SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Teknik Direktör (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   İsmail Kartal Kalbimizdesin (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=18100)

video58 21.04.2008 12:57

İsmail Kartal Kalbimizdesin

Toplam 3 Eklenti Bulunuyor.
TRT çalışanlarından duydum.Sivassporlu seni unutmaz hocam.Süperlige sen çıkarttın bizi.Saygıyla eyiliyorum ellerinden öpüyorum.Unutulurmu o gün.Coşturdun Sivası.

tanju_58 21.04.2008 13:02

--->: İsmail Kartal

Sivassporumuzun tarihine geçen en önemli iki hocamızdan biri İsmail Kartal biri Bülent Uygun.Sizleri hiçbir zaman unutmıyacağız.

yigidomustafa58 21.04.2008 13:02

--->: İsmail Kartal

[B]onun hakkı hiçbir zaman ödenemez.teşekkürler hocam...[/B]

yusuf_yusuf 21.04.2008 13:04

--->: İsmail Kartal Kalbimizdesin

HELAL OLSUN İSMAİL HOCAMIZA BU YERE GETIRDI SONRA BULENT HOCAMIZ ALDI YERINI

EyüphanAydın 21.04.2008 13:19

[B]Gerçekten Çok Unutulmaz Maçların Hocasıydı...

Hiç Unutamadığım Konbassan Konyaspor'Maçiydi Yanlış Hatırlamıyorsam...[/B]

TracyMcGrady58 21.04.2008 13:27

-->: İsmail Kartal Kalbimizdesin

Unutulmaz hocamiz. Futbol felsefesi müthis her maca 3 puan icin cikariyordu takimi. Insallah birgün tekrar Sivassporumuzun basina gelir

SenSetik 21.04.2008 14:12

İsmail KARTAL hocamız hem sevilen hem de saygı duyulan bir hocaydı...
yaşattığı seviçler için tekrar teşekkürler...

hocam belki birgün Sivasımızla yolunuz kesişirse, herzaman yanındadır Sivas Halkı...

sivas_kangallı 21.04.2008 14:21

ismail kartal hocamızı unutabilirmiyiz bizde çok büyük emeği var çok teşekkür ediyoruz..

superglam 21.04.2008 14:31

Mümkünse bir arkadaşımız 2.ligde şampiyon olduğumuz kadroyu verebilirmi.. Çok heyecanlı şimdi kimler var o kadrodan merak ediyorum..

yigido_furkan 21.04.2008 14:39

-->: --->: İsmail Kartal Kalbimizdesin

[QUOTE=superglam;352371]Mümkünse bir arkadaşımız 2.ligde şampiyon olduğumuz kadroyu verebilirmi.. Çok heyecanlı şimdi kimler var o kadrodan merak ediyorum..[/QUOTE]

hatirladigim kadariyla veriyim kalede Yavuz yedek kaleciler Akin Vedat Defansta sagda Kadir solda Hayrettin defansin ortasinda Can Arat Hakki orta sahada Serkan Encetin Ertugrul Muhammed Ali. Gokhan Bozkaya Forvet Mehmet Yildiz ve Ufuk baska hatirladiklarim Serdar vardi Cetin vardi forvet eski kaptan sanirim Mahmtuttu tam hatirlamiorum bukadari hatirlayabildim

video58 21.04.2008 14:40

Toplam 1 Eklenti Bulunuyor.
[QUOTE=superglam;352371]Mümkünse bir arkadaşımız 2.ligde şampiyon olduğumuz kadroyu verebilirmi.. Çok heyecanlı şimdi kimler var o kadrodan merak ediyorum..[/QUOTE]

KADRO BUYDU SANIRIM.UNUTMUŞUZ BİRAZ.EVET BU GARDAŞ.

yigidolar06 21.04.2008 14:42

TARİHE GEÇTİ ÖLÜMSÜZLEŞTİ SİVASTA ADINI BİR YERLERE VERİLİR ARTIK SENİ UNUTMUYACAĞIZ HOCAM

casus84 21.04.2008 14:48

[QUOTE=video58;352380]KADRO BUYDU SANIRIM.UNUTMUŞUZ BİRAZ.EVET BU GARDAŞ.[/QUOTE]

