SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sivaslı 4 Eylül stadına gelmiyor! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=30507)

aldair 30.10.2010 16:22

Cevap: Sivaslı 4 Eylül stadına gelmiyor!

[QUOTE=yorumcuyuz;664373]niye gelmiyor bir düşünelim..!

yönetim taraftarı salak yerine koyarsa gelmez.
üç kuruş paraya kıyıpta futbolcu almazsa gelmez.
nerde kalıntı bedava futbolcu aldık bunlardan hayır gelmeyecegini bildiği için
yok şunu aldık yok bunu aldık deyipte fıs cıkarsa transferler gelmez.
fikret ünsalın abuk sabuk açıklamalarını duyduktan sonra gelmez.
geçen seneden ders çıkarmayan yönetimin aynı hataya düstüğü için gelmez.
rakıp takımın nasıl güzel oynadıgını gormek ıstemedıgı için gelmez.
sivassporun halini görüp iç çekip boylemi olacaktı dediği için gelmez.
eskiden bu takıma şu kadar attık ama şimdi dediği için gelmez.
[B]SİVASSPORUN BU HALİNE ÜZÜLDÜĞÜ İÇİN GELMEZ...![/B][/QUOTE]

başlığı okuyunca yorum yapayım dedim ama sen zaten gerekenleri yazmışsın sevgili yiğido.yönetim kara kara düşünüyormuş,bu günleride ararlar bu kafayı değiştirmezlerse.devre arasında 6 tane direk ilkonbirde oynayacak kapasitede oyuncu alsalarda o saatten sonra faydası olurmu acaba bilinmez.

aldair 30.10.2010 16:59

bazı arkadaşlarda lisanslı ürünler mevzuundan dem vurmuş,size bir örnek vereyim benim avrupada yaşayan akrabalarım bir haylice fazla.geldiklerinde kendilerine birer forma alın diyorum kırmıyorlar sağolsunlar gidiyoruz büfeye oda ne,yeni sezon formaları henüz gelmemiş.bu 3 yıldır böyle.lig başladıktan sonra yeni formalar geliyor ama o zaman gurbetçi vatandaşlarımız gitmiş oluyorlar.sivasın böyle bir potansiyeli varken neden bu formalar yaz mevsiminde hazırlanıp gurbetçi vatandaşlarımıza sunulmaz?birçoğunun alacağına adım gibi eminim.hep taraftarı suçlamayın yönetimin heyecanı yok arkadaşlar adamların umurunda değil.bırakın lisanslı ürünleri forma satış ve takibi bile kimsenin umrunda değil.

mm1970 30.10.2010 17:00

benim bir önerim var: sıvaslı işadamları birleşsin sıvassporist isminde bir takım kursun kulubün merkezide istbulda olsun alisamiyen gibi bir stad kiralasın bir sürü ilçe stadları var her maçta 30000 çeker 5 sene sonrada süper ligte şampiyon olur :)

Salim58 30.10.2010 17:03

[QUOTE=aldair;664581]bazı arkadaşlarda lisanslı ürünler mevzuundan dem vurmuş,size bir örnek vereyim benim avrupada yaşayan akrabalarım bir haylice fazla.geldiklerinde kendilerine birer forma alın diyorum kırmıyorlar sağolsunlar gidiyoruz büfeye oda ne,yeni sezon formaları henüz gelmemiş.bu 3 yıldır böyle.lig başladıktan sonra yeni formalar geliyor ama o zaman gurbetçi vatandaşlarımız gitmiş oluyorlar.sivasın böyle bir potansiyeli varken neden bu formalar yaz mevsiminde hazırlanıp gurbetçi vatandaşlarımıza sunulmaz?birçoğunun alacağına adım gibi eminim.hep taraftarı suçlamayın yönetimin heyecanı yok arkadaşlar adamların umurunda değil.bırakın lisanslı ürünleri forma satış ve takibi bile kimsenin umrunda değil.[/QUOTE]

[B]Bu konuda haklısınız bende bayramda gittim sordum henüz formalar gelmedi dediler.Nezaman gelir maçlar başlayalı haftalar oldu dedim bilmiyorum dedi.Peki bilen biri varmı yok kimin umurunda.:)[/B]

demiryurt58 30.10.2010 17:53

YAW BIRAKIN ARKADAŞLAR BİZ BU TAKIMIN İYİ ZAMANINIDA BİLİYORUZ 4BÜYÜK LER HARİÇ BU STAD DOLMADI:mad:

yusuf_yusuf 30.10.2010 20:24

biletler yarıya dussun istanbul macında o zamn belkı stad dolar

kadirakin58 30.10.2010 20:54

yönetim taraftarın maça gelmesini istiyorsa ve forma satmak istiyorsa birkaç isim sahibi futbolcuyu takıma kazandırması gerekir. taraftar iyi günde kötü günde destek olacaktır, ama yönetimin de topu taraftara atmadan önce kendi görevlerini yerine getirmesi gerekiyor.

