamı yok .. iki hafta takımla çalışırsa Yekta iyi transfer ..
Ümit acilen kesilmeli takımdan , haftaya Boye 'u görmek isterim ..
Hakan, Orhan Gülle , Beykan kadar boş anlamsız transferler yerine 1 tane kaliteli orta saha alinsaydi bu sene avrupa hayal değildi ..

İlk 5 hafta takımlar oturmaya çalışır bizde de çok değişiklik var aslında onun için birsey demiyecegim ...
Erkan sol bek oynamaz .. Hakan defansif ortasaha oynamaz ... ademden vazgeçmeyeceksin o bölgede ..
Burhan iyi .. Ümit i kes .. ibo iyi ... cici iyi ... Batu bence iyi ama biraz hirslanması lazım o da 1 gol atarsa açılacak ...
Aatıf şımarık ama inşallah alisacak Paslı oyuna ... Abalo Sivasın aatif tan sonraki en iyi transferi olacak büyük ihtimal .. 11 e monte edilmeli ... beyan hakan orhan gönder gitsin ... Ümit in yerine de Boye u koy tamamdır inşallah ...

Bu maç benim için önemsiz bir maç .. 2 hafta daha kayıplar sürebilir .. önemli olan 6.7. Haftada ne oynadığımız ..
İnşallah bu sene bizim için iyi biter ..
Sergen e de tek bir lafım var .. şans oyunu oynamıyorsun sergen adam akıllı 11 i çıkar oynat ..
Setkus =》 Korçan

emrecan17 23.08.2015 21:02

defansıf hatalardan golü yedik..yekta yı falan bahane etmeyelım ılk yarı fena degıldı pas alısverıslerı araya top atmaları .. bu takımda kalecı kendını artık bellı ettı Korcan a sans verılmelı ümit ile boye yer değişmeli .. Haftaya umarım baralles da hazır duruma gelırse takım şu şekilde kurulmalı ..
Korcan

cicinho ibo boye erkan

yekta (mehdi) hakan

burhan aatıf abalo

baralles

HALIL 23.08.2015 21:02

bu takim daha hazir degil tam olarak
eksiklikleirmiz var transfer yapabiliriz hala
malesef kaybettik bir kaza oldu hersey duzelecektir lutfen dua edip her zaman pozitif kalalim yigidolar

stain 23.08.2015 21:02

bireysel hatalar hocanın yanlış seçimleri vs vs ...

ya sergen reyiz dünyayı niye yeniden keşfe çıkıyosun geçen haftaki kadron gayet iyiydi bu maçta böyle başlayacaktın... ilk yarıda bakıyosun batu yokları oynuyor ümit ayrı telden çalıyor burhan garip garip hareketler ... yekta kaliteli olabilir ama takımı tannımıyor ...

ortaya hatalar zinciri çıkıyor ve ligin başında 3 puan uçuyor gidiyor...

en kötü 1 puan alacağımız maçtı...

dani abalo ise bir iki hata yaptı adam kendini mahcup hissediyor . abalo reyiz baksana ümit yıllardır hatalar zinciri kurdu sallamıyorda sana noluyor 40 yıllık sivassporlu kesildin 40 dakkada :)

otceken58 23.08.2015 21:06

Sayın form yoneticisi mümkün ise haftaya oynayacağımız osmanlispor maçındaki gormek istediğiniz kadro nasıl Olmalı diye bir başlık acarmisiniz...

anadolu5858 23.08.2015 21:11

en büyük hata ofansif başlamaktı bu hatanın bedelini 50 kaç yıldır ödüyoruz sergen gs maçına güvenerek eskişehiri geçeceğini düşündü ve çuvalladı. defansta ibo ile ümit berbattı ortada ademle yekta hiç yoktu. burhan zaten bitik.burhana iyiydi diyenlere hayret ediyorum adam bırak top oynamayı ayakta duramıyor. batuhanı söylemeye gerek yok. atıfa gelince bu takımda atıf en son eleştirilecek oyuncudur bencilliğini görmedimde yapsa bile hakkıdır yapsın takımın beyni iskeleti atıftır. cicinyo,erkan,abolo,mehdi iyiydi gerisi çöp. kaleciye gelecek olursak ne olduğunu anlamadım ya defans çok berbat ya da bu adam kova.

karacören58 23.08.2015 21:13

sergen hocaya biri sölesin bizim futbolculara faul yapmayı öğretsin
hata yapan futbolcular faul yapsın nela bu her yaptırdığını top bize girdi

