SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   2 Günde 350 Kombine Satıldı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=26301)

SivasSpor.Com 09.07.2009 09:12

2 Günde 350 Kombine Satıldı

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories/erdal_sarilar.jpg[/IMG]

Sivasspor yönetimi tarafından geçtiğimiz pazartesi günü piyasaya çıkarılan yaklaşık 2 bin 600 kombine biletin 350'si ilk iki günde satıldı.
Kulüp Başkan yardımcısı Erdal Sarılar,ilk bir haftalık bölüm içerisindeki satışlarının eski kombine sahiplerine yönelik olduğunu hatırlatarak "Biz öncelikli olarak bir önceki sezondan kombine bileti onlara satmayı düşündük. Bununda nedeni eski yerlerini almalarını sağlamaktır. Önümüzdeki haftadan itibaren,satıştaki kombinelerden herkes alabilecek"dedi.
Bu sezonki kombine biletleri 300 TL'den satışa sunulurken,Yiğidolar Fortis Türkiye Kupası ve Şampiyonlar ligi maçlarınıda izleyebilecekler.

[B]Hürdoğan Gazetesi[/B]

Salim58 09.07.2009 09:21

Cevap: 2 Günde 350 Kombine Satıldı

[COLOR="Black"][FONT="Arial Black"]öncelik tanınan eski kombine sahipleri bittiğine göre kalan kombinelerde en kısa zamanda biter kanısındayım bence taksit konusundada bi esneme yapılsa bu konuda iyi olacağı düşüncesindeyim[/FONT][/COLOR]

muratugur58 09.07.2009 09:25

OLMUYOR OLMUYORRRRRRRRRRRRR

Degerli yöneticiler ne yapmak istiyorsunuz anlıyamıyoruz .geçen sene biz altı arkadaş kombineleri taksitli aldık çünkü bizler memuruz 300 tl peşin verecek gücümüz yok bu yüzden aynı yerimizi bir hafta sonra alamıyacagız buda bize yapılan ayıp oluyor ilerde taksitli yaparsanız bizde almama kararı aldık pazara kadar bu konuyu halladin bizleri madur etmeyin .
Tüm yöneticileri seviyoruz.......................

kaptann58 09.07.2009 10:04

Arkadaşa katılıyorum bizde aynı şekilde kombine altık tek çekim yaptık ama nasıl ödeyeceğimizi bilmiyoruz gerçekten çok ağır oldu tek çekim ama sivasspor aşkı ön plana çıktığı için bu duruma katlanmak zorunda kaldık bu durumu düzeltirseniz bari bundan sonra alanlarda rahat eder ve ilgi dahada çok artar SAYIN YÖNETİCİLER UNUTMAYINIZKİ BU MEMLEKET SANAYİ MEMLEKETİ DEĞİL GELİR DÜZEYİ BELLİ MEMUR MEMLEKETİ....

Metal Gear 09.07.2009 10:13

Taksit olmadığı sürece almayacağım..Memuru var,işçisi var,300ytlyi peşin olarak veremeyenler var.Kolaylık yapsanız ne oluyor sanki? 50 liralık bir tişörtü bile 10 taksite bölüyorlar da sizin derdiniz ne?

Yigido5458 09.07.2009 10:23

Biraz daha çok kombine basın taksit yapın kombinenin reklamını yapın gazete tv vs. kombine alana forma hediye edin sonra bir dahaki sezon daha başarılı olunca yapın kombineyi 500 600 tl yapın stad yapın tirbün geliri reklam geliri sponsor derken bi bakmışınız fb gibi para basan bi takım oluvermiş sivas ama tabi şehirdeki gelir düzeyi ne kadar etkiler olayı bilemem

carizma0658 09.07.2009 11:34

kombinen ilk gün 350 satması güzel ama sivas halkının da göz öünde tutulması şart canı gidip te alamayanlar var istısna ve ve taksıt sceneklerini sivas halkına verilmesi gereklı

mitat 09.07.2009 12:30

TAKSIT YAPMADIGINIZ TAKDIRDE GECEN SENEKI GIBI KOMBINELER ELINIZDE PATLIYACAKTIR BURDAN DEERLI YONETICILERE SESLENIYORUM 4-5 TAKSIT YAPIN HERKES ALSIN.ITINAYLA DUYRULUR.

