SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Maçı Değerlendirelim (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39362)

SAKARYA750 23.08.2015 21:14

Cevap: Maçı Değerlendirelim

Kaleci güven vermedi. Defansta sorun büyük. Yekta hazır değil. Sonradan giren Abalo ve Mehdi iyiydi. Belki 11 de başlasalardı farklı olabilirdi. Bireysel hatalardan 3 gol yedik. Bu hatalar olmasa kazanırdık. Maçın genelinde deplasmanda olamıza rağmen üstün olan taraf bizdik.Karamsar olmaya gerek yok. Eğer Barrales ve John Boye iyiyse ilerleyen haftalarda bu sorunları aşabiliriz

B.DUMANLI 23.08.2015 21:18

Gerek hazirlik maclari ve gerekse 2 lig maci göstermistirki.Setkus bizim icin kurtarici olamaz.Iyi bir transfer degil,yedegi Korcan ise icler acisi.Mabc 3-2 devam ederken öylesine bir saldirisimiz varki adeta defans anlayisini yitirdik.Halbuki defansi saglam´a alsan bir gol daha atsan Eskisehir´in etekleri tutusacak.

Yedigimiz 4. golde ise Gekas hayatinin belkide en basit golünü atti.O golü atarken bizim defans blogu neredeydi bilen yok...Lafin özü bizim ceza alanina kadar getirdigimiz topu biz bu kadar neden bu sekilde cabuk kaydefderiz,neden biz ceza alani ieresinde etkisiz kaliyoruzki?

noname87 23.08.2015 21:22

Yekta'yı ilk maçtan bitirmek istemiyorum ama olmaz gibi geliyor bana ne defansif özelliği var ne ofansif fiziksel olarak da zayıf bir omuz koyuyorlar uçuyor.Adem en azından fizikli bir oyuncuydu 2.yarı çıkması gereken Yekta'ydı yerine de maçın başında beri oynaması gereken Mehdi'ydi.
Bugün 2. beğenmediğim oyuncu Karatekid Ümit Kurt geçen hafta Podolskiyi kafayı vurdurttu bu haftada Gekas'a refekatçilik görevini iyi yerine getirdi.Da Costa gitmese de bence Boye gelmeliydi şimdi takımın bir yabancı stopere daha ihtiyacı var.
3.isim de Setkus adam üstüne gelenleri kurtarıyor tamam da rakibin kalecisi panter gibi zıplıyor bizimki ev kedisi gibi.Bir kaç maç daha şans verilebilir bir ışık vermezse sepetlemeli.

ihtiyar yiğido 23.08.2015 21:24

[B][I]Söyleyecek çok şey var ama bizim söylememiz para etmiyor fakat biz yinede söyleyelim.
1-Hazır olmayan oyuncuları kadroya koyarak bu mağlubiyete sebep olan sergen hocanın öz eleştiri yaparak mağlubiyetin sorumlusu benim demesi ve kadro kurarken daha dikkatli davranması lazım.
2-Transferi bitirdik diyen yönetim, bu mağlubiyetle transferin devam etmesi gerektiğini görmesi lazım.
3- bir maçlık performansa bakarak Eskişehire far atarız, rahat yeneriz diyen arkadaşlar lafla maçın kazanılmadığını öğrenmesi lazım.
4-Top yekun hucuma çıkan defans oyuncularımızın da rakibin kotratak yapacağını bilmesi ve hucuma çıkarken defans güvenliğini elden bırakmaması gerektiğini unutmaması lazım.
Artık bu maç bitti Sergen hoca, yönetim ve futbolcular bu mağlubiyetten ders çıkarıp üzerlerine düşen görevleri daha itinalı bir şekilde yapmaları gerekiyor. [/I][/B]

mksivas 23.08.2015 21:27

malesef sergen altılı oynadı ama tuturamadı hala deneme yapıyor defans gelene gec dıyor yoetım adam gıbı bır kalecı alamadılar nese ınsaallah sergen hoca altılı oynamaktan vaz gecer gekas 35 yasında hala catır catır gol atıyor

