SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   TFF' DEN SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=10830)

puar 06.04.2007 19:46

--->: TFF' DEN SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA

tek kelime ile bize yakışmadı... ama bunuda tüm tirbünlere maal etmemek lazım daha dikkatli olunmalı sivaslılara yakışır şekilde hareket etmeliyiz inşallah bu son olur.

Arif Coşkun 06.04.2007 19:48

Küfürün takıma zarardan başka birşey vermediğini ne zaman anlayacak bu kişiler,bastıkları dalı kesiyorlar farkında değiller. Bir insan bunu nasıl anlamaz,şaşıyorum vede kınıyorum!

yiğidogur60 06.04.2007 19:52

KÜFÜR VE ŞİDDET NERDE OLURSA OLSUN NEFRETLE KINIYORUM.TASVİP ETMİYORUM.GURBETTEKİ BİR YİĞİDO OLARAK MAÇI STATTA SEYREDEN ARKADAŞLARDAN ALDIĞIM BİLGİLERE GÖREDE MAÇIN ORTA HAKEMİ KUDDUSİ MÜFTÜOĞLUNUN SİVASSPORA VEYA SİVASLIYA HERHANGİ BİR GAREZİ VARMIŞ GİBİ BİR MAÇ YÖNETTİĞİ MAÇI KATLETTİĞİ, BUKÜFÜRLERİN YANINA KUDDUSİNİN NASIL MAÇI KATLETTİĞİNİ YOKSA EKMEĞİNİ MAÇLARDA HAKEMLİK YAPARAK KAZANAN TARAFSIZ BİR HAKEME 4000 KİŞİLİK BİR GRUP DEFALARCA İ..... HAKEM DİYE BİRKAÇ DEFA AYNI KÜFRÜ YAPSIN.BU İNSANLARIN BİRİ İKİSİ DEĞİL 4000 DE Mİ KÜFÜRBAZ!KÜFÜRLERİ ONAYLAMIYORUM AMA ÖNCEKİ SENELERDE SİZ ADAM YAKAR SINIZ EMİ DEYİPTE MAÇ YÖNETEN HAKEMLERİDE GÖRDÜK.KÜFRÜ KINADIĞIM KADAR SİVASA KARŞI ART NİYETLİ BİR MAÇ YÖNETEN KUDDUSÜ MÜFTÜOĞLUNU DAHA FAZLA KINIYORUM.

