SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Fener Maçında Sahada (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=28414)

mucahitbaba58 28.01.2010 22:34

Cevap: Fener Maçında Sahada

[B]ben dusunuyorum ki ne biz mehmet yildizsiz yapabiliriz nede mehmet yilz bizsiz yapabilir ben en basarili olacagi klup burasi oldugunu dusunuyorum
ayrica performansina gelince nazik cikolata cocugu olsaydi pek bisey beklemzdim ama mehmet hem fizik gucu hemde beyin gucu guclu oldugu icin performansinda pekbi eksiklik oloacagini sanmiyorum belkide daha iyi adapte olacaktir o atmasa bile attirmak icin o boslugu olusturacagina inaniyorum en guzel transferimiz mehmet yildizin tekrar donusudur [/B]

babapiton 28.01.2010 22:44

haber resmi sitedede yayınlandı kesinleşti böylece inşallah iyi performans sergiler en azından takımı ateşler sonuçta futbolu özledi

babapiton 28.01.2010 22:48

Mehmet'e çok kızıyoduk diger sivasspor lu oyuncuları azarlıyo diye ama demek onun sayesinde hırslanıyolarmış

subasi29 28.01.2010 22:50

hadi hayirisi umarim bu macta kendini fazla zorlamaz ayni sakatligi tekrarlarsa ozaman biteriz

yukarıyıldızlı 28.01.2010 22:53

mehmet hoşgeldin abi yawww şu takımı sen adam edeceninşallah oynamayana bağır çağır içinde bulunduğumuz durumu onların anlamaya pek niyeti yok galiba...

A.Turan Korkmaz 28.01.2010 22:57

18 kişilik kadroda olması bile takımı ateşler. Hocanın son 10-15 dakika oynatmasını umuyorum.Fazla riske atmamalı. Ona daha çook ihtiyacımız var. İnşallah işi önceden bitirir, Mehmet Yıldıza bırakmayız.
Maça Bursa maçı gibi ilk 15 dakika baskılı başlarsak en az bir gol belki de iki bulabiliriz. Orta sahayı kalabalık tutup baskıyla top çalıp araya atmamız gerek. Erman ve Kamanan birer devre tek forvet oynamalı bence. Keita ve ElRionun arapaslarıyla golleri bulur, Feneri dağıtırız. Maç başlaması ile yoğun tezahürata başlayıp gol atana kadar hiç susmamalıyız. İnönü stadının yoluk kartallarından aşağı mıyız? Onlardan daha iyi taraftar bizimkiler.

konartr58 28.01.2010 23:07

bir kere hoca maç koptuktan sonra aslarını sürüyor.o zamanda takım ne yapsın.fener maçıda anderleht maçına dönerse hiç şaşmayalım.artık çarkı dönderebilirsek denizli maçından sonra döndüreceğiz anlaşılan.

yigido yakup 29.01.2010 00:25

benim sahsi düsüncem mehmet yildiz i diyarbakir macina kadar oynamamasi lazim.o zaman zarfina kadar tam hazir olabilir.denizli macinda eger ibrahim olursa mehmet in riske edilmemesi gerekir ama diyarbakir macinda hem saglam hemde daha hazir vaziyetde olur.

yigidozan 29.01.2010 02:14

özledik kaptan gel kurtar bizi bu hallerden

YİGİDOKENTLİ 29.01.2010 05:57

büyük kaptan fenerbahce gol at bizi çoştur biz yigidolar seni çok özledik.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 22:34.