[B][COLOR="Red"]Hahahaha çok komik yaaaa...bu muydu kadromuz şampiyon olduğumuzda :D :D

o zaman yabancı oyuncu hakkı varmıydı 2.ligte...anderson var resimde :D fran sergio var...arkadaşlar bulursam ben size göndermeye çalışırım..bide şunu söyleyeyim o resimdeki sadece muhammed ali kurtuluş şampiyon olduğumuz senenin kadrosunda[/COLOR][/B]

video58 21.04.2008 14:50

[QUOTE=casus84;352386][B][COLOR="Red"]Hahahaha çok komik yaaaa...bu muydu kadromuz şampiyon olduğumuzda :D :D

o zaman yabancı oyuncu hakkı varmıydı 2.ligte...anderson var resimde :D fran sergio var...arkadaşlar bulursam ben size göndermeye çalışırım..bide şunu söyleyeyim o resimdeki sadece muhammed ali kurtuluş şampiyon olduğumuz senenin kadrosunda[/COLOR][/B][/QUOTE]

TAMAM GÖZLÜK ALACAĞIM GARDAŞ YARIN.
HAY ANDERSONA:D

izmirliyigido 21.04.2008 15:31

İsmail Kartal, şimdide Bank Asya 1. Ligde Orduspor'u başarıdan başarıya koşturuyor. Göreve geldiği 2. yarı ile birlikte Orduspor 13 maçtır hiç yenilmiyor. İsmail KARTAL'ı belki ileriki yıllarda belki tekrar takımın başında görürüz. Başarılar hocam.

.

superglam 21.04.2008 15:43

--->: -->: --->: İsmail Kartal Kalbimizdesin

[QUOTE=yigido_furkan;352379]hatirladigim kadariyla veriyim kalede Yavuz yedek kaleciler Akin Vedat Defansta sagda Kadir solda Hayrettin defansin ortasinda Can Arat Hakki orta sahada Serkan Encetin Ertugrul Muhammed Ali. Gokhan Bozkaya Forvet Mehmet Yildiz ve Ufuk baska hatirladiklarim Serdar vardi Cetin vardi forvet eski kaptan sanirim Mahmtuttu tam hatirlamiorum bukadari hatirlayabildim[/QUOTE]

tşk kardeş ya hatırladım.. çok güzel artık süperligdeyiz. kimler geldi kimler geçti... Mehmet yıldız sonuna kadar sivasta kalmalı bence...

trafocu 21.04.2008 15:49

-->: --->: İsmail Kartal Kalbimizdesin

[QUOTE=yigido_furkan;352379]hatirladigim kadariyla veriyim kalede Yavuz yedek kaleciler Akin Vedat Defansta sagda Kadir solda Hayrettin defansin ortasinda Can Arat Hakki orta sahada Serkan Encetin Ertugrul Muhammed Ali. Gokhan Bozkaya Forvet Mehmet Yildiz ve Ufuk baska hatirladiklarim Serdar vardi Cetin vardi forvet eski kaptan sanirim Mahmtuttu tam hatirlamiorum bukadari hatirlayabildim[/QUOTE]
Mohammed Ali Kurtuluş bu ismi unutmak mümkün değil.

yeniceri_can 21.04.2008 19:13

değer verdiğim insanlardan biri.
Seviyoruz Seni

Divriği58- 21.04.2008 20:00

[QUOTE=casus84;352386][B][COLOR="Red"]Hahahaha çok komik yaaaa...bu muydu kadromuz şampiyon olduğumuzda :D :D

o zaman yabancı oyuncu hakkı varmıydı 2.ligte...anderson var resimde :D fran sergio var...arkadaşlar bulursam ben size göndermeye çalışırım..bide şunu söyleyeyim o resimdeki sadece muhammed ali kurtuluş şampiyon olduğumuz senenin kadrosunda[/COLOR][/B][/QUOTE]

AYRICA HAKKI DA VAR ...........

svs_çapkın_58 21.04.2008 20:09

İsmail kartal sayın hocamız kalbimizdesin hocam.

yerliturkuaz 21.04.2008 20:12

[B]BİZDEYKEN BİZE UNUTULMAZ BİR SEZON GEÇİRTMİŞ VE BİZİ SÜPER LİGE ÇIKARTMIŞTI SENİ UNUTURMUYUZ HİÇ İSMAİL KARTAL SEN SİVASIN TARİHİNE ALTIN HARFLERLE İSMİNİ YAZDIRDIN BİLE... ŞİMDİ ORDUSPORLA BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYORSUN İSTERDİKKİ BÜLENT UYGUNLA BERABER SİVASIMIZIN BAŞINA OLASIN...[/B]

gfb34 21.04.2008 20:14

SİVASSPORUMUZUN UNUTULMAZ YİĞİDOSU İSMAİL KARTAL HOCAMIZI SEVGİ VE SAYGIYLA SELAMLIYORUZ.KALBİMİZDESİN İSMAİL KARTAL...