serkankeskin 06.04.2007 20:00

spor müsabakalarında küfretmek tabiki doğru değil amabu kadar büyütmemek gerekir

zaralım 58 06.04.2007 20:15

BİR ANADOLU YILDIZI TARAFTARINA YAKIŞTIRAMADIM

erdalsahin_58 06.04.2007 20:31

-->: TFF' DEN SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA

SAYIN BAŞKANIMIZA VE YÖNETİMİMİZE SİVASSPORA YAPTIKLARINDA DOLAYI MİNNETTARLIĞIMI BELİRLMEK İSTERİM ÖNCE.
BAŞKANIMIZ BU KONUDA SONUNA KADAR HAKLI. BU İŞİN CEZASINI MAALESEF SİVASSPOR ÇEKECEK.
ANCAK ŞU BİLİNMELİDİRKİ KAYSERİDE OYNANAN İLK MAÇTA DA AYNI HAKEM HAFTALARCA DİNLENDİRİLDİKTEN SONRA KAYSERİ-SİVAS MAÇINA VERİLMİŞ UYDURMA BİR PENALTIYLA İKİ PUANIMIZ ÇALINMIŞTIR.
BU MAÇADA UZUN SÜRE DİNLENDİRİLEN KUDDÜSÜ MÜFTÜOĞLU TEKRAR VERİLMİŞ SİVASSPORUN İYİ GİDİŞİNE DUR DEMEK İSTERCESİNE HATALAR YAPMIŞ YİNE UYDURMA BİR PENALTI VERMİŞ, AYRICA TEHLİKELİ BİR YERDEN KULLUNILAN SERBEST VURUŞU 3 DEFA TEKRARLATMIŞ MAÇIN KADERİYLE OYNAMAK İSTEMİŞTİR. BEN BUNDA KASIT GÖRÜYORUM. HİÇ KİMSE DEMESİN Kİ BU FUTBOLDUR BÖYLE ŞEYLER OLUR..... OLMAZ ARKADAŞ. BU SEYİRCİDE İNSAN. BİR YERE KADAR TAHAMMÜL EDER. SEZON BAŞINDAN BERİ PENALTI ATMAYAN İKİ TAKIM VAR. BİRİ FENERBAHÇE DİĞERİ SİVASSPOR. BİZİM HİÇMİ PENALTI POZİSYONUMUZ OLMADI, MEHMET YILDIZ GİBİ, BALILI GİBİ FORFETİN OLSUN PENALTIN OLMASIN.... BU KASIT DEĞİLDE NEDİR.
TAMAM BİZ TARAFTAR OLARAK HATALIYIZ KABUL EDİYORUZ DA BU İŞTE FEDERASYONUN MHK NİN HİÇMİ SUÇU YOK.
SAYIN TARAFTAR ARKADAŞLAR, SAYIN BAŞKANIM VE YÖNETİM KURULU,
BU TAKIM BİZİM. BU TAKIMI BURALARA GETİRMEK İÇİN NELER FEDA ETMEDİK, EN UZAK DEPLASMANLARA BERABER GİTMEDİKMİ. BU TAKIM ALLAH GÖSTERMESİN ESKİ GÜNLERE GİDERSE( BUNU İSTEYENLERİN SAYISI HİÇTE AZ DEĞİL) BİR DAHA BURALARI GÖREMEYİZ. BİZ TARAFTAR OLARAK GEREKTİĞİ GİBİ TAKIMIMIZI DESTEKLEYELİM, YÖNETİM KURULUDA ARTIK MASA BAŞINDAMI OLUR YOKSA KULİSLERDEMİ OLUR (ŞİMDİYE KADAR BUNU YAPTIKLARINDAN ŞÜPHEM YOK) HAKKIMIZI ARASIN BU LİGDE UZUN SÜRE KALALIM.

altuntas58 06.04.2007 20:43

küfüre ve kötü tezahürata herkes gibi bende karşıyım
sayın başkanımızın söylediklerine katılmamak elde değil
ancak saha gözlemcisinin tutmuş olduğu notlara bakarsanız
burada bir art niyetin olduğunu düşünüyorum sen nasıl bu
kadar not alabildin nasıl o rakamları cıkarttın hayrete düştüm
bu işte bir komplo var diyorum ancak bunu derken seyircimizin
yapmış olduğu küfürleride haklı görmüyorum küfürün savunulacak
hic bir tarafı yoktur yiğidoların centilmen bir taraftar olduğunu
bütün türkiyeye ilan etmek için var gücümüzle türbünlerimize
bir düzen gelmesi lazım gurupların faliyetleri stat dışına taşınmalı
statyuma girdikten sonra bütün gurupların tek yumruk olması gerek
tek lider ve küfürsüz ses cıkmalıdır buda çok zor bir şey değil
tüm camiamızı kötü tezehürata karşı tepki göstemeye aynı zamanda
birlik ve beraberliğe davet ediyorum