Tex 09.07.2009 13:03

Takımın yıldızlarını Bilica ve Balili'yi sat, Tum ve Silla gibi harika oyuncuları sat, ne olduğu belli olan Ersan Martin'i al olmadı yanına üç santrafor daha al olması gereken orta alan oyuncularını alama veya alma bu nasıl sistem ne yapmaya çalışıyor Bülent Uygun Galiba 1 kaleci 5 savunma 5 hücum oyuncusu adama gülerler ki güldürmeye de başladı...

emreakbulut58 09.07.2009 13:08

bnce çok güsel işte taraftarlarımız

emreakbulut58 09.07.2009 13:09

daha çok olması dileği ile haydi yiğidolar

subasi29 10.07.2009 00:22

kale arkalarina nasil bir cozum bulabiliriz cazibeli hale getirilmesi lazim

Salim58 10.07.2009 02:44

[FONT="Arial Black"][/FONT][COLOR="Blue"]en kısa sürede biteceğinden eminim[/COLOR]

PRoFeSSioNaL 10.07.2009 08:45

[B]Hadi Hayırlısı AlanLara Tesekkür Ediyorum.[/B]

hassan_58 10.07.2009 10:55

HER SENE KOMBİNE ALIYORDUM.SİZ DEĞERLİ YÖNETİCİLERİMİZ KRİZİ FIRSATA ÇEVİRİP KOMBİNELERİ PEŞİN SATACAKSINIZ.ŞUNU BİLİN SATACAĞINIZ KOMBİNE BİN'İ GEÇMEZ.STADIN KAPASİTESİNİ ARTIRIYORSUNUZ AMA KOMBİNE SATMIYORSUNUZ.MAÇLARADA ANCAK KENDİNİZ GİDER GENİŞ GENİŞ İZLERSİNİZ KİMSE SİZİ BAĞIRIP RAHATSIZ ETMEZ.İSTEDİĞİNİZDE BU GALİBA.

hassan_58 10.07.2009 11:02

kombinede almıycam,maçlarada gitmiycem sizin sayenizde.yazık çok yazık.

Metal Gear 10.07.2009 11:05

Taksit istiyoruz,eşe dosta iyi yerler verilmesin istiyoruz..İkinci isteğim imkansız biliyorum ama şu taksit işini halledin artık!:)

vahapkeskek 10.07.2009 11:16

burada taraftar olarak şunları düşünmemiz gerekiyor: Kombineleri nasıl çabuk satabiliriz. Kimlere hediye edebiliriz. 300 çok az değil mi? Takımımıza daha fazla nasıl destek oluruz? 10 kişi birleşsek bir kombine alsak maddi durumu olmayan birine hediye etsek vs.
Ama yorumlar ne diyor anlamak zor. Maddi durumunuz kötü olabilir bunu takımın politikasına maletmek yanlış bir davranış. Takımın maçına gitmemek ne demek?

Metal Gear 10.07.2009 11:19

[QUOTE=vahapkeskek;534757]burada taraftar olarak şunları düşünmemiz gerekiyor: Kombineleri nasıl çabuk satabiliriz. Kimlere hediye edebiliriz. 300 çok az değil mi? Takımımıza daha fazla nasıl destek oluruz? 10 kişi birleşsek bir kombine alsak maddi durumu olmayan birine hediye etsek vs.
Ama yorumlar ne diyor anlamak zor. Maddi durumunuz kötü olabilir bunu takımın politikasına maletmek yanlış bir davranış. Takımın maçına gitmemek ne demek?[/QUOTE]

Maça gitmemek gibi bir şey asla söz konusu olmamalı..Yine tribündeki yerimizi alacağız istisnasız her maç..Ancak taksitli yapsın 500 tl yapsın yine alırım..:)

mustafa_kavak58 10.07.2009 11:41

bence daha fazla satilmasi lazimdi ama taksitli yapasalar inaniyorumki bilet satislarinda artis olacaktir.

kiNgSiZe58 10.07.2009 20:12

insallah tükenirde sivasspora katkisi olur

MeXeS58 11.07.2009 01:47

durumu musaıt olan herkesın kombıne alması gerek sıvasspordan basarı beklıyoruz kompıne almıyoruz lısanlı forma almıyoruz cakma forma alıyoruz boyle destek olacagız basarı bekledıgımız klupee

izmirliyigido 11.07.2009 09:46

4 - 5 taksit olması gerçekten bazı arkadaşlarımızı rahatlatacak. Yönetimin bu konuyu dikkate alması şart. Öyle yaparlarsa, satış daha çok olacak. Durumu iyi olanlar alabilirken, olmayanlar için gerçekten çok para.

Ben Sivas dışında olduğum halde sırf Sivasspor'a katkı olsun diye aldım. İmkanı olan herkes alıp, Sivas'ta ki bir tanıdığına hediye edebilir.

Herşey Sivasspor için...

AYK

carizma0658 11.07.2009 10:43

sivas yonetimi kombinelerde taksit secenegi sunun bunu yapın gelmek isteyıp gelemeyn çokk ben sivasta degilim bunu sivastakı hemşerilerim için sistıyorum saygılar

Murat ARICI 11.07.2009 20:22

300 Tl ne ki yaw..3 aylık sigara parasına 1 sene maç izlenecek..almayana ayıptır walla..

sivasli215 12.07.2009 16:51

[B]takımın düzeni baştan aşağı bozulmuş, gelen adamlar gidenleri aratıyor maalesef :(

kombinelerde bence avrupa maçlarına endeksli, işimiz bu sene zor kardeşler, acı ama gerçek :(...[/B]

Metal Gear 12.07.2009 22:07

Belki satarsınız çok beklersiniz..

spainloco 12.07.2009 22:49

[B][CENTER]İnşallah hepsi biter en kısa zamanda..[/CENTER][/B]

GuVeN 12.07.2009 23:39

bugune kadar taraftar benı cok yanılttı destek konusunda. benım cok bı beklentım yok,yıne gecen yıllar oldugu gıbı yonetım mecburen ındırıme de gırer,taksıt de yapar bu gıdısle. ıkı tarafda haklı kıme kızacagını bılemıyorsun.

