SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   TFF' DEN SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=10830)

myway 07.04.2007 13:11

-->: TFF' DEN SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA

[QUOTE=yigiter187;207826][B]bir bölümümüz deme hepiniz ayrıldınız ne yazıkkı sesinizi duyuramadınızı anlayınca tekrar geldiniz burası trübün biz kendi evimizde küfür yiyorsak kusurabakmayın 4 tane bayan vardiye küfür etmeyelimmi siz bilirsiniz ister gelin ister gelmeyin. 1967 SS.G.T.DERNEGİ.. MERKEZ.. CILGINLAR AYNI YERDE İSTER GELİN İSTER GELMEYİN[/B]

bu yazıyı yazan nickinin başında 1967-dernek..... yazan bir zaaatı muhterem.... o konu kapatıldığı için alıntı yapamadım....kopyaladım....yani resmen küfüre davet var yazısda...eğer bu yazıyı ben yazsaydım büyük ihtimalle ya yazım silinirdi ya da üyeliğim..herhalde 1967 dernek üyesi olanlara bu sitede istediği gibi yazmak serbest...vesselam...[/QUOTE]

imzaaaaaa aynen öyle kardeşimm.

Besyo_cu 07.04.2007 14:17

--->: TFF' DEN SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA

Abartmışda ya tüm büyükelrin maclarında ne laflaz ne sözler duyuyoruz bişey olmuyorda bundan hiç bişey olmaz. Tamam bişey olmaz ama bize yakışmadı olanlar

GrP_GARDAŞLAR 07.04.2007 14:25

EVET SAYIN BAŞKANIM VE DEĞERLİ ARKADAŞLAR HERKEZ KESERİ KENDİ TARAFINA VURUYOR KİMSE BEN SUÇLUYUM DİYEMİYOR.NEDEN KÜFREDİLİYOR NEDEN ÇİRKİN TEZAHURAT YAPILIYOR HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ.UZUN ZAMANDIR BİZLER TRÜBÜNLERDE YOKUZ BAKIYORUMDA KİMSE YENİ Bİ TEZAHURAT İŞLEMEMİŞ AYNI KÜFÜRLER AYNI ÇİRKİNLİKLER DEVAM EDİYOR.BİR ZAMANLAR KENDİ ARALARINDA KAVGA VARDI İTİŞ KAKIŞ.ŞİMDİ İSE RAKİP TARAFTARLAR İLE BU BÖLE DEVAM EDER GİDER İŞTE TAKİİ BAKTI BAŞKANIM OLMAYACAK BİR EL ATAYIM DEDİ NİTEKİM SONUÇ ORTADA.ZAMNINDA BİZ VE BAZI ARKADAŞALAR BİŞEYLERİ YAZMAYA VE ÖĞRETMEYE ÇALIŞTIK AMA NEDENSE KİMSE BİZİ ANLAMAYA VE DİNLEMEYE GELEMEDİ.

BAKALIM BAŞKANIM BUNDAN NASIL KURTULACAĞIZ.BENCE YİNE Bİ 10,000 ÖDERİZ GİBİME GELİYOR.ÖLE DEİLMİ SAYIN BAŞKANIM.ZATEN PARAMIZ ÇOKKK EE STADA BELEŞCİDE GELMİYOR HERKEZ PARASINI VERİP GELİYOR DEİLMİ.NEYSE ALLAH YOLUNUZU VE BAHTINIZI AÇIK ETSİN UMARIM MUAFFAK OLURSUNUZ........

