Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri

Sivasımızın Amator Klupleri Sivas'ın Bütün Amatör Klüplerine Ait Yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Zara Belediyespora tebrikler..
Alt 27.04.2012, 18:01   #1
Rallim58
Gast

Standart Zara Belediyespora tebrikler..

3. lige yükselme, Play-Off karşılaşmalarında başarılı sonuçlar elde ederek finale yükselen Zara Belediyespor'un başarısına tebrikler yağıyor.

Giresun İl Emniyet Müdürü hemşehrimiz Sayın Hikmet Bulak

Sivas’ın başarılı bürokratlarından olan Giresun İl Emniyet Müdürü hemşehrimiz Hikmet Bulak, Zara Belediyespor-Rize Kalkanderespor karşılaşmasını Kulüp Başkanı Dr. Alihan Çiçek’le birlikte izledi.

2-0’lık Kalkenderespor galibiyetinin ardından, Sivaslı hemşerilerine saygı ve sevgilerini gönderdiğini belirten İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, ” Hemşehrilerimin başarılarıyla gurur duyuyorum. Bugün burada bir çok Sivaslı arkadaşlarımızla görüştüm. Zara Belediyespor çok iyi bir ekip kurmuş. Başta yönetim kurulu olmak üzere, tüm teknik ve idari ekiple futbolcuları kutluyor, tebrik ediyorum. 1 Mayıs 2012 Salı günü Giresun’da oynanacak olan Refahiyespor maçı sonrası sizi Sivas’a şampiyon olarak göndermeyi istiyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

Kulüp Başkanı Dr. Alihan Çiçek takımını Giresun'da yalnız bırakmadı.

Play-Off karşılaşmalarında takımı yalnız bırakmayan Kulüp Başkanı Dr. Alihan Çiçek ise "önümüzde artık sadece bir 90 dakikalık bölüm var. Önce Erzincan’da Siirt Gençlerbirliğini bugünde Giresun’da Rize temsilcisi Kalkanderespor’u 2-0’lık skorlarla mağlup ettik. Teknik heyetimizi ve futbolcularımızı bu anlamlı galibiyetlerinden dolayı kutluyorum. Adımızı 3. lige yükselmek için finale yazdırdık. Bizler hedefi olan bir takımız. Bu hedefimize 1 Mayısta yine Giresun Atatürk Stadyumunda oynayacağımız Refahiyespor karşılaşmasıyla ulaşmak istiyoruz. Kalkanderespor maçında bize destek veren Başta Sivas ve Zara’dan gelen cefakar taraftarlarımıza sonra misafir olduğumuz Giresun’da bize tribünlere gelerek destek veren Başta Giresunspor ve Bulancakspor taraftar derneklerine Giresunlu futbolseverlere çok teşekkür ediyoruz. Bu mücadelemizi şampiyonlukla taçlandırmak istiyoruz. Final karşılaşmasında tüm Sivaslı hemşehrilerimizi Giresun'a bekliyoruz" dedi

Zara Belediye Başkanı Hüsamettin Gürsoy ise, taraftarlarımız için otobüste sınırsız katkı var diyerek "Tüm taraftarlarımızı ve Sivaslı futbolseverlerimizi 1 Mayıs 2012 Salı günü yapılacak final müsabakasına bekliyoruz" dedi.

Zara Belediyesporun final karşılaşması oynamaya hak kazandığı dün itibariyle bizzat müsabakayı izlemeye giden Sivas ASKF yönetimine, telefonları ile tebrik dilekleri ileten siyasi parti temislci ve kuruluşlara da teşekkür edildi. Sivasspor yönetiminden ise tebrik telefonunun alınmaması ise dikkat çekti.

N O T : 2010 yılının Ekim ayında Mersin'de yaşadığı hain saldırı nedeniyle, Emniyet Müdürümüz sayın Hikmet Bulak beye geçmiş olsun dileklerimizi yineliyoruz.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Zara Belediyespora tebrikler..
Alt 27.04.2012, 18:04   #2
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Zara Belediyespora tebrikler..

ahad hocamızı başarılarından dolayı kutluyoruz
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.04.2012, 18:42   #3
Rallim58
Gast

Gittiği her takımı şampiyon yapan Ahad Kömürlüoğlu hocamıza selamlar, saygılar. Her türlü tavrı, ayrı bir örnek verilecek insandır. Kendisi benden küçük olmasına rağmen, saygı duyduğum ender insanlardandır.

Tebrik ediyorum. Başarılarını şampiyonlukla taçlandırmasını can-ı gönülden istiyorum. Teknik ekiple birlikte yer alan sportif direktör Mustafa Ateş'i de tebrik ederim.

Aksilik olmaz ise İnşaallah, bu tarihi olaya mahallinde şahit olmak isterim.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.04.2012, 19:12   #4
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1587 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Son bi maç kaldı Zara Belediyespor'un bu maçıda alarak 3. lige çıkacağını ümit ediyorum.Bu final maçında taraftar desteği tabiki olmalı, Sınırsız otobüs tahsis edilecekse taraftarın bu maça akın etmesi gerek.Final maçlarının havasıda bir başka oluyor.Takımı buralara getiren teknik kadroya futbolcu kardeşlerime ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür eder Refahiyespor maçında başarılar dilerim..
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.04.2012, 21:09   #5
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1587 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

4 Eylül Belediyespor 3.lige çıktığı son final maçında,Ankara'da böyle sevinmiş davullu zurnalı kutlamış Sivasa uğurlamıştık.
Şimdi bu güzel coşkuyu yaşama sırası Zara Belediyespor'da.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.04.2012, 23:09   #6
şampiyon71
Yiğido

şampiyon71 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 80 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 şampiyon71 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

zaraspor'a canı gönülden başarılar diliyorum.Takımın başında gördüğümüz Ahat hocamıza ve Mustafa Ateş kardeşimize (eski tv58 spor müdürü) başarılar diliyorum.Başarılı bu spor adamlarımıza sahip çıkalım.Başarı varsa takdir edelim.Başarılı insanların önüne set koymayalım.1 mayıs günü Sivasa bir profesyonel takım daha gelecek.Hazırlıklarımızı yapalım.haydi zara i haydi sivas gsöter gücünü.
Final maçına sınırsız araç tahsis eden Zara Belediye başkanımızıda ayrıca kutluyorum.Tribünde zara mutlaka üstün olmalı .Giresun ve Bulancak taraftarlarını tebrik ediyorum.
şampiyon71 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.04.2012, 11:11   #7
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 831 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

herkese çok teşekkürler inşallah 3.ligde olacağız
Alt 28.04.2012, 16:33   #8
mm1970
Acemi Yiğido

61 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 544 mm1970 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
zaralı19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
herkese çok teşekkürler inşallah 3.ligde olacağız
inşallahh çıkarız
mm1970 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.04.2012, 16:36   #9
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1072 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Zara 3. lige cikmasi durumunda 4Eylül´den daha fazla seyirciye sahip olacaklar bundan süphem yok.Basarilar Zaraspor.Zara´nin basarisi Sivas´in gururu olacaktir.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.04.2012, 20:57   #10
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 597 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bugün sivassporun yenilgisi bizleri çok üzmüştü.bu haberi okuyunca çok sevindim.helal olsun zarabelediyespora son maçıda kazanıp şampiyon olarak zara ya dönecektir.3.ligde başarılar.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
belediyespora, tebrikler, zara