SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Teknik Direktör (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Okan Buruk Resmen Sivasspor'da (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39481)

tavatir 25.10.2015 20:13

Okan Buruk Resmen Sivasspor'da

Evet arkadaşlar yeni hocamız resmen Okan Buruk oldu. Anlaşmanın sezon sonuna kadar olduğunu zannediyorum. Detaylar sonra ortaya çıkar.

Okan Buruk, daha önce Elazığspor ve Gaziantepspor'u çalıştırmıştı. İnşallah hayırlı olsun takımımız için.

Kenetlenmemiz gerekiyor artık. Bütün camianın birlik olması gerekiyor.

[B]Bu arada Okan Buruk hocaya 4 Eylül uğurlu geliyordu diyebiliriz. Hem Elazığ ile hem Antep ile bizi burada yenmişti. Deplasmanda da biz onu yenmiştik galiba. İnşallah 4 Eylül'de kazanma alışkanlığı devam eder. [/B]

Şu andan itibaren haber resmileştiğine göre bütün duyguları, olumsuzlukları bir kenara bırakıp tam anlamıyla destek olmamız gereken bir döneme girdik. Haydi bismillah yeniden.

eyuphulagu 25.10.2015 20:15

Cevap: Okan Buruk Resmen Sivasspor'da

[QUOTE=tavatir;958172]Evet arkadaşlar yeni hocamız resmen Okan Buruk oldu. Anlaşmanın sezon sonuna kadar olduğunu zannediyorum. Detaylar sonra ortaya çıkar.

Okan Buruk, daha önce Elazığspor ve Gaziantepspor'u çalıştırmıştı. İnşallah hayırlı olsun takımımız için.

Kenetlenmemiz gerekiyor artık. Bütün camianın birlik olması gerekiyor.

Bu arada Okan Buruk hocaya 4 Eylül uğurlu geliyordu diyebiliriz. Hem Elazığ ile hem Antep ile bizi burada yenmişti. Deplasmanda da biz onu yenmiştik galiba. İnşallah 4 Eylül'de kazanma alışkanlığı devam eder.

Şu andan itibaren haber resmileştiğine göre bütün duyguları, olumsuzlukları bir kenara bırakıp tam anlamıyla destek olmamız gereken bir döneme girdik. Haydi bismillah yeniden.[/QUOTE]..Ben de resimli paylaşım yapayım:..[url=http://resimzade.com/Show.html?i=46264&token=40293][img]http://resimzade.com/Show.html?i=46264&token=40293[/img][/url]..Anlaşma 1 yıllık deniyor..

58g0kberk58 25.10.2015 20:19

valla cok faydalı olacagını dusunmuyorum en fazla devre arasına kadar kalır diyorum. ancak umarım ben yanılırım ve basarılı olur sonucta hepimizin temennisi sivassporun ust sıralara cıkabilmesi. okan buruk umarım şans yanında olur ve başarılı olursun bizi de mutlu edersin. bizde senin arkanda duracaz tüm bilinçli taraftarlar olarak.

shang 25.10.2015 20:19

Bu saatten sonra destek zamanı inşallah dusuncelerimizin tersi çıkar bu sıkıntılı dönemi atlatiriz. ALLAH Yolumuzu açık etsin...

çorluluyiğido 25.10.2015 20:21

bu daikadan sonra hayırlı olsun demek düşer.kötü bir hoca değil.sempatik ve zeki adam.eğer takımla da ısınırlarsa takımı şaha kaldırabilir.adem burhanı kesip beykanı oynatırsa iyi olur.sivasspora hayırlı olsun...

akdolufaruk 25.10.2015 20:24

hayirlisi olsun .artik olumsuz konusmamak lazim bu saatten sonra yapilan olumsuz tavirlar sadece sivasspora yansir simdi birlik zamani okan burugu sevin yada sevmeyin bu saatten sonra sivassporun gercek taraftarina destek olmak duser

Morten58 25.10.2015 20:24

Okan Buruk insallah 3 oyuncu degisikligi yapar. insallah Cicinho ile iyi anlasir.

eyuphulagu 25.10.2015 20:25

Okan Buruk'un G.Antep'teki yardımcıları....[url=http://resimzade.com/Show.html?i=46265&token=77924][img]http://resimzade.com/Show.html?i=46265&token=77924[/img][/url]....Kaynak:Gaziantepgüneş.com..

Efe Sivasspor 25.10.2015 20:27

Hayırlı olsun okan buruk genç oyunculara değer veren bi adam sonuna kadar destek olalım

tavatir 25.10.2015 20:27

Hocam inşallah yardımcı olarak bizim camiadan birisi de olur. Hatta sportif direktör ihtiyacımız var gibi. Murat Erdoğan ve Orhan Kaynak'tan sonra kim yapıyor bu görevi?