serhatcan 07.04.2007 14:37

[QUOTE=MecnunOtyakmaz;207602]Değerli Arkadaşlar
Sabah ofisime geldiğimde masamın üzerinde TFF'den gelen savunma istemli faxı okuyunca;taraftarımızın daha güzel,daha etkili,daha centilmen olması çabalarımın ne kadar boş bir hayal olduğunu birkez daha anladım.
Uzun zamandır 67,çılgınlar,merkez vs. gibi gurupları tek çatı altında toplayıp statta tam bir bütünlük sağlamak için mücadele ediyordum.dahası trübünlere renk katmak için üniversiteli bayan arkadaşlarımızıda bu gurubun içine yerleştirip daha renkli,daha etkili bir trübün hayal ediyordum.Fakat Kayseri maçında gördükki taraftarımız henüz bu olgunluğa ulaşabilmiş değiliz.
Takım sevgisini küfrederek ispatlayamazsınız.Bedava bilet alıp sen ben diye ayrım yaparak,küfrederek takımınıza destek sağlayamazsınız.Aksine köstek olursunuz.Liseli öğrencileri milli eğt. müd.ile yaptığımız anlaşma gereği trübünde nasıl küfredileceğini öğrensinler diye maça yollamıyoruz.İçlerinde Sivasspor sevgisi yerleşsin diye çırpınıyoruz ama korkarım kısa sürede onlarıda kaybederiz.
Bu tip davranışlar devam ederse önümüzdeki yıl kesinlikle hiçbir gurupla ilişki kurmayacağız.Bu guruplar Sivasspora ne verebiliriz diye düşünmeleri gerekirken yaptıkları eylemlerle maddi manevi zararları oluyor.
En önemlisi 4 Eylül stadında küfürün olmaması. Bikere insan ahlaklı ise küfretmez,Müslümansa günah diye küfretmez,Türk`se töre gereği küfretmez,insansa insanlık gereği küfretmez,Yiğidoysa yiğitlik gereği küfretmez.
Bu guruplara sesleniyorum şapkanızı önünüze koyup düşünün bundan sonra Sivasspora zararınız olursa birdaha beni yanınızda göremeyeceksiniz.Aksine birşey kazandırmadan kaybettirirseniz karşınızda bulacaksınız.
kayserililerin tahrikleri,yaptıkları beni ilgilendirmiyor gerçek bir Yiğido provakasyona gelmemeli.
GERÇEK YİĞİDOLARA SEVGİ VE SAYGILARIMLA
MECNUN OTYAKMAZ[/QUOTE]

BAŞKANIM. Önce saygılar sunuyorum. Evet biz istanbuldaki sivasspor aşığı insanlar istanbuldan net olarak izliyoruz bu taraftar gruplarını. Fakat kendilerine gurp kuranlar bakıyoruz ki bırakın 1 lig takımı taraftar olmasını inanın çok acemi,çok cahilce ve sanki tüm enstrumanların aynı anda çaldığı her kafadan bir sesin çıktığı mahalle taraftarları gibi. Taraftar denince kültürü, sosyaliteyi,sanatı,dünyadaki olaylardan haberdar olmayı,vee daha da önemlisi sevgiyi,saygıyı,hep destek tam destek felsefesini baeındırmalı içinde. Böyle giderse biz burada ünüveristeden eğitimcilerle,sanat dünyasından sanatcılarla ve profesyonel psikologlarla buradan bir grup yönetinmi oluşturup (5-6 kişi) sivasa yerleşip yukarıdaki belirttiğimiz taraftar profili dahilinde bir grup kurmayı düşünüyoruz. bu konuda sizinlşe irtibata geçilecektir. saygılarımla.

metin_26 07.04.2007 14:51

[B]arkadaşlar bende kayseri macında kale arkasın da macı izliyordum ama herhangi bi grubun üyesi degilim zaten yaşımda müsait degil.

kale arkasında amigoluk yapan bi arkadaşın mücadelesini hayranlıkla izledim daha öncedede şahsını tanıyorum şişman bi arkadaş adıda herhalde murat görüyorumki murat arkadaşımıza yukarda bazı arkadaşlar üzerine cok gitmişler ben murat arkadaşımızı hermacda trübünleri sakınleştirmesine ve kayseri macındada kale arkası trübününden kayseri trübününe gecmek isteyen sivasspor taraftarını engelledeni gördüm ve o tarafta görev yapan polislerle beraber cok engelledi ama burda bazı arkadaşlar murat arkadaşımızın üstüne cok gittiklerini gördüm lütfen arkadaşlar murat ben ce haketmiyor bu sözleri.

