SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Fener Maçında Sahada (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=28414)

SivasSpor.Com 28.01.2010 18:38

Fener Maçında Sahada

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories/oyuncular/1.yildizsev.jpg[/IMG]

Geçen yıl şampiyonluğu son haftalarda kaybeden ve ligi ikinci sırada tamamlayan Sivasspor'da bu başarıda büyük pay sahibi olan Mehmet Yıldız uzun bir sakatlık sonrası Fenerbahçe maçıyla formasına kavuşacak..
Süper Lig'in 19. haftasında kendi evinde Fenerbahçe ile mücadele edecek olan Sivasspor bu maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı.

Süper Lig'de zor günler geçiren Sivasspor ligin 19. haftasında Fenerbahçe ile oynayacağı maçın hazırlıklarına kulüp tesislerinde yaptığı antrenmanla başladı. Antrenmana sakat olan Sedat ile ülkesinde bulunan Zita katılmadı. Teknik direktör Muhsin Ertuğral yönetiminde yapılan antrenmanda ilk olarak dar alanda pas çalışması yapan Sivassporlu futbolcular antrenmanı çift kale maçla tamamladı.

Antrenman sonrası Fenerbahçe maçı ile ilgili açıklamalarda bulunan Sivasspor Teknik Direktörü Muhsin Ertuğral, "Daum'un bir konuşmasını okudum. Bizim 4 tane sakat oyuncumuz var diye düşünürse Sivasspor yanılır demiş. Tabi çalıştırdığı takım Fenerbahçe. Dolayısıyla 4 sakat oyuncu varsa 24 oyucusu daha vardır diye düşünüyorum. Karşımızda Türkiye'nin en iyi takımlarından biri var. Ama burası Sivas. Buraya geliyorlar. Biz de kendi evimizde oynayacağız. Zannediyorum bu hafta biraz daha ruhlu, istekli ve marzulu bir Sivasspor göreceksiniz" dedi.

Basın mensuplarının sakatlığı sona eren Mehmet Yıldız'ın Fenerbahçe maçı kadrosunda yer alıp almayacağının sorulması üzerine Muhsin Ertuğral, "Bugün kadroda denedik. Güzel şeyler oluyor. Fenerbahçe maçında oynama ihtimali var" diye konuştu.

Sivassporlu futbolcu Murat Sözgelmez ise Fenerbahçe maçı ile ilgili olarak, "Artık kaybetmeye tahammülümüz yok. Kendi evimizde oynuyoruz. Bu maçı mutlak kazanmak zorundayız. Çünkü rakiplerimizde önümüzdeki hafta kendi aralarında oynayacak. Onların kaybedecekleri puanlar kazandığımız takdirde bu hafta bize yarayacak. Umarım kazanırız. Sakat arkadaşlarımız da yavaş yavaş aramıza katılıyorlar. Umarım Sivasspor'u geçmiş senelerdeki gibi daha iyi yerlere getireceğiz. Fenerbahçe'de eksiklikler var ama sonuçta adı Fenerbahçe. Ne de olsa büyük bir kulüp. Sonuçta sakat olan oyuncuların yerine oynayacak mutlaka birileri vardır. Ama dediğim gibi içerde kaybetmeye tahammülümüz yok artık. Biz bu maçta en az bir puanı almak istiyoruz" dedi.

Öte yandan Sivasspor'un hafta sonu Fenerbahçe ile karşılaşacağı 4 Eylül Stadı'nda ise futbola engel bir durumun oluşmadığı gözlendi. Son çalışmalar ile birlikte alttan ısıtmalı hale getirilen sahada yağan karların eridiği gözlendi.

CILGINSiVASLINL 28.01.2010 18:43

Cevap: Fener Maçında Sahada

Hele sukur yigido seni cok ozledikk insallah bir daha takimdan ayri kalmazsin birtek gollerini degil asistlerinide ozledik sensiz takim hic bisey yapamiyo tek umudumuz sensinn memo

Murat ARICI 28.01.2010 18:45

hoşgeldin be usta..takım bir kendine gelsin artık VERRRRR COŞKUYU ARTIK..

CILGINSiVASLINL 28.01.2010 18:53

Fener macini izlemicektim ama bu haberi duyunca izlemeyi cok istiyorum artikk takim mehmetle nasil oynucakk merak ediyom insallah oynar gol atar ve goller attirir yeneriz insallah

58_babacan_58 28.01.2010 18:53

[B]HADİ KAPTANIM VER COŞKUYU ARTIK SAKLA ŞU TOPLARI İLERDE ÇOĞALALIM ARTIK YA....[/B]

armn 28.01.2010 19:05

mehmet gelincede hiç bi düzelme olmazsa umudumuzu neye bağlıcaz acaba??

eyupk 28.01.2010 19:05

hoş geldin güzel kaptan. inanıyorum seninle birlikte bu takım ligde kalıcak.

