SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Eski Maç Yorumları (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Bursaspor:SİVASSPOR Maçı Tahmin ve Yorumları... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=415)

tahakerem 10.03.2005 17:41

KİMSE KIRILMASIN DARILMASIN

BURSASPOR 1-1 SİVASSPOR

V1CT0RY 10.03.2005 17:44

[quote=BURSANKARA]sen gelmedin heralde ilk maça yeniçeriler di heralde bizim sol tarafımızdaydılar sivası 1 dk bile desteklemeyip bize futbolculara hep küfür edildi ortamı germeye niyetim yok ama yapılanlarda unutulmaz yani söyliyim

alayına isyan olsun
bursamıza yemin olsun
amatöre düşsek bile
terkedemler kahpe olsun...biz BURSASPOR'LUYUZ...[/quote]
ulan kim ............ helal olsun lannnnnnnnnnnn...

KoraySancar 10.03.2005 17:45

Forumlarımıza girip bizi tahrik etmek moda oldu.İşin ilginç tarafı tahrikçiler hep kendi evlerinde yapılacak maçlardan önce ortaya çıkıyorlar.Sivas'ta yapılan maçlardan önce ortada delikanlılık taslayan ne Bursalı vardı,ne Kocaelili.İşte başka bir topic'te açıkladığım delikanlılığa tipik bir örnek!
Neyse bildikleri delikanlılığı yapsınlar bizim kimseden korkumuz yok.Yalnız Bursalı arkadaşa hatırlatmak isterim;Sivasspor son yıllarda hep güçlüydü,bundan sonra da inşaallah öyle olacak,dolayısıyla yine karşılaşacağız.Herkes kendi memleketinde kabadayılık ederse biz yine Bursa'ya geliriz ama onlar,belki de desteğe çok ihtiyaç duyacakları bir maçta Sivas'a gelemezler.Tavsiye ederim bazı şeyleri kan davasına dönüştürmeyin kimse için iyi olmaz.

CAGLAYAN 11.03.2005 08:49

[size=7]Önümüzdeki mac bitmeden bir baska macin Tahmin ve Yorumunu yapmak bence cok erken diye düsünüyorum !![/size]

sVs 11.03.2005 10:37

Arkadaşlar Bursa yı küçümsemeyelim onların dünya rekorları var bunu biliyor musunuz?
Rekoru da şu; En fazla TOP'a sahip olma rekoru var bursanın :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sVs 11.03.2005 11:11

Hatta TOP'a sahip olma oranları %88 falan deniliyor yani küçümsemeleyim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doktor 11.03.2005 12:14

[quote=wrongway]belkı bu duşunceme kızacaklar olabvılır ama benım içimden bu gelıyorr

Bursa 1

SİVAS 1

benım duşuncem bu ama inşallah kazanırız[/quote]
sna katılıyorum gardaş...
ama umarım yanılırız.....

doktor 11.03.2005 12:18

bursa:1
sivas:1
bursanın başka çaresi yok

puar 11.03.2005 12:34

gelecez gardas...bursada görsün sivasın gücünü

1967_DERNEK_10UR 11.03.2005 13:37

[quote=BURSANKARA]sen gelmedin heralde ilk maça yeniçeriler di heralde bizim sol tarafımızdaydılar sivası 1 dk bile desteklemeyip bize futbolculara hep küfür edildi ortamı germeye niyetim yok ama yapılanlarda unutulmaz yani söyliyim

alayına isyan olsun
bursamıza yemin olsun
amatöre düşsek bile
terkedemler kahpe olsun...biz BURSASPOR'LUYUZ...[/quote][size=7][/size]öbür gözünüde ben şişiririm sivas'ta tavuk gibiydiniz.senin gibi bir kaçtane çıkıp burda atar tutar ZEKİ MÜREN'nin muhterem hemşerileri :lol:

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:44.