SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Maçı Değerlendirelim (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38551)

savaş2 20.12.2014 17:05

Cevap: Maçı Değerlendirelim

***takım 10 puanda nasıl kaldı ,yüzde pay oranları

yönetim- 33 yönetim takıma nerde sorunlu oyuncu bulduysa aldılar ve hakem hatalarına göz yumdular yani takımın haklarını savunmadılar.

carlos - 34 oyun okuması sıfır .sadece yaptığı tek doğru şey TAKMI 11 kişi ye sahaya sürmesi.

hakemler - 33 hakemler takıma sahipsiz bulunca takımn en az 9 yanını çaldılar tatbiki yaptıkları şeyde bu sıralar meslek.

***artık carlosu hızlı treni beklemeden postalamak gerekir.Oda taraftara düşer.ACİLEN HEMEN Murat ERDOĞAN Getirilmeli.

Besyo_cu 20.12.2014 17:41

[B]Ligin 2. yarısı gelene kadar bu takımdan kimse 3 puan beklemesin...

Sivasspor'un mevcut kadrosu ve teknik heyeti yenilgiye alışmış durumda, gol yiyince takım nasıl olsa bu maçıda kaybettik diye o an bırakıyor maçı. Bu futbolda çok tehlikeli bir durumdur.

Ligin 2. yarısında takıma en az 5 direk oyuncu transfer edilmesi gerek diyeceğim de devre arası kim iyi oyuncusunu bırakır orası da başlı başına bir muamma ???

Geçen sene devre arası yapılmayan forvet transferi ligi 5. bitirmemize yol açtı, bu sene başı yapılmayan veya yapılan yanlış transferlerde takımı ligin dibine attı...[/B]

svsli 20.12.2014 17:43

Bastan düzgün transferler yapılsaydı belki de böyle olmazdi şimdide nerde kadro dısı kalan nerde yaşlı artik futbolcu varsa onlarla ilgileniliyor ben bu yönetimi anlamadım.Borcumuz yok diyorsunuz iyi transfer yapmiyorsunuz eğer böyle giderse seneye ptt1. Lig bizi bekliyor

34MUAMMER58 20.12.2014 17:53

[b]milletin öve övebitiremediği ibb yi elimizden kaçırdık ,buna hakemde yardım etti,4 net gol fırsatımız var ,yediğimiz goller saçmasapan kaleci hatası iyi kaleci bu 2 golüde yemez ,sivassporun enzayıf halkası bence kaleci ,burayı çözmezsek kimi alırsak alalım takım düzelmez,tutanın iyiolacak atanında iyiolacak utakanın 2 net pozisyonu harcadığını üzülerek gördüm,musa müsait pozisyonda pas verebilirdi yine bencillik vardı takımda [/b]

karamik 20.12.2014 17:57

Kutupta susuz kalmış bedevinin su suuuu suuuu diye inlediği gibi bende Rızaaa Rızaaa diye sesleniyorum ama Çölde karşımıza sürekli kutup ayısı çıkıyor.:mad:

kolukisa 20.12.2014 18:07

[COLOR="Red"]Editörün Notu :

Yorumlarınızı lütfen küçük harflerle yazınız...[/COLOR]

dibba58 20.12.2014 18:45

Roberto Carlos'u eleştirmeyeceğiz de sokaktaki vatandaşı mı eleştireceğiz.takımı bizmi yapıyoruz.Takıımın başarısıda başarısızlıgıda hocanın vebalidir.Başarılı olan kalır başarısız olanlar gider.oda bizi düşürmeden artık gitse iyi olacak.

mksivas 20.12.2014 19:14

borcumuz yok dıye ovunenler takım ılk ucde helal olsun sıze ve bır haber okudum dogumudur bılmıyorum baskan genle kurul kararı alabılırız ve yonetıme talıp varsa dıye eger dogru ıse ben bır sıvaslı olarak cok uzuluyorum koskoca bır sehırde sıvasspora baskan adayı cıkmıyorsa cok vahım bır durum bırde sayın baskanım 1967 yılında kurulmus sıvasspor bu gune nasıl ve kımler getırdı ıse merak etmeyın sıvasspor yonetımsız kalmaz herkese selam

B.DUMANLI 20.12.2014 19:57

Isim vardi maci seyremedim diyen bu maci seyredememekle fazla birsey kaybetmedi sayilir,cünki diger oynadigimiz maclarin bir kopisi gibiydi Basaksehir maci.

Deli danalar gibi kosup kale önünde her zamanki gibi basarisiz hareketler.Topu 3 cercevenin icine birakacak futbolcu bizde malesef yoktur desem abartmamis olurum herhalde.Arada bir akillarina gelirse kaleyi bulmayan ve CILIZ sutlar.Yani bir önceki filmin aynisi.

Ertugrul git gide kötülesiyor,Yedek kaleci nin Tuzla´dan yedigi goller ayakta alkislanacak cinsten:).Korcan dersen kadroda yok.Yani bu yil Sivasspor´da yasananlar bir tuhaf.

Bu tuhafliklar icerisinde yasananlar normal bence.

batur0658 20.12.2014 20:08

maç değerlendirmelerini bırakalım artık eğer bir takımın teknik direktörü sezon bitmesine daha haftalar varken 14 15 futbolcu lazım diyorsa bu iş bitmişstir ...

WEZ Format +2. Şuan Saat: 14:19.