AYDIN1985 28.01.2010 19:18

Hadi Tosunum göster kendini, Insallah performansiyin üstüne koyarak geri dönersin.

eyuphulagu 28.01.2010 19:39

Hoca oynama ihtiimali var diyor;kesinlikle ilk 11 de oynatacağım falan da demiyor...M. yıldız anladığım kadar eğer hoca isterse kadoya alınacak;maçın gişişatına göre de 2. yarı oynama ihtimali var..Haberin özü bu...Ben olsam m. M. yıldız bu maçta riske etmem;çünkü M. YIldız bize ilerdeki maçlarda daha çok lazım...

58candide58 28.01.2010 19:45

insallah oynamaya oynamaya performansında bir düşme olmamıştır..:confused:

eyuphulagu 28.01.2010 19:46

Ben M. Yıldız ın f.b. maçından ziyade diğer maçlarda bizim takıma daha fazla lazım olduğunu düşünüyorum... Geçmişte de hazır olmadan oynatılan çok sayıda oyuncunun tekrar sakatlanıp takımlarını uzun süre bıraktığı haberlerini çok gördük ve basından takip ettik.. İnşallah M.Yıldız sahalara bizim bildiğimiz eski M. Yıldız olarak geri döner...

calipso 28.01.2010 19:57

mehmet fener maçında gol olup yağsa ne olur ama , tabi benimki ütopik biraz ama olsun hayalle yaşamayanın :D

özsivasli1903 28.01.2010 20:38

mehmet yildizin ölüsü yeter....
mehmet-kamanan
erman-elrio-taider-keita-dagasan
dereli-aubey-sözgelmez

fenerbahce bizim son sansimiz bu maci alip cikisa gecmeliyiz...

Shan58 28.01.2010 21:13

Fener maçını Mehmet Yıldız olsada kazanamam ihtimalimiz var.
Eğer tekrar sakatlanma riski varsa Hoca ya son 15 dakka oynatsın yada hiç oynatmasın bence.
önümüzdeki 3 maç Fener maçından çok daha önemli o maçlara konsantre olmamız lazım.

58alp58 28.01.2010 21:19

haber doğruysa ii....................................

babapiton 28.01.2010 21:23

Mehmetten Fazla bişey beklemiyorum bu maçta ama yinede heyecanlandım xD

vedat58 28.01.2010 21:25

.....................................YÖNETIM NONDAYI ALIN .............................gs den nonda bonservissiz gitti ne duruyorsunuz alin iste nondayiiiiiiii

Divriği58- 28.01.2010 21:27

adam 1 yıldır sakat çok iyi top oynamasını kimse beklememeli maç eksiği var

havacı_58 28.01.2010 21:29

hoşgeldin büyük usta çok özledik seni ben erzurumdayım maçı izlemeyi düşünmüyodum ama bu haberi duyunca kararım değişti seni o formayla görmek bize yeter bu maçta aman dikkat et mehmedim risk varsa biraz daha sabret sen bizim tek umudumuzsun artık Allah sağlık sıhhat güç kuvvet versin...

efendigardaş 28.01.2010 21:39

HADİ HAYIRLISI MEHMET YILDIZI ÖZLEMİŞTİK BAKALIM ESKİ MEHMETMİ TEKRAR BİR SAKATLIK OLMASINDA YAZIK ÇOCUĞA...***

mucahitbaba58 28.01.2010 22:34

[B]ben dusunuyorum ki ne biz mehmet yildizsiz yapabiliriz nede mehmet yilz bizsiz yapabilir ben en basarili olacagi klup burasi oldugunu dusunuyorum
ayrica performansina gelince nazik cikolata cocugu olsaydi pek bisey beklemzdim ama mehmet hem fizik gucu hemde beyin gucu guclu oldugu icin performansinda pekbi eksiklik oloacagini sanmiyorum belkide daha iyi adapte olacaktir o atmasa bile attirmak icin o boslugu olusturacagina inaniyorum en guzel transferimiz mehmet yildizin tekrar donusudur [/B]

babapiton 28.01.2010 22:44

haber resmi sitedede yayınlandı kesinleşti böylece inşallah iyi performans sergiler en azından takımı ateşler sonuçta futbolu özledi

babapiton 28.01.2010 22:48

Mehmet'e çok kızıyoduk diger sivasspor lu oyuncuları azarlıyo diye ama demek onun sayesinde hırslanıyolarmış

subasi29 28.01.2010 22:50

hadi hayirisi umarim bu macta kendini fazla zorlamaz ayni sakatligi tekrarlarsa ozaman biteriz

yukarıyıldızlı 28.01.2010 22:53

mehmet hoşgeldin abi yawww şu takımı sen adam edeceninşallah oynamayana bağır çağır içinde bulunduğumuz durumu onların anlamaya pek niyeti yok galiba...

