SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Murat ve Faruk`ta Gitti (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=26961)

yigido Atilla 26.08.2009 23:30

Cevap: Murat ve Faruk`ta Gitti

süperligde 2 ci olmamizda büyük pay sahibi olan arti klübede kaldiklari icin sorun yaratmayan Futbolculari tek tek gönderiyorsun onlarin yerlerine aldiklarin futbolcular icler acisi en fazla 3-5 mac sonra sivasspor puan alamazsa listenin basinda oldugunu biliyorsun hoca. Profesnoyel futbolda dugusalliga yer yok basarili isen her kes tarafindan alkislanirsin yok basarili olmayan her kim ise gönderilir profesyonelligin geregi de budur. Sampiyonlarligine elveda UEFA ya elveda artik elde kaldi süperlig bundan sonra yok Uefa sampiyonuna yenildik gibi marazetlere karnimiz tok.. TV de mikrofonu, Röpartaji birak sadece isine konsantra ol taraftar senden icrat bekliyor....

58ÖREN58 27.08.2009 00:13

gıden gıder kalan sahalar sivassporundur murat yaslıydı zaten vede yarım sezon oynadı

Ultra sivasli 27.08.2009 01:02

ONU GÖNDER BUNU GÖNDER ELIMIZDE TOPCU KALMADI

Kokomo 27.08.2009 07:57

Onur ve Agbetu gibi adamlar elde tutulurken bu 2 adamın gonderilmesi yine yanlış.

(Murat ve Faruk'u ben de begenmiyorum ama takımda daha kötüleri var ?)

mysuskunx 27.08.2009 08:51

Emeklerinden Dolayı Teşekkürler, Bundan Sonraki Futbol Hayatlarında Başarılar Diliyorum...

altuntas58 27.08.2009 11:40

[B]Bence her iki futbolcuda sivassporumuza daha çok hizmet ederdi gönderilmelerine hayret ettim özellikle murat erdoğan orta sahayı derleyip toparlayan çok iyi pres yapan teknik bir futbolcuydu ama teknik heyete saygı duyarım mutlaka bir bildikleri vardır her iki futbolcumuzada sivassporumuza yaptıkları katkılarınıdan dolayı teşekkür eder bundan sonraki futbol hayatlarında başarılar dilerim[/B]

Murat ARICI 27.08.2009 12:37

Kimler Transefer Edilebilir.. ?

KONYASPORDAN : SERHAT AKYÜZ,(BOŞTA) (ORTASAHA,FORVET)
KASIMPAŞADAN : ESKİ OYUNCUMUZ UĞUR YILDIRIM TEKRAR ( SAĞ KANAT) ANLAŞILABİLİR.,YİNE KASIMPAŞADAN SERTAN ESER..(SOL AÇIK)
ESKİŞEHİRSPORDA : EMRE TORAMAN (DEFANS ORTASI)
ANKARAGÜCÜNDEN : JABA (FORVET)
GENÇLERBİRLİĞİNDE : KORAY AVCI (DEFANS), ERGÜN TEBER (ORTA SAHA), MEHMET POLAT,(DEFABS)
ANKARASPORDA : DE NİGRİS (FORVET), UĞUR DEMİRKOL, (SOL AÇIK) MURAT AKYÜZ,(DEFANS,SAĞ KANAT)

BU OYUNCULAR BONSERVİSİ ELİNDE OLAN FUTBOLCULARDIR..

SAVIS 58 27.08.2009 15:33

Arkadaslar size katiliyorum, bende ayni sekilde oncelikle iki futbolcu kardesimizede gittikleri yerde basarilar diliyorum.ikisininde emeklerine saglik her ikisinede tesekkur ediyoruz, emeklerinden dolayi.ikiside iyi futbolcuydu ancak Murat erdogan biraz daha tecrubeliydi.

yeni ve daha iyi transferler bekliyoruz yonetimimizden bu sene Takim fena degil zamanla oturacak taslar yerine:) SAMPIYON SIVAS

enesarslan 27.08.2009 15:39

emeklerinden dolayı teşekkürler, gittikleri takımlarda başarılı olurlar inşallah..:)

sivastatlıbelam 27.08.2009 15:59

bülent hoca herlade bir kaç oyuncu daha satıp kendisi takımda kaptan olacak mecnun odyakmaz ı defansa fikreti ilerde oynatacak galiba.:D

şu lazanyalara karşı manisa kadar bile direnemedik.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 08:06.