SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Futbolcular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Sabrımız taşıyor Borjan! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=36946)

SivasliMuhammed 20.09.2013 21:08

Cevap: Sabrımız taşıyor Borjan!

hem kaybediyoruz onun yüzünden hem kamil oynayamiyor:mad:

fark58 20.09.2013 21:24

Bu gereksiz konu kaldırılsa artık. Borjan sürekli üzerine koyan bir kaleci. Kiralık gittiği Vasluiden sonra bir hayli kendini geliştirdi. Yan toplara biraz daha dikkat ederse Türkiyede ilk 3e girebilecekk nitelikte.

Sivasli010 20.09.2013 22:08

[QUOTE=fark58;877542]Bu gereksiz konu kaldırılsa artık. Borjan sürekli üzerine koyan bir kaleci. Kiralık gittiği Vasluiden sonra bir hayli kendini geliştirdi. Yan toplara biraz daha dikkat ederse Türkiyede ilk 3e girebilecekk nitelikte.[/QUOTE]

Kardes borjanin performansi bu sene COK kotu, bunu inkar edemesin (eger maclara bakdiysan)

Insallah bu konu acildikdan sonra borjan duzelir ve yan toplara daha iyi mudhale eder,

Taraftari mutlu etmek istiyiorsa, guldurmek istiyiorsa yan toplara iyi mudhale etsin.

Sivasli010 29.09.2013 19:24

Borjan bu mac oynasaydi elazigiyi yenemesdik bence,

Korcan muthisti sizce nasildi

sero58 29.09.2013 19:37

DA COSTA GENÇLERBİRLİĞİ MAÇINDA SAHADA OLACAK AZDA ŞANS BİZDEN YANA OLSUN. İŞTE OYNAYACAGINA DAİR MADDE...
- İki sarı karttan kırmızı kart gören ya da bariz gol şansını engellediği için kırmızı kart gören futbolcular, takip eden ilk resmi maçta oynayamazlar ve bu şekilde cezalarını tamamlarlar. Bunun için PFDK'dan ayrıca bir karar beklemeye gerek yoktur.

pover58 29.09.2013 19:43

borjan kötü kaleci degil zaafları var korcanında hataları var bne yapalım ikisi ile idare edecegiz.geçen yıl kurtarışları ilşe lige tutunduk borjanın lütfen adamı kötülemiyelim herkes gayret içerisinbde herkesin hataları olur olacakta.hatalarıyla başarılarıyla hepsi bizim topçularımız kimse hakaret filan etmesin kaybetmek kolay biz onları kazanmalıyız.onlarda bizim için kazanmak zorunda kalsınlar.

Sivasli010 29.09.2013 20:26

[QUOTE=pover58;878725]borjan kötü kaleci degil zaafları var korcanında hataları var bne yapalım ikisi ile idare edecegiz.geçen yıl kurtarışları ilşe lige tutunduk borjanın lütfen adamı kötülemiyelim herkes gayret içerisinbde herkesin hataları olur olacakta.hatalarıyla başarılarıyla hepsi bizim topçularımız kimse hakaret filan etmesin kaybetmek kolay biz onları kazanmalıyız.onlarda bizim için kazanmak zorunda kalsınlar.[/QUOTE]

Kardes ben borjana kotu demiyiom ama kendine gelene kadar oynamasin yoksa ilk 5e zor gireriz

cemahmety 29.09.2013 20:41

Yiğidolar kalite olarak baktığımızda bence Korcan ve Borjan arasında çok çok ufak farklar var. Mesele kalite meselesi değil formda olma meselesi, hangisi formdaysa o forma giymeli, tabi bir de yabancı kontenjanı sınırlaması var bu yüzden Korcan formda olduğu sürece her zaman bir adım önde olur. Bu maçta kurtardığı penaltı ile formdada olduğunu gösterdi. Gençlerbirliği maçında da bence kalede Korcan olacaktır, olmalıdır da.

KIZILCAN 29.09.2013 21:25

[QUOTE=cemahmety;878737]Yiğidolar kalite olarak baktığımızda bence Korcan ve Borjan arasında çok çok ufak farklar var. Mesele kalite meselesi değil formda olma meselesi, hangisi formdaysa o forma giymeli, tabi bir de yabancı kontenjanı sınırlaması var bu yüzden Korcan formda olduğu sürece her zaman bir adım önde olur. Bu maçta kurtardığı penaltı ile formdada olduğunu gösterdi. Gençlerbirliği maçında da bence kalede Korcan olacaktır, olmalıdır da.[/QUOTE]
Ki maçı çeviren oyuncu Korcan'dır ve bundan sonra form düşüklüğü,ceza durumu ya da sakatlık olmadığı sürece kaleyi kaptırmayacağını düşünüyorum.

DOGU_BEY 29.09.2013 22:05

[B][QUOTE=KIZILCAN;878743]Ki maçı çeviren oyuncu Korcan'dır ve bundan sonra form düşüklüğü,ceza durumu ya da sakatlık olmadığı sürece kaleyi kaptırmayacağını düşünüyorum.[/QUOTE]

katılıyorum...kurtardığı penaltıyla adeta ben geri döndüm mesajını da verdi..ayrıca bana göre korcan yan toplar konsuunda borjandan daha iyi...[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 07:40.