58akif34 23.08.2015 21:14

Daha ikinci maç bence iyi oynadıktan boffen iyi gunundeydi batuhan 7 sut vurdu 5 i kaleyi tuttu abolo iyi Yekta ilk maç duzelecektir bence sağ duyulu davranılması ne oyuncu nede teknik direktör kusturulmemeli ikinci bir doğa kaya ve rıza Çalımbay a yapılan Yekta ve sergen hocaya yapılmamalıdır

Nihat5858 23.08.2015 21:14

[QUOTE=kkemal58;953996]Ben takımı beğendim, zayıf halka ümit ve burhan. Birinin yüzünden gol yiyoruz, birinin yüzünden gol atamıyoruz, pozisyonlar ölüyor. Abalo yu beğendim, yekta daha iyi olur, orta sahamız kaliteli. Bakmayın yenildiğimize, takım fena değil, gekas'ın kalitesi pozisyon ve vuruş beceresi skorda etkili oldu. Ümit'in yerine boye oynamaya başlarsa tek sorun burhan kalıyor. Ben ümitliyim takımdan.[/QUOTE]

Gol atamıyormuyuz burhan 5 tane top getırıdı ıkısı gol oldu ucunu atamadılar yuh be kardesım yuh

otceken58 23.08.2015 21:14

Kaleci ne yapsın bu defansa 4 gol var dordundede karşı karşıya defans oyuncularından kimse yok kaleci iyi demiyorum yanlis anlaşılmasın ama usta bir ayaktan bu golleri en iyi kaleciler de yer diye düşünüyorum ben

SAKARYA750 23.08.2015 21:14

Kaleci güven vermedi. Defansta sorun büyük. Yekta hazır değil. Sonradan giren Abalo ve Mehdi iyiydi. Belki 11 de başlasalardı farklı olabilirdi. Bireysel hatalardan 3 gol yedik. Bu hatalar olmasa kazanırdık. Maçın genelinde deplasmanda olamıza rağmen üstün olan taraf bizdik.Karamsar olmaya gerek yok. Eğer Barrales ve John Boye iyiyse ilerleyen haftalarda bu sorunları aşabiliriz

B.DUMANLI 23.08.2015 21:18

Gerek hazirlik maclari ve gerekse 2 lig maci göstermistirki.Setkus bizim icin kurtarici olamaz.Iyi bir transfer degil,yedegi Korcan ise icler acisi.Mabc 3-2 devam ederken öylesine bir saldirisimiz varki adeta defans anlayisini yitirdik.Halbuki defansi saglam´a alsan bir gol daha atsan Eskisehir´in etekleri tutusacak.

Yedigimiz 4. golde ise Gekas hayatinin belkide en basit golünü atti.O golü atarken bizim defans blogu neredeydi bilen yok...Lafin özü bizim ceza alanina kadar getirdigimiz topu biz bu kadar neden bu sekilde cabuk kaydefderiz,neden biz ceza alani ieresinde etkisiz kaliyoruzki?

noname87 23.08.2015 21:22

Yekta'yı ilk maçtan bitirmek istemiyorum ama olmaz gibi geliyor bana ne defansif özelliği var ne ofansif fiziksel olarak da zayıf bir omuz koyuyorlar uçuyor.Adem en azından fizikli bir oyuncuydu 2.yarı çıkması gereken Yekta'ydı yerine de maçın başında beri oynaması gereken Mehdi'ydi.
Bugün 2. beğenmediğim oyuncu Karatekid Ümit Kurt geçen hafta Podolskiyi kafayı vurdurttu bu haftada Gekas'a refekatçilik görevini iyi yerine getirdi.Da Costa gitmese de bence Boye gelmeliydi şimdi takımın bir yabancı stopere daha ihtiyacı var.
3.isim de Setkus adam üstüne gelenleri kurtarıyor tamam da rakibin kalecisi panter gibi zıplıyor bizimki ev kedisi gibi.Bir kaç maç daha şans verilebilir bir ışık vermezse sepetlemeli.