ELLİSEKİZ 25.10.2015 20:30

Kısa vadeli işler yapılıyor.Yönetimin transfer politikasındaki hatası göz ardı ediliyor, faturalar hep hocalara kesiliyor.Borçlanmayalım mantığıyla düşen takımların tabir yerinde ise ıskarta oyuncularını alıp sözüm ona transfer yapıldı deniliyor. Bu takım yıllardır golcüye hasret .Yıllarca taraftarın transfer beklentileri hep hüsranla sonuçlanıyor. Yönetim taraftardan kopuk. Taraftar stadyumdan kopuk.Allah sonumuzu hayır ede. Okan hoca faydalı olur İnşallah...

antik58 25.10.2015 20:31

Hiç içim ısınmadı ama inşallah hepimizi yanıltır. Hayırlı olsun.

halilxx58 25.10.2015 20:34

Hayirli ugurlu olsun. Artik bize düsen takimimiza ve yeni hocamiza destek olmak. Ben Okan'a pek sicak bakmiyordum fakat Mecnun baskan öyle uygun gördüyse bize de sahip cikip benimsemek düser.
Hosgelin Okan hocam!

58Yiğidoo58 25.10.2015 20:38

Hayırlı Uğurlu Olsun. Bu saaten sonra hep birlik olup kulüp teknik ekip oyuncular ve taraftar bir bütün olmalı. Kötü düşünürsen kötü olur. Motivasyona camia olarak ihtiyacımız var.

"Ummadığın taş gediğine oturur"

Sivassporlu atasözü :)))

eyuphulagu 25.10.2015 20:41

[QUOTE=eyuphulagu;958182]Okan Buruk'un G.Antep'teki yardımcıları....[url=http://resimzade.com/Show.html?i=46265&token=77924][img]http://resimzade.com/Show.html?i=46265&token=77924[/img][/url]....Kaynak:Gaziantepgüneş.com..[/QUOTE]
..Resimde görülen Okan Buruk un yardımcıları;İrfan Saraloğlu fb.de Zico döneminde görev yapmış..Diğer yardımcısı ise bir dönem fb. ve gs. da oynayan Hırvat Stephan Thomas..Diğerleri g.antep deki isimler mi olur ,onu da zamanla göreceğiz..Yardımcıları bu işi bilen hocalar;umarım sivassporda uyumla çalışırlar...

mnt3 25.10.2015 20:44

Yeni teknik direktörümüz hayırlı olsun. Bence Sivastaki yöneticilerin artık seyirci sayısını artıracak önemli çalışmalar yapmaları lazım. Bu takım içeride önemli seyirci desteği sağlanamazsa maç kazanmak zor olur. Gerekirse kahvehane kahvehane gezip insanların neden maçlara gelmediğini sorup, çözüm üretmek gerekiyor. Kombine veya bilet fiyatları uygun ama seyirci gelmiyor.bunun üzerine gidilmeli

58megayigido 25.10.2015 20:49

Burdaki herkez nekadar kızsada istemesede herkez yine destekler adım gibi eminim çünkü Sivasspor aşkı başka
Ama bu yönetimin doğru bi karar verdiği anlamına gelmiyor çok büyük kumar oynadılar bizler kızsakta takımımızı destekleriz herzaman ama yöneti olabilecek olumsuzluklarda ne yapar merak ediyorum Okan buruğu gönderip Hasan Şaş ı mı getirecekler bu sefer yönetime Allah akıl fikir versin Allah taraftarımızda boş sabır versin
İnşallah herşey iyi gider ne yönetim kumarda kaybeder nede taraftar üzülür inşallah

onurcngr 25.10.2015 21:11

Hayirli olsun sivassporumuza. Biraz tereddutlerim var ama insallah ben yanilirim bize isime degil takimin basarisi icin destekleme duser.

DoomsDay58 25.10.2015 21:15

Hayırlı olsun diyelim dün söyleyeceklerimizi söyledik bundan sonra performansa bakacağız artık hocamıza başarılar.

yigido yakup 25.10.2015 21:22

Okan hoca teknik ekibiyle geliyor olmasi büyük avantaj

Sergen hhoca ve Carlos basariz olmalarinda en büyük etken ekiplerini dagitmalariydi diye tahmin ediyorum.

hayirli ugurlu olsun bize destek vermek düser

fark58 25.10.2015 21:24

Bu saatten sonra bize eleştirmek değil, hayırlı olsun deyip desteklemek düşer, ilk 3 haftada nasıl işler yapacağı netleşir. Oyunlarla iletişimi iyi olur disiplinli çalışırsa başarılı olacağına inanıyorum.

