SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Organizasyonlar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=62)
-   -   Antalya İftar Organizasyonu (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=20456)

bora kurnaz 28.08.2008 00:09

Antalya İftar Organizasyonu

[B][COLOR="Red"]İftara Davet...
( Antalya Organizasyonu ) [/COLOR]

Geleneksel hale getirmeye çalıştığımız İftar Yemeğine [COLOR="Blue"]alanya,manavgat,antalya ve çevre sehirlerde[/COLOR] yaşayan tüm hemşerilerimiz davetlidir.

Bu Ramazana başlangıcını yapacağımız [COLOR="Blue"]Sivastuning Sivaslılar.net ve Sivasspor.com[/COLOR] ortak iftar yemeğini önümüzdeki yıllarda geleneksel hale getirmek yine kendi elimizde..

Şimdiye kadar [COLOR="Blue"]sivas[/COLOR],[COLOR="Blue"]istanbul[/COLOR] ve diğer illerdeki organizasyonları hep gıptayla izledik,keşke ben de orda olsaydım dedik,haydi antalyalı yiğidolar şimdi sıra bizde, özlemini duyduğumuz antalya organizesi nihayet gerçekleşiyor..

[COLOR="Red"]Tarih:[/COLOR] 14.09.2008 ( Pazar )

[COLOR="Red"]Yer: [/COLOR]alanya

[COLOR="Red"]Adres: [/COLOR]arkadaslar iftar yemegi yerini ve bulusma saatini tam olarak netlestirdikten sonra duyuracagiz..

[COLOR="Red"]iftara katilmak isteyen arkadaslar buraya isimlerini eklesinler..[/COLOR]

TÜM İSLAM ALEMİNİN RAMAZAN AYI MÜBAREK OLSUN..[/B]

RüStü ElmaS 28.08.2008 00:23

--->: Antalya İftar Organizasyonu

Istanbul, Sivas, Almanya ve diğer illerden sonra, Antalya bölgesindede bir organizasyon yapılması çok güzel.

İftar organizelerimiz bir çok ilde ve ülkede geleneksel olarak yapılacaktır.

Üyeler arasında tanışmak, kaynaşmak ve birlik beraberlik açısından çok güzel bir fırsat.

Antalya çevresindeki arkadaşları bu fırsatı kaçırmayıp katılmalarını tavsiye ederim.

Bora kardeşimize ve emeği geçenlere tekrardan teşekkür ediyorum.
Bora arkadaşımız eskiden tanıdığımız Sivastuning sitemizde aktif bir arkadaşımızdır.

ibrahimovic7 28.08.2008 09:08

inşallah tüm islam aleminin ramazan ayı hayırlısıyla geçer ve bu organizasyonu hazırlayacak arkadaşlardanda allah razı olsun buluşmak üzere antalyalıyiğidogençlik..

Rallim58 28.08.2008 10:31

[B]Herkese hayırlı Ramazanlar, Katılımcılara iyi iftar ve bol muhabbetler..
Kuzenleride bilgilendireyim de onlarda katılsınlar...[/B]

Sweetgirl 29.08.2008 13:08

[B][I][CENTER][COLOR="Magenta"]böyle bir organizasyonun istanbul ve sivasdan sonra antalyadada yapilmasi cok sevindirici bir haber
Hemsehrilerimizin güzel vakit gecirmesini dilerim

Resimleri bekleriz :) [/COLOR][/CENTER][/I][/B]

KIZILCAN 29.08.2008 14:22

Bu yemeğe katılmayı çok isterim ama Turizm sektöründe çalıştığım için Pazar günleri bizim en yoğun olduğumuz gün olduğundan şartları zorlamaya çalışacağım.Bir de bu organizasyon keşke Antalya merkezde olsaydı.

serdarsivas 01.09.2008 11:22

keşke antalyada olsaydı daha iyi olacaktı işimizden dolayı gelemeyecegiz bende şartları zorlamaya caşıcagım

revenge58 02.09.2008 18:41

valla antalya merkez olsa daha iyi.ben laradayım.alanya bana uzak kalıyor

bekiro0758 05.09.2008 08:32

BENCEDE ALANYA ÇOK UZAK MERKEZ OLSAYMIŞ HERKES GELİR HERKESİN MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜBAREK OLSUN

SivasLady 07.09.2008 15:10

[B]eee organize nasil gidiyor :) insallah katilim cok olur[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:18.