ihtiyar yiğido 23.08.2015 21:24

[B][I]Söyleyecek çok şey var ama bizim söylememiz para etmiyor fakat biz yinede söyleyelim.
1-Hazır olmayan oyuncuları kadroya koyarak bu mağlubiyete sebep olan sergen hocanın öz eleştiri yaparak mağlubiyetin sorumlusu benim demesi ve kadro kurarken daha dikkatli davranması lazım.
2-Transferi bitirdik diyen yönetim, bu mağlubiyetle transferin devam etmesi gerektiğini görmesi lazım.
3- bir maçlık performansa bakarak Eskişehire far atarız, rahat yeneriz diyen arkadaşlar lafla maçın kazanılmadığını öğrenmesi lazım.
4-Top yekun hucuma çıkan defans oyuncularımızın da rakibin kotratak yapacağını bilmesi ve hucuma çıkarken defans güvenliğini elden bırakmaması gerektiğini unutmaması lazım.
Artık bu maç bitti Sergen hoca, yönetim ve futbolcular bu mağlubiyetten ders çıkarıp üzerlerine düşen görevleri daha itinalı bir şekilde yapmaları gerekiyor. [/I][/B]

mksivas 23.08.2015 21:27

malesef sergen altılı oynadı ama tuturamadı hala deneme yapıyor defans gelene gec dıyor yoetım adam gıbı bır kalecı alamadılar nese ınsaallah sergen hoca altılı oynamaktan vaz gecer gekas 35 yasında hala catır catır gol atıyor

ROMANTİK KATİL 23.08.2015 21:31

Yektayı daha 3 gün olmusken ilk 11 de baslatmakta ne oluyor anlamıs degilim. Yedigimiz goller rezalet ötesi. Bu takımın ortasahasına ilk mehdiyi yazıp yanınada adem yada hakanı koyacaksın. Sol kanadada mutlaka Dani Abolo monte edilmeli. Atıf Barallesin arkasında olacak. 4 3 3 seklinde sistemi oturtmamız gerekiyor. Kalede Korcan sagda Cici solda Erkan veya Ziya ortada Boye ve İbrahim. Onların önünde Mehdi ve Adem. Sagda Burhan Ortda Atıf Solda Abolo İleridede Baralles olması gerekiyor diye düsünüyorum. Orta alanda belli baslı degişiklikler olabilir tabiki. Hakan Yigit form durumlarına göre Mehdi ve Ademle degişebilirler. Ama diger mevkiler böyle olması gerekiyor. Bir yandan kızıyorum bir yandanda üzülüyorum. İnsallah bu sezon baskalarının kazanması veya kaybetmesi için dualar etmeye baslamayız. Korkulu rüyalar görmek istemiyoruz artık.

Talat 5858 23.08.2015 21:33

hazir olmayan yektayi 11de baslatip ileriye top tasiyan mehdiyi yedek tutmak bi kumardi olmadi abalonunda iyi bi futbolcu oldugunu gorduk mehdi yokken atifda yok buda bariz ortada batuhani hic konusmuyom bile top kafasina carpti gol oldu yek varligi oydu ama yinede bu takim bu yil avrupaya gidicek oyuncularin alismasi lazim birbirine

kkemal58 23.08.2015 21:34

[QUOTE=Nihat5858;954010]Gol atamıyormuyuz burhan 5 tane top getırıdı ıkısı gol oldu ucunu atamadılar yuh be kardesım yuh[/QUOTE]

Burhan bal yapmayan arı gibi. Getirsene ne ki hangi takım arkadaşına verebiliyor pası. Verdiği yerde ya kimse yok ya da kaptırıyor. Bu şekilde halı sahada ben de oynuyorum. Önemli olan aldığı topu sonuca ulaştırmak. Dediğim şekilde Burhan'ı izle bakalım kaç pası arkadaşlarına gidiyor. Haftaya yine yazarsın buraya

noname87 23.08.2015 21:35

[QUOTE=ROMANTİK KATİL;954019]Yektayı daha 3 gün olmusken ilk 11 de baslatmakta ne oluyor anlamıs degilim. Yedigimiz goller rezalet ötesi. Bu takımın ortasahasına ilk mehdiyi yazıp yanınada adem yada hakanı koyacaksın. Sol kanadada mutlaka Dani Abolo monte edilmeli. Atıf Barallesin arkasında olacak. 4 3 3 seklinde sistemi oturtmamız gerekiyor. Kalede Korcan sagda Cici solda Erkan veya Ziya ortada Boye ve İbrahim. Onların önünde Mehdi ve Adem. Sagda Burhan Ortda Atıf Solda Abolo İleridede Baralles olması gerekiyor diye düsünüyorum. Orta alanda belli baslı degişiklikler olabilir tabiki. Hakan Yigit form durumlarına göre Mehdi ve Ademle degişebilirler. Ama diger mevkiler böyle olması gerekiyor. Bir yandan kızıyorum bir yandanda üzülüyorum. İnsallah bu sezon baskalarının kazanması veya kaybetmesi için dualar etmeye baslamayız. Korkulu rüyalar görmek istemiyoruz artık.[/QUOTE]