SAYGILARIMLA[/B]

serhatcan 07.04.2007 14:56

[QUOTE=MecnunOtyakmaz;207602]Değerli Arkadaşlar
Sabah ofisime geldiğimde masamın üzerinde TFF'den gelen savunma istemli faxı okuyunca;taraftarımızın daha güzel,daha etkili,daha centilmen olması çabalarımın ne kadar boş bir hayal olduğunu birkez daha anladım.
Uzun zamandır 67,çılgınlar,merkez vs. gibi gurupları tek çatı altında toplayıp statta tam bir bütünlük sağlamak için mücadele ediyordum.dahası trübünlere renk katmak için üniversiteli bayan arkadaşlarımızıda bu gurubun içine yerleştirip daha renkli,daha etkili bir trübün hayal ediyordum.Fakat Kayseri maçında gördükki taraftarımız henüz bu olgunluğa ulaşabilmiş değiliz.
Takım sevgisini küfrederek ispatlayamazsınız.Bedava bilet alıp sen ben diye ayrım yaparak,küfrederek takımınıza destek sağlayamazsınız.Aksine köstek olursunuz.Liseli öğrencileri milli eğt. müd.ile yaptığımız anlaşma gereği trübünde nasıl küfredileceğini öğrensinler diye maça yollamıyoruz.İçlerinde Sivasspor sevgisi yerleşsin diye çırpınıyoruz ama korkarım kısa sürede onlarıda kaybederiz.
Bu tip davranışlar devam ederse önümüzdeki yıl kesinlikle hiçbir gurupla ilişki kurmayacağız.Bu guruplar Sivasspora ne verebiliriz diye düşünmeleri gerekirken yaptıkları eylemlerle maddi manevi zararları oluyor.
En önemlisi 4 Eylül stadında küfürün olmaması. Bikere insan ahlaklı ise küfretmez,Müslümansa günah diye küfretmez,Türk`se töre gereği küfretmez,insansa insanlık gereği küfretmez,Yiğidoysa yiğitlik gereği küfretmez.
Bu guruplara sesleniyorum şapkanızı önünüze koyup düşünün bundan sonra Sivasspora zararınız olursa birdaha beni yanınızda göremeyeceksiniz.Aksine birşey kazandırmadan kaybettirirseniz karşınızda bulacaksınız.
kayserililerin tahrikleri,yaptıkları beni ilgilendirmiyor gerçek bir Yiğido provakasyona gelmemeli.
GERÇEK YİĞİDOLARA SEVGİ VE SAYGILARIMLA
MECNUN OTYAKMAZ[/QUOTE]

Bedava biletten bahsedildide dikkatim,i çekti.GERÇEK TARAFTARA BEDAVA BİLET VER,İLİR. ( o da herzaman depil ) grubum diye gelip,sivasspora destek verdiğini sanıp tam terssine zarar veren kendini reis,kabadayı sanıp aslında tembelliği içinde barındıran çapulcular gelip kulüpten bedava bilet alıyorsa vay o sivassporun geleceğinin haline. ACII ÇOK ACII. çalışmayıp tembellik yapıp ama kabadayılık,reislik söylemlerini kendilerine paye biçip ( keşke efendi,terbiyeli,saygılı,kültürlü,sosyal olsalar eyvallah diyecez ) gelip sivasspordan bedava bilet alıyorsaaaa,bu insanlar saten sivası sevmiyor belli ve verenlerde sivası sevmiyor anlamına gelir. SİVASA ZARAR SİVASLILARDAN GELİR.bu sözümü iyi irdelesin herkes.HERKES ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYUP DÜŞÜNSÜN. Gerçek taraftar bu tür çapulcuların peşinden gitmez,önlerinde eğilmez eğilmez. GERÇEK SİVASSPOR TARAFTARI KÜLTÜRLÜ,SOSYAL,SEVGİ,SAYGI BARINDIRIR İÇİNDE.Bir sözüm daha var. burada özellikle galatasaraydan,beşiktaştan,fenerden 3 büyükler diye sözedliliyorr. HERKES UYANSIN YAA bu ezilmişlikten kurtarın artık kendinizi. artık SİVASSPOR unda büyük olduğunu kabullenin. siz kendinize güvenmezseniz başkası size nnasıl güvenecek. aRTIK BAŞKASINA HAYRAN HAYRAN BAKMAYIN. KENDİNİZE HAYRAN OLUN. saygılaer sunarım.