MOS-BY-58 25.10.2015 21:35

yorumsuz.............

onur0634 25.10.2015 21:40

Okan Buruk çok beyefendi bir insan,o yüzden bizim takıma yararı olmaz...Hakaretle küfürle bi nevi baskıyla oyuncuları disipline edecek bir hoca tercih edilebilirdi...

Rallim58 25.10.2015 21:41

Yönetimin ve Sergen hocanın vereceği raporu dikkate alır mı bilmem, ama kendini yedek listede görüp kapı tekmeleyenler affedilirse bana göre Okan hoca disiplini baştan kaybetmiştir..

Futbolculuğunda da oyununu sevdigim futbolcu idi, başarılar dileriz...

Sivassporumuza hayırlı olsun...

Djamoka 25.10.2015 22:19

Umudum yok ama hayırlı osun

ROMANTİK KATİL 25.10.2015 22:27

Ben okanın basarılı olacagına inanmaya basladım. Sebebi ise buraya gelirken cok calısmak istedigim bir kulup su an bulundugu konumu hak etmeyen bir camia gibi söylemlerle geliyor ve Sivas sehrini özel bir yer olarak görüyor. En azından İstanbul sevdalısı degil. Özel yasamıda bildigimiz kadar iyi. Hayırlı Ugurlu olur insallah. Ve son olarak burdaki herkes teknik direktör gibi ahkam kesip sunu oynatıp bunu oynatmıyorsa OKAN hoca bu kişilerden daha iyi teknik direktörlük yapar gibi duruyor :):):)

Sivasli010 25.10.2015 22:48

[QUOTE=ROMANTİK KATİL;958217]Ben okanın basarılı olacagına inanmaya basladım. Sebebi ise buraya gelirken cok calısmak istedigim bir kulup su an bulundugu konumu hak etmeyen bir camia gibi söylemlerle geliyor ve Sivas sehrini özel bir yer olarak görüyor. En azından İstanbul sevdalısı degil. Özel yasamıda bildigimiz kadar iyi. Hayırlı Ugurlu olur insallah. Ve son olarak burdaki herkes teknik direktör gibi ahkam kesip sunu oynatıp bunu oynatmıyorsa OKAN hoca bu kişilerden daha iyi teknik direktörlük yapar gibi duruyor :):):)[/QUOTE]

fotorafi gorunce yorumunu okumadim bile, Burhan Eseri begenerek koydun heralde o fotorafi , burhani begenen futboldan birsey anlamiyior, yorumunu okumadan diyiorum, kesin cok sevinmisindir okan burak geldigine

ihtiyar yiğido 25.10.2015 23:28

[B][I]Okan Buruk hoca ile anlaşılmış, ön fikirli olup iyi veya kötü yerine, bizlere hayırlı olsun İNŞALLAH Sivasspor'u yukarılara taşır demek düşer.
[/I][/B]

demircilikli58 26.10.2015 03:25

InsaAllah hayirli ugurlu olur.Takim ruhunu tekrar yakalamali .Her an gidecek gibi olmayacak HOCA. Oyuncular hocasina guvenmeli.Sergen realiteden uzak ne yaptigi nede ettigi belli degildi.Ciddiyet lazim hem sehrimizin hemde takimimizin ruhunda bu olay her daim vardir.Hedef kumede kalmak kisaca .

Travis Bickle 26.10.2015 06:04

[B]okan hocanın gelmesını ıstemıyordum yalan yok çünkü kapalı kutu suanda bızle harika işlerde çıkarabılır dahada dıbe goturebılır bunu gorucez hep birlikte

lakin artık sivasspor'umuzun hocası olmustur hocamıza sırtımızı dönemeyiz umarım çok başarılı olur [/B]

sebasteia 26.10.2015 06:13

bize düşen hayırlı olsun demek ve başarılar dilemek. hoş geldin okan hoca. umarım bu sene takımı ligde tutabilirsin.