Yazdığın kadro doğru ama bence Yekta 11 garantisi almıştır görürsünüz haftaya Mehdi yerine Yekta ile başlayacak.İbrahim'in yerine de Ümit büyük ihtimal.

adres58 23.08.2015 21:37

Ben onu bunu bilmem arkadaş,
Oyuncu alacaksan sezonun başında alacak ve kampa yetiştireceksin.
Futbolcu kampı görecek,
Yok menajer oyunuymuş, yok 200 kaat fazla istemişmiş bilmem. Razı edeceksiniz vesselam.
Bir galibiyetin 1300 ettiğini ligin başından açıklayan TFF bu parayı sadece bir galibiyete veriyor. Demekki imza parasıymış yok 100 müş 200 müş gözünü kırpmayıp vereceksin. Ne ön liberolar orta sahalar kaçırdık. Bu iki maçta kaçan puanlarla biz onların hepsini bertaraf ederdik.
Ondan sonra yok Ümitdi yok Setkusdu, yok Hakandı her maç birini tartışır dururuz. Haa bu arada Karabüksporun amigosuda abimiz arkadaşımızdır. Bana söylediği şu lafı unutmam, Hakan futbolcuysa Ben Messiyim demişti... İlerde anlarsınız...
Bu taraftar Abalonun Barallesin Boye nin Yektanın form tutmasını 3-5 hafta beklemek zorunda değil. Üzülüyorum gerçekten.

SenSetik 23.08.2015 21:41

[QUOTE=adres58;954023]Ben onu bunu bilmem arkadaş,
Oyuncu alacaksan sezonun başında alacak ve kampa yetiştireceksin.
Futbolcu kampı görecek,
Yok menajer oyunuymuş, yok 200 kaat fazla istemişmiş bilmem. Razı edeceksiniz vesselam.
Bir galibiyetin 1300 ettiğini ligin başından açıklayan TFF bu parayı sadece bir galibiyete veriyor. Demekki imza parasıymış yok 100 müş 200 müş gözünü kırpmayıp vereceksin. Ne ön liberolar orta sahalar kaçırdık. Bu iki maçta kaçan puanlarla biz onların hepsini bertaraf ederdik.
Ondan sonra yok Ümitdi yok Setkusdu, yok Hakandı her maç birini tartışır dururuz. Haa bu arada Karabüksporun amigosuda abimiz arkadaşımızdır. Bana söylediği şu lafı unutmam, Hakan futbolcuysa Ben Messiyim demişti... İlerde anlarsınız...
Bu taraftar Abalonun Barallesin Boye nin Yektanın form tutmasını 3-5 hafta beklemek zorunda değil. Üzülüyorum gerçekten.[/QUOTE]

Örneğin gaspar alınsaydı acaba bugün 6 puanda olabilirmiydik..bence olabilirdi...

Turan 59 23.08.2015 21:41

Ben onu-bunu bilmem Ümit ve Batuhan kesinlikle ilk 11'de oynatılmamalı ve hatta takımdan hemen gönderilmeli.

Turan 59 23.08.2015 21:43

Ha unutuyordum Sergen efendi hissi davranma adam gibi takım kur.Batuhan'ı oynatmak hangi akla hizmet.Ahbap çavuş ilişkisini bırak.Kim hak ediyorsa formayı o'na verrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.Adamın canını sıkma.

onur0634 23.08.2015 21:44

[QUOTE=otceken58;953998]Biz bilmiyoruz diyelim Batuhan forvet degil mı bu takımda tum maclarına bir bakıver kardeşim kac metre koşmuş diyeceksin forvet koşmaz gol atar o zaman su soru sana kac gol atmış yapmayın lütfen iyi OYNADIĞI zamanlar illaki var ama maalesef ki bizi on kisi oynattığı zamanlar coook daha fazla[/QUOTE]
Ben oyuncunun isteğine arzusuna bakarım ewet aşırı kilolu ve çabuk oyundan düşüyor ancak isteği hırsı takıma olumlu yönde yansıyor...