yigidolar06 07.04.2007 14:56

-->: --->: TFF' DEN SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA

[QUOTE=1967DERNEK_BASKANI;207693][B][CENTER][COLOR="Black"]TFF'NİN SİVASSPOR KULUBÜ BAŞKANLIĞINA GÖNDERMİŞ OLDUĞU FAKSIN METNİNİ BURADAN OKUYUP ÇOK ÜZÜLDÜĞÜMÜZÜ VE BU GİBİ OLAYLARIN BAŞTA SİVASSPOR KULUP BAŞKANIMIZ VE YÖNETİMİNİ ZOR DURUMDA BIRAKTIĞI İÇİN 1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ OLARAK BİZDE ÜZÜLMÜŞ BULUNUYORUZ YANLIZ SİVASSPOR KULÜBÜ OLSUN SAYIN MECNUN ODYAKMAZ OLSUN BİZİM DENEĞİMİZİN İÇ SAHA OLSUN DIŞ SAHA OLSUN RAKİP TARAFTARLARIN OLSUN TAKTİRİNİ KAZANDIĞIMIZI HERKES BİLİYO BİZ 1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ OLARAK HER ZAMAN SİVASSPOR İÇİN FAYDALI NE VARSA HAZIR VE NAZIR OLARAK BEKLEMEKTEYİZ ANCAK BURADA ÖNEMLİ OLAN BİR HUSUS VAR KAYSERİ SPOR TRİBÜNÜNDEKİ O KÜÇÜK TOPLULUK İNANIN KALE ARKASINDAKİ GURUPLARI TAHRİK ETMEK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPMIŞTIR ORADAKİ BULUNAN GÖREVLİ EMNİYET YETKİLİLERİ BUNA SEYİRCİ KALMIŞTIR BİZ SİVAS TARAFTARI KAYSERİ ŞEHRİNİ VE TARAFTARLARINI HER ZAMAN KENDİMİZE DOST BİLİYORUZ ANCAK ORADA BARDAĞI TAŞIRAN ŞU TEZAHURATLARI (HANGİNİZİN VAR BÖYLE ŞANLI TARİHİ NASIL ÖLDÜRDÜK 40 SİVASLI İB.....LERİ ) AMA ÜZÜLEREK GÖRÜYORUZKİ TFF NİN GÖZLEMCİLERİ BU GİBİ AŞAĞILIK KÜFÜR VE TEZAHURATLARI GÖRMEZDEN GELİYORLAR BEN BİR KEZ DAHA ŞUNU TEKRARLAMAK İSTİYORUMKİ BİZİM DERNEĞİMİZDEN HİÇ KİMSE NE İÇERDEKİ NEDE DIŞARDAKİ MÜSABAKALARDA SİVASSPORUN YÜZÜNÜ HİÇ BİR ZAMAN KARA ÇIKARACAK HAREKETLERDE BULUNMAMIŞTIR BUNDAN SONRADA DAHA ÇOK TEDBİR ALACAĞIMIZA DEĞERLİ BAŞKANIMIZ SAYIN MECNUN ODYAKMAZA SÖZ VERİYORUZ SAYGILARIMIZLA 1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ
BAŞKANI
YALÇIN KORKMAZGİL[/COLOR][/CENTER][/B][/QUOTE]

bu olayın üzerine gidersek gercekler ortaya cıkar elbirliği ile araştıralım soralım bizim ağzımızdan cıkanlar saniyesi saniyesine rapor edilmiş kayseri taraftarının ağzından cıkanlarıda bu sitede yayınlatalım belge istemek en doğal hakkımız

kendal58 07.04.2007 14:58

sivasspor sen cok yaşa kimse ama kimse bizi yıkamaz

yigidolar06 07.04.2007 15:16

burda sanki 1967 geçtaraftarlar derneği vede 1967 murat suçlanıyor. murat seni seviyoruz suçlu sen değilsin. sen sivası sivassporu memleketini cok seviyorsun vede dernek olarak seviyorsunuz tek hatanız kendinizi her şeyin üzerinde görüyorsunuz. netice ortada kendine derneğine takımına taraftara yansıyor bu sevginiz ölçüye dikkat edin bundan sonra

Dark Force 07.04.2007 15:41

[B]Bu kadar ince ayrıntısına kadar tezahüratları takip ediyorlarsa bütün kulüpler her hafta ceza alır....saniyeyelde sayılmazki pes doğrusu bu gözlemcilere..[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 10:31.