Metal Gear 12.07.2009 23:48

[QUOTE=58güven58;535449]bugune kadar taraftar benı cok yanılttı destek konusunda. benım cok bı beklentım yok,yıne gecen yıllar oldugu gıbı yonetım mecburen ındırıme de gırer,taksıt de yapar bu gıdısle. ıkı tarafda haklı kıme kızacagını bılemıyorsun.[/QUOTE]

1 ay sonra askerim ve belki de 12 ay boyunca Sivas'a gelemeyeceğim bile,Buna rağmen ben sırf destek olsun diye kombine alacağım ama taksit yapıp onların da bana destek olması lazım.10.000 kombineyi belki satarsınız Bülent Hoca..:mad:

GuVeN 13.07.2009 00:01

[QUOTE=Metal Gear;535453]1 ay sonra askerim ve belki de 12 ay boyunca Sivas'a gelemeyeceğim bile,Buna rağmen ben sırf destek olsun diye kombine alacağım ama taksit yapıp onların da bana destek olması lazım.10.000 kombineyi belki satarsınız Bülent Hoca..:mad:[/QUOTE]

sana helal olsun hemserım,ayrıca hayırlı teskereler. yalnız mesajımı alıntı yapmanla alakasını anlamadım ben genelleme yapmısdım,vefalı taraftarlara laf yok. yonetım acısından dusunursen bunca basarıya butun bıletlerın kapış kapış bitmesi lazım. taraftarda haklı bu krızde. o yuzden kımseye kızamayız..

medet58 13.07.2009 01:55

[QUOTE=SivasSpor.Com;534374][IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories/erdal_sarilar.jpg[/IMG]
slm bence cok cok ucuz stadin belli bir kismini daha cok maailiyetlere satmalari gerkiyor evet buraz zenginlerimize is dusuyor onlarda birden cok alabilme sanslari var hemde kulube cok faydasi var bilmiyorum ama sivasimizda vip turubunleri varmi yoksa oda mutlaka olmali bakin yuksek ucretli kombinelerin hizmetlerini iyi saglayin cunki bir gelir kaynagi olacak bu zamnlarda gurbetcilerimiz guzel Sivas imiza tatile gidiyorlar onlar maclari izleyemeselerde bir yakinlarina hediye alabilirler mesela ben babama dusunuyorum varsa dah oozel bir kombine yeri uye olmak istiyorum eger yoksa emek karsiliksiz kaliyor demektir lutfen asagi tabaka orta tabaka ust tabaka gibi yerler bulunsun bir bilet parasina kombine bilet sahibi olunmasin SIvassporumuz kazanirsa maddiyatta bizlerde maneviyatta kazaniriz diye dusunuyorum lutfen kostek degil destek olalim bu gordukerimize sonra ne tatli bir ruya gorduk demeyelim 300 lira kombineyi taksit istiyorsun Istsnbulda bilet fiyatlari o kadar tek mac icin bu utanc verici bir durum aglamak istiyorum bizler bunun uzerinden kalkamassak yaziklar olsunda bizesonra basari getirmez bunlar ligden dusmemeye oynariz sahip cikalim sahip cikalim sahip cikalim lutfen ve bize bunlari yasatan insanlarada elimizdeyken kiymetini bilelim mesela baskan uc buyuklerin baskani olsa neler olur hic dusundunuzmu?neden diyeceksiniz futbolcusu linc edilmeye girerken oda turibunlerden hic dusunmeden hic tereddut etmeden kendini olayin ortasina atmasi yeterli degilmi iyi dusunun iyi dusunun iyi dusunun.yigidolar bu isin ucunu iyi tutalim herkes kendi kafasindan birsey solerse kendimiz bir alt ligde buluruz biri gelsede cikarsa deriz yada piyango ciksa vestel-yimpas-kombassan gibi sizleri seviyorum sehrimin insanlari seni seviyorum gencligimin sehriherkese tesekkurler ......

Metal Gear 13.07.2009 11:17

58güven58@

Senin yönetime olan sitemine destek vermek amacıyla alıntılamıştım.:)

tekdoktirin 13.07.2009 12:22

SIVAS SPOR HIZLA BÜYYOR HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ YAPALIM BİR MARKAYIZ ARTIK YİĞİDOLAR

nuri_58 13.07.2009 13:49

bence 1 hafta satılır 2 hafta satılır sonra yarısı elimizde kalır...

WEZ Format +2. Şuan Saat: 23:07.