avare 23.08.2015 21:44

bence sol kanada iyi bir Kanat oyuncusu alinmali atif forvet arkasi serbest oynamali abola sag acikta oynatilmali Boye de artik ibrahimin yerine takima girmeli ortasahayada gerekmedikce calim yapmamalari soylenmeli

onur0634 23.08.2015 21:49

Geçen hafta bu kaleci için ertuğrul bundan bi kaç gömlek daha üstündü diye yazdığımda bazı arkadaşlar bu yoruma tepki göstermişti.Futboldan anlıyorsanız yazın kardeşim anlamıyorsanız mesajlardan fln alıntı yapmayın sadece okuyun bişeyler öğrenin yeterli kapasiteye ulaşın daha sonra karşımıza çıkıp eleştiride bulunun...

eyuphulagu 23.08.2015 21:54

Enterasan bir maç oldu;ilk yarı Eskişehir neredeyse kaleye şut atmadan maç bir anda 2-0 oldu...sivassporun orta sahasında Yekta,Hakan,Adem oynadı..3 oyuncu da ilk yarı o kadar birbirinden kopuk oynadılar ki maçın 2-0 olmasında defans kadar onlarında payı büyüktü...Yekta g.s ile kampa katılmasına rağmen maç eksiği olan bir oyuncu;geçen yıl doğru düzgün kaç maç oynadı hatırlamıyorum..Sergen Yekta yı bir an önce kazanmak için bugün sahaya sürdü ama henüz takımla 3-4 tane idmana çıkan bir oyuncu ancak bu kadar oynayabildi..Zamanla daha iyi oynayacağını düşünüyorum...Geçen hafta Abolo niye 2. yarı oynamadı dediğim için bazılarından fırça yemiştim;niye Abalo sivassporda 1. devre de olsa oynasın dediğimi umarım birileri anlamıştır..Sol belte oynayan arkadaş bu mevkinin yabancısı;umarım sadece iç saha maçlarında sol kanatta oynatılır..Dış sahada defans yapmasını bilen bir oyuncunun oynamasından yanayım..Adem kardeşimiz bugün zaman zaman kademe de girse çok fazla pas hatası yaptı...Defan zaten evlere şenlikti...36 lık Gekas tan futbol dersi aldılar...ilk yarı oynayan 3 orta sahamız Laval kadar etkili değildi...Bjk nın,Sergen in Laval neden ısrarla istediğini bugün bir kez daha gördük..Atıf maç boyunca bir şeyler yapmak istedi;didindi durdu ama bilhassa kenarda oynayan siyahi oyuncu sol kanadı iyi kapattığı için istediklerini pek yapamadı..Burhan çok kötü değildi ama gol bölgelerinde de etkili değildi...Maç boyunca Batuhan a fazla topta gelmedi...eknardan yapılan ortaların büyük kısmı rakibe gitti..2.yarı oyuncu değişikliklerinden sonra daha iyi oynamaya başladık..Çünkü daha fazla pozisyona girdik..Cicinho 2. yarı Atıf da o kanada gelince daha fazla ileri çıktı ve iyi ortalar yaptı..Kaleci Boffin yaptığı kurtarışlarla iyi bir kaleci olduğunu gösterdi...4.golü yemeseydik belki de bu maçtan 1 gol daha atıp puan bile alabilirdik ..Ama olmadı...Bu maç ta gösterdi ki maçlar orta sahada kazanılıp orta sahalarda kaybediliyor..Biz bu maçı ilk yarı orta sahamızın uyumsuzluğu ve kötü oyunundan kaybettik..Defans ne kadar hatalı da olsa orta sahamız iyi oynasaydı o toplar ceza alanına gelmeden tehlikeler önlenirdi...Orta saha o kadar çok pas hatası yapıp birbirinden kopuk oynadı ki bu maç kaybedildi...Umarım önümüzdeki maçlarda bu kadar kötü bir orta saha ile oynamayız...Sivasspor ve Sergen Hoca bu maçta sınıfta kaldı inşallah bundan sonraki maçlarda telafi ederiz..

ezelşener 23.08.2015 22:00

Miadı dolmuş ve Emekliliği çoktan gelmiş ve başımıza bela olan Adem Koçakla.Miadını GS de tamamlamış Yekta Kurtuluşun ( 2 golüde bu iki arkadaş Gekasa hediye etti ) Sivassporda yeri yoktur.Hiç kimse defansı İbo ve Ümidi suçlamasın.böyle orta saha olursa Defans ne yapsın.bu iki torpilli oyıncuyu istemiyoruz