ROMANTİK KATİL 23.08.2015 21:31

Yektayı daha 3 gün olmusken ilk 11 de baslatmakta ne oluyor anlamıs degilim. Yedigimiz goller rezalet ötesi. Bu takımın ortasahasına ilk mehdiyi yazıp yanınada adem yada hakanı koyacaksın. Sol kanadada mutlaka Dani Abolo monte edilmeli. Atıf Barallesin arkasında olacak. 4 3 3 seklinde sistemi oturtmamız gerekiyor. Kalede Korcan sagda Cici solda Erkan veya Ziya ortada Boye ve İbrahim. Onların önünde Mehdi ve Adem. Sagda Burhan Ortda Atıf Solda Abolo İleridede Baralles olması gerekiyor diye düsünüyorum. Orta alanda belli baslı degişiklikler olabilir tabiki. Hakan Yigit form durumlarına göre Mehdi ve Ademle degişebilirler. Ama diger mevkiler böyle olması gerekiyor. Bir yandan kızıyorum bir yandanda üzülüyorum. İnsallah bu sezon baskalarının kazanması veya kaybetmesi için dualar etmeye baslamayız. Korkulu rüyalar görmek istemiyoruz artık.

Talat 5858 23.08.2015 21:33

hazir olmayan yektayi 11de baslatip ileriye top tasiyan mehdiyi yedek tutmak bi kumardi olmadi abalonunda iyi bi futbolcu oldugunu gorduk mehdi yokken atifda yok buda bariz ortada batuhani hic konusmuyom bile top kafasina carpti gol oldu yek varligi oydu ama yinede bu takim bu yil avrupaya gidicek oyuncularin alismasi lazim birbirine

kkemal58 23.08.2015 21:34

[QUOTE=Nihat5858;954010]Gol atamıyormuyuz burhan 5 tane top getırıdı ıkısı gol oldu ucunu atamadılar yuh be kardesım yuh[/QUOTE]

Burhan bal yapmayan arı gibi. Getirsene ne ki hangi takım arkadaşına verebiliyor pası. Verdiği yerde ya kimse yok ya da kaptırıyor. Bu şekilde halı sahada ben de oynuyorum. Önemli olan aldığı topu sonuca ulaştırmak. Dediğim şekilde Burhan'ı izle bakalım kaç pası arkadaşlarına gidiyor. Haftaya yine yazarsın buraya

noname87 23.08.2015 21:35

[QUOTE=ROMANTİK KATİL;954019]Yektayı daha 3 gün olmusken ilk 11 de baslatmakta ne oluyor anlamıs degilim. Yedigimiz goller rezalet ötesi. Bu takımın ortasahasına ilk mehdiyi yazıp yanınada adem yada hakanı koyacaksın. Sol kanadada mutlaka Dani Abolo monte edilmeli. Atıf Barallesin arkasında olacak. 4 3 3 seklinde sistemi oturtmamız gerekiyor. Kalede Korcan sagda Cici solda Erkan veya Ziya ortada Boye ve İbrahim. Onların önünde Mehdi ve Adem. Sagda Burhan Ortda Atıf Solda Abolo İleridede Baralles olması gerekiyor diye düsünüyorum. Orta alanda belli baslı degişiklikler olabilir tabiki. Hakan Yigit form durumlarına göre Mehdi ve Ademle degişebilirler. Ama diger mevkiler böyle olması gerekiyor. Bir yandan kızıyorum bir yandanda üzülüyorum. İnsallah bu sezon baskalarının kazanması veya kaybetmesi için dualar etmeye baslamayız. Korkulu rüyalar görmek istemiyoruz artık.[/QUOTE]

Yazdığın kadro doğru ama bence Yekta 11 garantisi almıştır görürsünüz haftaya Mehdi yerine Yekta ile başlayacak.İbrahim'in yerine de Ümit büyük ihtimal.

adres58 23.08.2015 21:37

Ben onu bunu bilmem arkadaş,
Oyuncu alacaksan sezonun başında alacak ve kampa yetiştireceksin.
Futbolcu kampı görecek,
Yok menajer oyunuymuş, yok 200 kaat fazla istemişmiş bilmem. Razı edeceksiniz vesselam.
Bir galibiyetin 1300 ettiğini ligin başından açıklayan TFF bu parayı sadece bir galibiyete veriyor. Demekki imza parasıymış yok 100 müş 200 müş gözünü kırpmayıp vereceksin. Ne ön liberolar orta sahalar kaçırdık. Bu iki maçta kaçan puanlarla biz onların hepsini bertaraf ederdik.
Ondan sonra yok Ümitdi yok Setkusdu, yok Hakandı her maç birini tartışır dururuz. Haa bu arada Karabüksporun amigosuda abimiz arkadaşımızdır. Bana söylediği şu lafı unutmam, Hakan futbolcuysa Ben Messiyim demişti... İlerde anlarsınız...
Bu taraftar Abalonun Barallesin Boye nin Yektanın form tutmasını 3-5 hafta beklemek zorunda değil. Üzülüyorum gerçekten.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 08:46.