SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Aydın Sivas'a Dönüyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38199)

Divriği58 01.09.2014 18:16

Cevap: Aydın Sivas'a Dönüyor

[QUOTE=hakan367;918803]Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Karabükspor’u 3-2 yendikleri karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında transfer konusunda bir itirafta bulunarak, “Bir oyuncu istedim başkanımdan ama alamadık” ifadesini kullanmıştı.
Herkesin merak ettiği bu futbolcunun kim olduğunu ortaya çıktı. Fenerbahçe’nin çok isteyipte alamadığı oyuncu; Aydın Karabulut…
Sivasspor ile sözleşmesinin bitmesinin ardından Bursaspor’a giden 26 yaşındaki sol kanat oyuncusu, daha sonra teknik direktör Şenol Güneş ve kulüp yönetimiyle düştüğü anlaşmazlık sonrasında kadro dışı kalmıştı.
İsmail Kartal’ın Aydın’ı çok istediği ancak başkan Aziz Yıldırım’ın yaptığı görüşmeler sonucu anlaşma sağlanamadığı için bu transferden vazgeçildiği öğrenildi.[/QUOTE]

[B][I]Fenerbahce istese alırdı 550 bın euro dan mı korkacak aziz yıldırım.
teknık dırektor ıstıyorsa 1 mılyon euro verır adamlar.. Herkes sivas mı düşeşe e getirsin[/I][/B]

06batu58 01.09.2014 20:02

İSMAİL KARTALIN İSTEDİĞİ FUTBOLCU

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Karabükspor’u 3-2 yendikleri karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında transfer konusunda bir itirafta bulunarak, “Bir oyuncu istedim başkanımdan ama alamadık” ifadesini kullanmıştı.

Herkesin merak ettiği bu futbolcunun kim olduğunu ortaya çıktı. Fenerbahçe’nin çok isteyipte alamadığı oyuncu; Aydın Karabulut…

Sivasspor ile sözleşmesinin bitmesinin ardından Bursaspor’a giden 26 yaşındaki sol kanat oyuncusu, daha sonra teknik direktör Şenol Güneş ve kulüp yönetimiyle düştüğü anlaşmazlık sonrasında kadro dışı kalmıştı.

İsmail Kartal’ın Aydın’ı çok istediği ancak başkan Aziz Yıldırım’ın yaptığı görüşmeler sonucu anlaşma sağlanamadığı için bu transferden vazgeçildiği öğrenildi

RoKeT 01.09.2014 20:17

Cevap: İSMAİL KARTALIN İSTEDİĞİ FUTBOLCU

Bana inandırıcı gelmedi

furky.b 01.09.2014 20:53

[QUOTE=SivaSTeaM58;918686]Burdayım merak etme ben sen değilim lafımın arkasındayım yarın aydınla sözleşme imzalanmasın siteye girmem bir daha erkeksen gel iddaaya girelim yarın sözleşme imzalanır aydın özür dilerse sende daha siteye girmeyeceksin var mısın??? Ayrıca dinime küfür eden müslüman olsa sağdan soldan transfer haberi alıp kendi duyumunmuş gibi paylaşan kim?? Yeni bir transfer yapıldığında (hiç beklenmedik) ben zaten biliyordum da siteye giremedim diye palavra atan kim??? Hadi sen biraz face twitter takıl transfer haberi al yarın görüşürüz....[/QUOTE]

Siteye girme birdaha ;) duyumcuyum diyede ortada dolasma sahtekar!!

Divriği58 01.09.2014 21:05

[QUOTE=furky.b;918821]Siteye girme birdaha ;) duyumcuyum diyede ortada dolasma sahtekar!![/QUOTE]

Üstad üstüne fazla gıtme :D:D:D:D:D

ihtiyar yiğido 02.09.2014 00:27

[B][I]Dikkat dikkat Sivasspor yönetiminden Heyecanla transfer bekleyen yiğidolara sürpriz, tabi ki her zamanki gibi transfer yapacak diye beklerken, yine transfer yapmayarak sürpriz yaptılar.
Sivasspor düşmanları sevindi, kendi sahamızda bizi yenen Gaziantep sevindi.

Sezon bitiminde şampıyon olan takım taraftarı sevinir.
Türkiye kupasını alan takım taraftarı sevinir.
Avrupa kupalarına kalan takımların taraftarları sevinir.
Peki Sivasspor taraftarı hep üzülecekmi, bizim hiç sevinme hakkımız yokmu?
Elbette var ama, Çok Şükür Bu Sezonda küme düşmekten son anda kurtulduk diye tabiki;)

[/I][/B]

Countach 02.09.2014 00:34

dogu_bey nerde la ahahah :):D

ahmet4158 02.09.2014 13:23

YENİ KADROMUZ

ERTUĞRUL

İ.TORAMAN COSTA ÜMİT ZİYA

CİCİNHO ADEM

BURHAN ATIF UTAKA

AHMET ARAS ( CRİSH VEYA BATU )

ahmet4158 02.09.2014 13:24

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=44558&token=51551[/IMG]

Akartuna58 02.09.2014 19:00

Hee döndü döndü :D

34MUAMMER58 02.09.2014 19:05

[B]SİTE adminlerinden ricamdır,gereksiz konuların kaldırılmasıdır,transfer haberleri ,aydın haberi başlıkları kaldırılmalıdır,geldi gelecek geliyor diye çok yazdık çizdik olmadı ,hiçdeğilse aydın bikulübe imza atana yada devre arasında sivasa gelene kadar konu başlığının kilitlenmesini rica ediyorum [/b]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 13:59.