savaş2 26.10.2015 06:40

***BAŞKAN cok acele ettin,teknik adam tecrube gerekir murat ERDOĞAN ve hayrettin YERLİKAYA Yardımcıları olabilr derimmm.

34MUAMMER58 26.10.2015 08:59

[b]Öncelikle okan hocaya sivassporda başarılar diliyorum,hernekadar sergenin gelmesine karşı olduğum gibi karşı olsamda ,neticede sivasspor yönetimi anlaşmışsa bizim yapacağımız birşey yok ancak başarılar dileriz,bülent uygun olsun ,sergen olsun ,okandan daha kariyerli oyuncular değillerdi ,madem bu takımın başına trabzonlu hoca gelecekti,hami mandıralıyla anlaşılsaydı iyi olurdu,enazından bizim şut çekme özürlü oyunculara ,bazuka gibi şut nasıl çekilir onu öğretirdi,sivassporun hocalık çok fazla sıkıntısı yoktu,alınan sonuçlar ve takımın 200 gündür galip gelememesi hoca sorunu yarattı,oynadığımız maçların enaz 6 tanesini kazansaydık ki, kazanabilirdik,bugün 18 puanla zirvede olurduk,iyibir sol açık alınmamasının,iyibir forvet arkası alınmamasının,iyibir forvet alınmamasının ceremesini, ligin başında hoca değişikliğine giderek çekiyoruz,sergen hoca bayağı yıprandı , bu pskolıjiyle daha fazlasını yapamazdı, kan değişikliği iyi gelecektir,okanın çok fazla yapacağı bişey yok zaten,sadece doğru adamları, doğru yerinde oynatacak ,formayı adaletli dağıtacak,takımın belkemiği oyuncularıyla dalaşmıyacak,oynayacağı rakipleri iyi analiz edecek ,oyuncu değişikliklerini zamanında ve doğru adamlarla yapacak hepsi bu ,bunları yaparsa zaten galibiyetlerde peşpeşe gelir ,şayet okan bu takımı ligde tutarsa ,gelecek sezon içinde kredi kazanır, kendisine ve ekibine üstün başarılar diliyorum,busatten sonra hoca konusunun kapatılmasını ,takımın başarısı için, tüm şehir olarak kenetlenip trübünleri doldurup takıma destek olunmasını temenni ediyorum,benim açımdan hoca konusu bitmiştir,başarılı olması dileğiyle hoşgeldin ,kolaygelsin diyorum.[/b]

Ferhat06 26.10.2015 09:23

Okan hocaya hoş geldin diyelim.Hocalık tecrübesi daha iyi 2 yıl milli takım yardımcılığı var.Bir de Okan için teknik direktörlük, istikbali için tek alternatif görünüyor[I].Ne Sergen gibi çakır gözlü fotojenik ne de onun kadar laf ebesi.[/I]Sergen Sivasta mutsuzdu apaçık görülüyordu.Okan Buruk ekibiyle birlikte başarıya mahkum.Bunu kısa zaman zarfında göreceğiz.

alaattin 5858 26.10.2015 09:32

Bülo geleydi iyiydi neyse hayırlı olsun bize düşen bu saatten sonra destek olmak

teyfikyasir 26.10.2015 10:37

Oncelikle hayirli olsun diyelim. Destegimizi eksik etmeyelim. Ancak gordugum kadariyla bizim taraftarimizda Sivasspordan oncelikle desteklenen istanbul takimlari var. Fb yi tutan, okani istemiyo, gsyi tutan bulenti istemiyo, bjk yi tutan sergen kalsin diyo yada buna benzer seyler. Biz once Sivassporlu oldugumuz zaman burda daha saglikli seyler konusabiliriz. Dun fanatigin haberime yorum yapan bi hemserim tahminimce fb taraftari simdi okan geldi gsye 6 puan hediye edecegiz yazmis. Ama arkadas okadar uzakki Sivasspordan ilk hafta gsyle oynadigimizdan haberi yok. Yada bulent uygun zamaninda, fbye kaybettigimiz maclarda hemen maci sattigimizi savunan once gs sonra Sivas taraftari olan hemserilerimiz. Riza hocayi yerden yere vuran fb ve gs taraftari olup kimliginde sadece Sivas yazan hemserilerim. Simdide okan hocayi daha baslamadan haksiz elestiren fb ve bjk taraftarlari. Lutfen sadece Sivassporlu olarak yaklasin gelisen olaylara. Kim futbolculugunda nerde oynadiysa oynadi. Bizi ilgilendiren simdi. Bu takimin destege ihtiyaci var. Hafta sonu oynanan macta tribunlerde 1400 biletli seyirci vardi. Bu durumda kendi evimizde bile deplasman maci.oynuyoruz. takimin bi kan degisimine ihtiyaci vardi. Sergen hocaya tesekkur edilmeli.cok sabretti. Vurdumduymaz ama kaliteli bi oyuncu grubutla gerekli mucadeleyi verdi. Sonunda oda pes etti. Yipratmadan okan buruga destek lutfen.

58svs58 26.10.2015 12:08

keşke gelmeseydi. ben şahsi olarak istemiyorum.

Külhan 26.10.2015 18:00

Yeni hocamiz Okan buruka hosgeldin diyoruz kendisine basarilar diliyoruz .

cengo64 26.10.2015 21:09

Şimdilik takımın kimyasını düzeltecek.Kendi de bunu belirtmiş.Hayırlıolsun.Lig arası için futbolcu bakılmalı.Ümit affedilmeli.

batur0658 26.10.2015 23:21

hayırlı uğurlu olsun inşallah bu hamle başarılı olur..gün birlik günüdür bu günlere kolay gelmedik kolay çıkmadık o yokuşlardan inşallah kolay kolayda inmeyiz ....

WEZ Format +2. Şuan Saat: 23:04.