giants 30.10.2010 21:35

Aslinda sezonun basinda Yönetimin transferdeki tutumunu gördükden sonra Bu yönetimin takimin basarili olmasi gibi bir derdi olmadigini,basarili takim olusturmada ve bir önceki dönemden dersler cikardik demelerinin bir aldatmaca ve samimiyetsizlik oldugunu o sürecde düsünce olarak belirttim. O sürecden bu sürecede hic bir konu üzerinde düsünce elirtmedim. Aslinda arkadaslar söylenmesi gereken bir cok seyi söylemisler yönetimin hatalarina iliskin onlara katilmakla birlikde Yönetim eger bu kulübü yönetmede samimi ise eger Sivas sehrini temsilde samimi iseler,ilk önce sorumluluklarini yerine getirsinler. son iki yildir onlar kulübe degil, kulüp onlara calisiyor.sezon basinda tekerleri patlak ön takimi catlak araba ile yola gidilmez diye bas bas bagirdik. keske hatalarimizdan ders cikardik iyisini yapacagiz deyip yeniden yeniden ya tutarsa mantigi ile hareket eden yönetim hakli ciksa bizlerin yüzü kizarsa idi. tüm yasanan yasatilan olumsuzluklari düsündügümde benim düsünce belirtmek icin bile olsa icimden yazmak gelmiyor. insanlarin her hafda acidan hezimetten zevk almasini beklemek sanirim haksizlik olur. neden kimse gelmiyor sorusuna Aslinda Yönetim olarak sapkalari önlerine samimi bir bicimde koyup öyle inanmadigi bir bicimde degil gercekden kendilerinide inandirarak özelestiri vermeli ve bu takimin düzelmesi icin geregini yerine getirmeliler yok kücük sark tüccarini kurnazligi devam ederiz diyorlarsa karsiligini sivaslida verir.

hiko58 30.10.2010 22:17

[QUOTE=kangal06;664543]lisanssız ürün konusunda çok çok haklısın yönetim sallamaz tavırlarda, biz de öyle.. ama yayıncı kuruluşun ve federasyonun verdiği paralar gerçekten de göz ardı edilecek miktarlar değil. ve bu paralar nereye gidiyor? bu konudaki ilk suçlu taraftarımızdan önce yönetimdir, malatyaspor gibi olmayalım[/QUOTE]

canım gardaşım haklısın yönetim zaten işi bilmeyen amatör bile denmeyecek kişilerden kurulu ve ciddiyet yok. sadece mecnun başkan var işten anlayan oda çevresinin olmasından kaynaklanıyor. ama bizimde her ne pahasına olursa olsun sivasspora sahip çıkmamız lazım. yani sahip çıkmayıp düşmesinimi bekleyelim. futbolcu almadılar diye düşsünmü diyeceğiz. yönetimin itici gücü taraftardır. taraftar küserse sivasspor sahipsiz kalır. çıkıp hiç değilse yönetimin yanlışlarınıda söyleyelim. bişeyler olmalı. gelir gelirdir ben lisanslı ürünler konusunda ısrarlıyım. yönetim bu konuyu boş vermiş. yazık ediyor. sivasspor bir marka olmalı.

58MUAMMER58 30.10.2010 22:22

ARKADAŞLAR BEN İSTANBULDAYIM SİVASTA OLSAM HER MAÇA SONUÇ NE OLURSA OLSUN GELİRDİM,TARAFTARLAR NİYE 4 EYLÜLE GELMİYORA GELİNCE ARKADAŞLARIN ÇOĞU YAZMIŞ ZATEN N
HEPSİNEDE KATILIYORUM ,BUTAKIM BİRZAMANLAR 3.LİGDEN ÇIKMAK İÇİN 9 BİN KİŞİLK STADI 15 BİN KİŞYLE DOLDURUYORDU 2.LİGDE TUTUNMAK İÇİN YİNE 15BİN KİŞİ DOLUYORDU.OZAMANLAR SİVAS BÖYLE KALABALIK DEGİLDİ,ŞİMDİ 2 YIL ŞAMPİYONLUĞU KAÇIRDIK ADETA ELİMİZLE HEDİYE ETTİK 1 2 MAÇ HARİCİNDE 15 BİNİ BULAMADIK.BUGÜN 2.LİGDEN ÇIKMAK İÇİN ÇIRPINAN TAKIMLARA BAKIN ,Ü HEPSİ FUL ÇEKİYOR STADLARI BİZ SÜPERLİGDE OYNUYORUZ 4 BİN KİŞİYE TMM YÖNETİM HATALI DAVRANDI ,GECEN YILDAN DERS ÇIKARTMADI GEREKLİ TRANSFERLERİ YAPMADI,UCUZ VE YAŞLI ADAM LARI ALDI ,AMA ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM,SİVASA SİVASLIDAN BAŞKA KİMSE ACIMAZ SAHİP ÇIKMAZ 2. LİGE DÜŞERSEK EĞER 40 YIL DAHA BEKLEMEYİ GÖZELMAKLAZIM,ÖRNEKLER ÇOK,SİİRT,VAN,ERZURUM,MALATYA,KOCAELİ.SAKARYA.ZONGULDAK,BAKIN NERDELER,BİZDE ÖYLE OLMAK İSTEMİYORSAK NE OLURSA OLSUN TAM DESTEK HEPDESTEK OLMALIYIZ YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR BU TAKIMI ATESLİYECEK YİĞİDOLARA ÇOK İHTİYAÇ VAR.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 18:01.