KaanK 23.08.2015 22:02

Ümit bu formuyla formayı bir daha zor görür. Bir stoper bu kadar mı dengesiz olur.geçen seneden bu yana yapılan kaçıncı hata ve verdiğimiz maç
Arkadaşlar ne yazıkki defansımız halen ciddi alarm veriyor. Ümit ibrahim ikilisi oldukça yine ciddi sayıda goller yiyeceğiz gibi. John boye kapalı kutu ki muhtemelen artık ümit kızağa çekilecek bu kesin
Yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi boffin ile setkus arasında gömlek farkını gördük bu maçta. Gördüğümüz kadarıyla setkusta maç çevirecek kaliteli bir kaleci havası yok. İki maçta 6 gol iç açıcı bir başlangıç değil

Rakip bizi çözmüş ön alanda baskıyı yediğimiz anda defanstan çıkamıyoruz nedeni de cicinho dışında topu ileriye aktaracak özellikle defans bloğu ve ön libero oyuncu kalitemiz çok düşük. Örneğin ümit ve ibrahim gibi

Son olarak şunu ifade etmek gerek eğer gekas bizde oynasaydı geçen haftaki gs maçında son vuruş beceriksizliğinden kaçırılan goller dikkate alındığında maçın skoru lehimize çok farklı olurdu
Takımdaki savunma anlayışı değişmeden ve ümitin yerine boye form tutmadan daha çok bu tarz goller yeriz gibime geliyor

sivas58yigido 23.08.2015 22:07

bir maçta bu kadar bireysel hata amatör maçlarda bile olmuyor...
kısaca gs. maçından sonra havalara girmiştik ama maç sahada kazanılıyor savaşarak iyi motive olarak ...
deplasman karnemiz malesef çok zayıf nasıl oynayacağımızı bilmiyoruz...

pover58 23.08.2015 22:11

burhan batuhan ne akla 90 dk oynuyor hayret.sergen bizim göremedigimiz bişeymi görüyor bu kazmalarda yektada hikaye atıf ilk yarı hikaye ikinci yarı çalıştı.adem ve tauli yarım deve oynamalı yeni transferlerden orhan kaş on numara yeni brezilyalı umut verdi gerisi hikaye defansta ümit bomba ibo iyi ziya nerde acep oda belli degil.cicinho vasattı bugün.eskişehir ilk yarı çok çirkeflik yaptı hakemde onlara uydu 3 sarıdada haksız çıkardı kartlar çok agır oldu.takım genel olarak hazır degil.

otceken58 23.08.2015 22:17

[QUOTE=onur0634;954027]Ben oyuncunun isteğine arzusuna bakarım ewet aşırı kilolu ve çabuk oyundan düşüyor ancak isteği hırsı takıma olumlu yönde yansıyor...[/QUOTE]

Boyle düşünüyorsan Mehdi her zaman takımda olsun demeni isterdim. Simdi Takımı'n tamamı birseylermi için uğraşıyor hata da yapıyor ama defanstan çıkarıp ileriye buyuk zahmetlerle taşıdığın topun bir anda Batuhan yüzünden aleyhimize Dönmesi hiç hos olmuyor formdaki birçok yigidoda benle aynı görüşte sanırım Batuhan bu Takım'ı yoruyor daha cok

ROMANTİK KATİL 23.08.2015 22:23

Korcan
Ziya İbrahim Boye Cici

Abola Mehdi Adem Burhan

Atıf

Baralles

pnr 23.08.2015 22:23

Bu takım yine dörtlenmeye başladı pek hayra alamet değil!

Soyözen 23.08.2015 22:35

İzlemeyen arkadaşlar 4 gol yediğimiz için korkmasın, 4'ü de basit top kayıpları sonrasında Gekas'ın bitiriciliği sayesinde. Birini Mehdi hediye etti, birini Yekta.