FurkaN 06.04.2007 20:46

-->: --->: TFF' DEN SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA

[B][FONT="Comic Sans MS"][CENTER][QUOTE=MecnunOtyakmaz;207602]Değerli Arkadaşlar
Sabah ofisime geldiğimde masamın üzerinde TFF'den gelen savunma istemli faxı okuyunca;taraftarımızın daha güzel,daha etkili,daha centilmen olması çabalarımın ne kadar boş bir hayal olduğunu birkez daha anladım.
Uzun zamandır 67,çılgınlar,merkez vs. gibi gurupları tek çatı altında toplayıp statta tam bir bütünlük sağlamak için mücadele ediyordum.dahası trübünlere renk katmak için üniversiteli bayan arkadaşlarımızıda bu gurubun içine yerleştirip daha renkli,daha etkili bir trübün hayal ediyordum.Fakat Kayseri maçında gördükki taraftarımız henüz bu olgunluğa ulaşabilmiş değiliz.
Takım sevgisini küfrederek ispatlayamazsınız.Bedava bilet alıp sen ben diye ayrım yaparak,küfrederek takımınıza destek sağlayamazsınız.Aksine köstek olursunuz.Liseli öğrencileri milli eğt. müd.ile yaptığımız anlaşma gereği trübünde nasıl küfredileceğini öğrensinler diye maça yollamıyoruz.İçlerinde Sivasspor sevgisi yerleşsin diye çırpınıyoruz ama korkarım kısa sürede onlarıda kaybederiz.
Bu tip davranışlar devam ederse önümüzdeki yıl kesinlikle hiçbir gurupla ilişki kurmayacağız.Bu guruplar Sivasspora ne verebiliriz diye düşünmeleri gerekirken yaptıkları eylemlerle maddi manevi zararları oluyor.
En önemlisi 4 Eylül stadında küfürün olmaması. Bikere insan ahlaklı ise küfretmez,Müslümansa günah diye küfretmez,Türk`se töre gereği küfretmez,insansa insanlık gereği küfretmez,Yiğidoysa yiğitlik gereği küfretmez.
Bu guruplara sesleniyorum şapkanızı önünüze koyup düşünün bundan sonra Sivasspora zararınız olursa birdaha beni yanınızda göremeyeceksiniz.Aksine birşey kazandırmadan kaybettirirseniz karşınızda bulacaksınız.
kayserililerin tahrikleri,yaptıkları beni ilgilendirmiyor gerçek bir Yiğido provakasyona gelmemeli.
GERÇEK YİĞİDOLARA SEVGİ VE SAYGILARIMLA
MECNUN OTYAKMAZ[/QUOTE]

Tespitler son derece doğru o maçta olanlar bize hiç yakışmamış ancak benim size bir teklifim olacak taraftar grupları stadın görünmeyen yerlerine değilde hakim bölümlerine yerleştirilirse kendi grupları dısındaki taraftarlarada ulasabilir ve stadı hareketlendirebilirler... Ve devamlı göz önünde olacakları için otokontrol gelişir, küfreden yabancı madde atan kişileri kontrol altına alabilirler... Maraton tribününde münferit gelişen olaylar birbirinden etkilenmeyle organize olaymış gibi görünüyor ancak gruplardan biri veya ikisi eğer orada olursa böyle olaylar yasanmaz ve de takımı destekleme konusunda bir veya iki maçta gördüğümüz üst düzey destek her maçta olur... Bu benim nacizane fikrim değerlendirmek veya değerlendirmemek size kalmış bizim görevimiz kulübümüze yardımcı olmak, desteklemek...
Saygılarımla...[/CENTER][/FONT][/B]

Ss--58--Ss 06.04.2007 20:51

HER ZAMAN HER YERDE SİVASSPOR...;)

erdalsahin_58 06.04.2007 20:53

BU RAPORU YAZAN GÖZLEMCİ SEYİRCİNİN YAPTIKLARINI BU KADAR İNCE DETAYINA KADAR YAPMIŞ VE BU ADAM MAÇI MAALESEF SEYREDEMEMİŞ, SEYRETMİŞ OLSA BU KADAR AYRINTIYI GÖREMEZ. BU BİZİM FEDERASYONUMUZUN FUTBOLA NE AÇIDAN BAKTIĞINI GÖSTERİR.
ÇÜNKÜ MAÇA GİDEN GÖZLEMCİ NETİCEDE FUTBOL ADAMIDIR, VE MAÇI İSTEMESEDE SEYREDER, EĞER SEYRETSEYDİ BU KADAR AYRINTILI NOTU ALAMAZ BU RAPORU YAZAMAZDI. DEMEKKİ BU ADAM MAÇ SEYRETMEYE GELMEMİŞ TAMAMEN KASITLI OLARAK SEYİRCİYE YÖNLENMİŞ......

WEZ Format +2. Şuan Saat: 20:48.