A.Turan Korkmaz 28.01.2010 22:57

18 kişilik kadroda olması bile takımı ateşler. Hocanın son 10-15 dakika oynatmasını umuyorum.Fazla riske atmamalı. Ona daha çook ihtiyacımız var. İnşallah işi önceden bitirir, Mehmet Yıldıza bırakmayız.
Maça Bursa maçı gibi ilk 15 dakika baskılı başlarsak en az bir gol belki de iki bulabiliriz. Orta sahayı kalabalık tutup baskıyla top çalıp araya atmamız gerek. Erman ve Kamanan birer devre tek forvet oynamalı bence. Keita ve ElRionun arapaslarıyla golleri bulur, Feneri dağıtırız. Maç başlaması ile yoğun tezahürata başlayıp gol atana kadar hiç susmamalıyız. İnönü stadının yoluk kartallarından aşağı mıyız? Onlardan daha iyi taraftar bizimkiler.

konartr58 28.01.2010 23:07

bir kere hoca maç koptuktan sonra aslarını sürüyor.o zamanda takım ne yapsın.fener maçıda anderleht maçına dönerse hiç şaşmayalım.artık çarkı dönderebilirsek denizli maçından sonra döndüreceğiz anlaşılan.

yigido yakup 29.01.2010 00:25

benim sahsi düsüncem mehmet yildiz i diyarbakir macina kadar oynamamasi lazim.o zaman zarfina kadar tam hazir olabilir.denizli macinda eger ibrahim olursa mehmet in riske edilmemesi gerekir ama diyarbakir macinda hem saglam hemde daha hazir vaziyetde olur.

yigidozan 29.01.2010 02:14

özledik kaptan gel kurtar bizi bu hallerden

YİGİDOKENTLİ 29.01.2010 05:57

büyük kaptan fenerbahce gol at bizi çoştur biz yigidolar seni çok özledik.

Salim58 29.01.2010 07:17

[B]sakatlıktan yeni çıktı nekadar faydalı olur bakıp göreceğiz.
sahada varlığı bile yeter. Büyük kaptanı büyük maçta görmek güzel birşey.[/B]

birdokuzaltiyed 29.01.2010 07:25

Hadi Mehmet; Şu ruhsuzlara bir ruh ver.Bağır, çağır , fırçala.. Takım kümeye gidiyor adamlar hala lay lay lom. Dikkat et sakın ha sakatlığın nüksetmesin... Ağır bir sakatlık geçirdin. Zorlama kendini. Yavaş yavaş.

eroldeger 29.01.2010 07:32

artık şu feneri yeninkötü gidişatı durdurun artık yüzümüz gülsün allah yardımcınız olsun allaha amanet olun hayırlı cumalar

shang 29.01.2010 09:07

bu hafta bu hafta goreceksınız dıye dıye hayal kırıklıgına ugradık ya hiç umudumuz kalmadı yeneceğimizi düşünmüyorum bu durumada çok üzülüyorum türkiye kupasınada çok yazık oldu hemde büyük bir hezimetle veda ederek umarım fener maçından bundan kötüsünü yaşamayız...

yiğidomustafa 29.01.2010 09:14

[B]Hoş geldin be büyük kaptan gelde şu takımını bataklıktan kurtar.[/B]

carizma0658 29.01.2010 09:33

ahhhh be yıldız inşallah gelişin çıkışı başlatır

şarkışla 58 29.01.2010 09:34

Sakatlıktan yeni çıktı fazla birşey beklememek lazım Mehmet bize bir maç değil kalan bütün maçlarda lazım sonuçta fener bizim rakibimiz değil

mehmetyildiz58 29.01.2010 10:10

OLLLLLEEEEEEYYYYYYYYYY Beeeee....işte buu....siz şimdi görün SİVAS'I...

serserilerin_prensi 29.01.2010 10:14

[B][FONT="Arial Black"]Hoş Geldin Büyük Kaptan...Gelişin Sivassporun Çıkışı Olur İnş.[/FONT][/B]

balmandol 29.01.2010 10:20

Bi gerçek var arkadaşlar...Kaptan tam düzelmeden oynamıyodur inşallah.Allah korusun bi daha sakatlık nüksederse daha kötü olur. Onun sahada olması bile yeter. Kafasını önüne eğip koşmasını çok özledik onun. Dişilerini sıkıp Allah vergisi gücüyle rakip defansla savaşmasını çok özledik. Hadi koçum seni çok özledik..

WEZ Format +2. Şuan Saat: 11:58.