- Yekta hazır değildi, hem de hiç, neden doğrudan 11'de başladı anlamak mümkün değil.
- Ümit geçen haftaya göre dağınık bir görüntü verdi, Boye gelince işi zora girebilir.
- Aatıf biraz formsuzdu, pek mücadele edemedi.
- Burhan ikinci yarı açılır gibi oldu ama iki sene önceki Burhan bi daha da gelmeyecek sanki.
- Batuhan çok dengesiz, bazen çok zor pozisyonları atıyor, bugün daha kolaylarını atamadı.
- Dani Abalo uyum sağlarsa faydalı olacak gibi. İstekli, pres yapıyor.
- Adem kendi bölgesine bi dünya uyduruk topçu alınmış olmasından huzursuz gibi. İlk defa bugünkü kadar ezik bir Adem gördüm.
- Hakan Özmert bizim Kadir'in arada bir kaleyi bulan ama anlamsız şut çekeni. Tam tanımı bu.
- Erkan Kaş hata yapmadı ama "benden sol bek yaratmayın" sinyali verdi.
- İbrahim takımın genel kırılganlığına ayak uydurmuş gibiydi ama yine de kademede büyük hata yapmadı.
- Cicinho. O bir marka, yorum yapılmaz.

PETKOVİC 23.08.2015 22:47

[QUOTE=citothehan58;953962]Gördük gibi Ümit, Yekta, Batuhan, Hakan gibi oyuncular daha ilk 11 de oynatilmasin

Ilk 11 e Abalo, Barrales gibi oyuncular monte edilsin .. ve Defansa mutlaka iyi oyuncular alinsin gerekirse Ümitle - Boye degisikligi yapilsin[/QUOTE]

yekta hakan yeni geldi bismillah!! ümit ve ibrahim aksadı bence onların dışında pek problem yoktu yeni gelenler uyum sağladıktan sonra herşey daha güzel olur hemen önyargılı yorum yapmayın rica ediyorum. bu takıma 1 stoper daha lazım boye la birlikte oynayacak ümit ve ibrahimden sadece yedek olur..

onur0634 23.08.2015 23:02

[QUOTE=otceken58;954036]Boyle düşünüyorsan Mehdi her zaman takımda olsun demeni isterdim. Simdi Takımı'n tamamı birseylermi için uğraşıyor hata da yapıyor ama defanstan çıkarıp ileriye buyuk zahmetlerle taşıdığın topun bir anda Batuhan yüzünden aleyhimize Dönmesi hiç hos olmuyor formdaki birçok yigidoda benle aynı görüşte sanırım Batuhan bu Takım'ı yoruyor daha cok[/QUOTE]Kardeş senin haklı olduğun noktalarda var fakat batuhanı binanın en üst katı olarak düşün temel çürük ne kaleci var ne defans orta saha desen yeni oluşum içerisinde uyumsuz...

migroArmis 23.08.2015 23:16

İlk haftalar hiç bir takım istenileni sahaya yansıtamaz..Karamsar olmamak gerek...4 gol yemek elbette hoş değil lakin bu takım 4 gol yediği takıma deplasmandada 2 gol atmış bunu gözden kaçırmamalı...Ben bu kadar olanaksızlık içerisinde kısıtlı bütçe ve transferler neticesinde yinede Sivasspor takımını başarılı buluyorum...

baris58sivas 23.08.2015 23:30

[QUOTE=pover58;954034]burhan batuhan ne akla 90 dk oynuyor hayret.sergen bizim göremedigimiz bişeymi görüyor bu kazmalarda yektada hikaye atıf ilk yarı hikaye ikinci yarı çalıştı.adem ve tauli yarım deve oynamalı yeni transferlerden orhan kaş on numara yeni brezilyalı umut verdi gerisi hikaye defansta ümit bomba ibo iyi ziya nerde acep oda belli degil.cicinho vasattı bugün.eskişehir ilk yarı çok çirkeflik yaptı hakemde onlara uydu 3 sarıdada haksız çıkardı kartlar çok agır oldu.takım genel olarak hazır degil.[/QUOTE]

1. tauli degil taouil
2. orhan kas degil erkan kas
3. brezilyali degil ispanyol
4. ziya kronik sakat

sawyer5892 23.08.2015 23:32

Toplanmis yine ligden dustuk hocayi gonderelimciler. Bir de kaleciye takan tayfa var adam ne yapsin yedigi 4 golse karsi karsiya pozisyon. Burhan artik beni 11 oynatmayin diyor elimizdeki en iyi on libero mehdi dusunun gerisini umit ne yaptigini bilmiyor abalo barrales boye takima uyum saglar ilk 11 baslarsa cok daha iyi oluruz

WEZ Format +2. Şuan Saat: 04:38.