Abdullah DuMaN 21.04.2008 20:15

İLK ÇAĞDAN ORTA ÇAĞA İ.KARTALLA
ORTA ÇAĞDAN YENİ ÇAĞA B.UYGUNLA
GEÇTİK İNŞALLAH AVRUPA ÇAĞINADA GEÇECEĞİZ

merkez_emre 21.04.2008 20:27

Saolsun hem takıma hemde taraftara sahip cıkan bir futbol adamıydı...Hiç unutmam mersin deplasmanından dönerken domates peynır almıstık dınlenme tesısınde karsıslastık hal hatır sordu bizi görüp yemek söylemişti...

İz bırakanlar Unutulmaz ! ! !

samet yıldız 21.04.2008 20:29

[B]sivasspora çok katkısı oldu
allah gönlüne göre versin [/B]

bahadır erdem 21.04.2008 20:34

[B][COLOR="Blue"]İSMAİL KARTAL'I UNUTMAK MÜMKÜN MÜ?

BU BAŞARILARDA BÜYÜK PAYI VAR.

ŞİMDİ NEREDE,BİR TAKIM YÖNETİYORMU ACABA.

BİELEN VARSA YAZSIN LÜTFEN...[/COLOR][/B]

58 memo 21.04.2008 20:50

İsmail Kartal seni unutmak mümkünmü?
Sivassporumuzu tarihinde ilk defa Süper lige çıkardın
saygılar sunarız
şu anda İsamil hoca Ordusporda çalışıyor,başarılar diliyoruz..

Del Piero 25.04.2008 13:44

[B]İsmail hocam yiğidolar seni hiçbir zaman unutmayacak senin adında sivaSspor tarihinde altın harflerle yazılı olacvak herdaim..[/B]

sinan-58 25.04.2008 14:10

işte o seneki kadromuz

yavuz eraydın(kaleci) yasir elması hakkı hocaoğlu ufuk ateş can arat mehmet yıldız kadir demirel mohammed ali kurtuluş(kaptan) serkan ençetin ilhan ummak serdar uçgan
unutamıyacağımız bir şampiyonluk yaşattı ismail hocamız bize

sewaz58 25.04.2008 15:31

Takımın belki de bugünkü özgüvenini kazanmasını sağlayan Sivasspor'un tarihinde her zaman bir efsane olarak kalacak hocamızdır.. ***İSMAİL KARTAL***

merkez-2 07.07.2008 16:58

bu kalp seni unuturmu hocam.sen rahat ol.

celooz 08.08.2008 09:38

ismail kartal arap ismail unutulurmu arkadsalar

uhud85 30.09.2008 10:32

ya bırakın arkadaşlar.İsmail kartalın sivas-fener maçı sonrası FB tv de yaptığı açıklamalrı önce bi dinleyin.Ozaman herkesin gerçek yüzünü görürsünüz

Yigido58_NL 30.09.2008 10:35

[QUOTE=video58;352337]TRT çalışanlarından duydum.Sivassporlu seni unutmaz hocam.Süperlige sen çıkarttın bizi.Saygıyla eyiliyorum ellerinden öpüyorum.Unutulurmu o gün.Coşturdun Sivası.[/QUOTE]

Konuya biraz aciklik getirebilirmisin,ne duydun trt de.

merkez_emre 30.09.2008 15:34

iz bırakanlar asla unutulmaz....

Eyvaz94 30.09.2008 15:41

Bize yaptiklarin Ismail hoca tesekkurler..seni unutmayacaqiz..

YigidoGenclik38 30.09.2008 15:50

[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]seni unutmudadık idmail hocam sizin sayenizde burdayız allah razı olsun sizden[/COLOR][/FONT]

Army 30.09.2008 16:09

[B]Arapp ismailll sen bu kalplerin fatihisin hocam![/B]

yigido_adem 30.09.2008 16:59

ismail hocamiza sonsuz teskkurler ediyorum insallah yolumuz birgun yine kesisir o vede bulent uygun sivasmizin tarihine adini altin harflerle yazdirdilar onlari cok seviyoruz sivas halki hep yanindadir

konartr58 30.09.2008 17:22

ismail Kartal'ın Sivasspora emeği inkar edilemez.aslında sivasspor tesislerinin önüne ya da stadyomun uygun bir yerine o dönemdeki sporcuları teknik heyeti ve yöneticileri gösteren bir resmin seramik ya da mozaikten bir duvar rolyefi yaptırılarak bu sonuç ölümsüzleştirilebilir.
ancak sayın kartal geçen gün FB tv de maç öncesi yorumları vardı.Sivassporla ilgili söyledikleri hoşuma gitmedi.Ya yeni sivas la ilgili bilgisizliğinden ya da birazda kıskançlığından olarak değerlendirdim.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:18.