Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Herkes Gücümüzü Gördü
Alt 19.06.2014, 12:14   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Herkes Gücümüzü Gördü

Herkes Gücümüzü Gördü, Şampiyonluğu da Görecek

Dünya Kupası müsabakaları izleyen ve İspanya TV kanalına yorum yapan Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos,yeni sezonla ilgili iddialı konuştu. Carlos “Sivasspor’a geldiğim ilk sezonda ilk 5 dedim oldu, Avrupa dedim oldu, Şimdi ise yeni sezonda hedef Şampiyonluk “dedi

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos, yeni sezonda hedefin şampiyonluk olduğunu söyledi. Liglerin tamamlanmasının ardından Brezilya’da düzenlenen Dünya Kupasını izleyen ve bir İspanyol kanalına yorum yapan Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos “ İlk sezonda herkes gücümüzü gördü. Ligde korkulu rüya olduğumuzu ispat ettik. Yeni sezonda hedefimiz şampiyıonluk.Yeni sezona şampiyonluk parolası ile başlayacağız ve hedefi kesinlikle yakalayacağız “dedi

KRALLAR SİVAS’TAN ÇIKTI

Spor Toto Süper liginin tamamlanmasının ardından sadece şampiyonluğun Sivas dışında olduğunu da dile getiren Carlos şunları söyledi. “Ligin gol kralı Sivasspor’dan, asist kralı da Sivasspor’dan,bunun yanı sıra Kupa kralı da bizden.Bu da gösteriyordu bizim başarımız yüzeysel bir başarı değil. Üç kralı çıkaran Sivaspor neden yeni sezonda Şampiyonlukta da krallığını ilan etmesin.Şu an takımdan gidecek futbolcular belirlendi. Kadroya dahil edilecek olan futbolcularla ilgili de görüşmeler sürüyor. UEFA’nın kararı ile birlikte her şey kesinlik kazanacak “dedi.

Sivas Memleket

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Herkes Gücümüzü Gördü
Alt 19.06.2014, 12:21   #2
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Herkes Gücümüzü Gördü

Carlosa güveniyorum.

Lakin bu transfer politikasiyla Sampiyonluk hayal desem yalan olmaz.
Batuhanla, Muratla bu isler olmaz.

Paraya kiyip borca girip takima 3 4 kaliteli oyuncular alacaksinki bu hedefe ulasabilelim.
Kadromuza bakin bu kadro ilk 5 e girmis bir kadro ve Sampiyonluk icin cok yetersiz.
Görünen köy kilavuz istemez hersey ortada.

Simdi benden düsünmeyinki amacim hep olumsuz yazmak ama sizde biliyorsunuz ki bu kadro Sampiyonluk icin YE-TER-SIZ
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.06.2014, 12:24   #3
tanju_58
Usta Yiğido

tanju_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

297 Mesajına 667 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 tanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
YigidooSivas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Carlosa güveniyorum.

Paraya kiyip borca girip takima 3 4 kaliteli oyuncular alacaksinki bu hedefe ulasabilelim.
Kadromuza bakin bu kadro ilk 5 e girmis bir kadro ve Sampiyonluk icin cok yetersiz.

Simdi benden düsünmeyinki amacim hep olumsuz yazmak ama sizde biliyorsunuz ki bu kadro Sampiyonluk icin YE-TER-SIZ
aynı düşünceleri paylaşıyoruz altına imzamı atıyorum
Alt 19.06.2014, 12:32   #4
agumus_58
Yiğido

agumus_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

97 Mesajına 169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 agumus_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

daha takıma transfer edilebilecek tek 1 tane yabancı oyuncu adı zikredilmeden olumsuz yorumlarda bulunan arkadaşların samimiyetinden şüphe ederim.
şu haberle içinde SİVASSPOR sevgisi olan birinin coşmaması mümkün mü? adam açık açık ifade etmiş: YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR...
agumus_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.06.2014, 12:35   #5
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1071 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
Carlosa güveniyorum.

Batuhan transferi kesin degil bu bir,Murat kim bu iki ,daha biz transferlere dogru dürust baslamadik bu üc,daha transferlere baslamayan bir takim icin kadro yetersiz demek ne derece mantikla bagdasir buda dört.
Sivasspor CAS´dan cikacak karari bekliyor buda BES..

Daha sayayimmi?
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.06.2014, 13:16   #6
58YIGIDO58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 676 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Batuhan transferi kesin degil bu bir,Murat kim bu iki ,daha biz transferlere dogru dürust baslamadik bu üc,daha transferlere baslamayan bir takim icin kadro yetersiz demek ne derece mantikla bagdasir buda dört.
Sivasspor CAS´dan cikacak karari bekliyor buda BES..

Daha sayayimmi?
Murat duruer i aldik galiba buyuk ihtimal batuhanda gelir oyle dusunuyorum.
Zaten Sivasspor dogru dürüst transfere baslamadi CAS' in haberini bekliyor bununda bilincindeyim.
Ben biraz önce, eger ki Sivasspor etkisiz Transfer yapacak olursa dedim i zaman Sampiyonluk bu kadroyla cok zor dedim.
Ama terside olabilir Carlos cok iyi oyuncularda getirebilir ve Sampiyonlugada oynayabiliriz.
Alt 19.06.2014, 13:37   #7
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1071 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
Murat duruer i aldik galiba buyuk ihtimal batuhanda gelir oyle dusunuyorum.
Zaten Sivasspor dogru dürüst transfere baslamadi CAS' in haberini bekliyor bununda bilincindeyim.
Ben biraz önce, eger ki Sivasspor etkisiz Transfer yapacak olursa dedim i zaman Sampiyonluk bu kadroyla cok zor dedim.
Ama terside olabilir Carlos cok iyi oyuncularda getirebilir ve Sampiyonlugada oynayabiliriz.
Saymaya senin sayende devam ediyorum ;Nerede kalmistik,
Sivasspor sayet Murat Duruer´i almis olsaydi bu su ana kadar duyulurdu buda ALTI.
CAS´in haberini bildigin halde ortaligi neden bulandiriyorsun bu YEDI.
Sivasspor neden etkisiz transfer yapsin bu SEKIZ.

SABIRLI OLUP sakin sakin 7 TEMMUZ´U NEDEN BEKLEMIYORSUN?Buda DOKUZ.
Daha sayayimmi?.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.06.2014, 13:46   #8
58YIGIDO58
Usta Yiğido

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Saymaya senin sayende devam ediyorum ;Nerede kalmistik,
Sivasspor sayet Murat Duruer´i almis olsaydi bu su ana kadar duyulurdu buda ALTI.
CAS´in haberini bildigin halde ortaligi neden bulandiriyorsun bu YEDI.
Sivasspor neden etkisiz transfer yapsin bu SEKIZ.

SABIRLI OLUP sakin sakin 7 TEMMUZ´U NEDEN BEKLEMIYORSUN?Buda DOKUZ.
Daha sayayimmi?.
Niye yapmasinki hatirlarsaniz bi haber vardi CAS in haberine göre transferler sekillenecek diye.
Yani Avrupaya gidemezsek acikcasi ben iyi oyuncular beklemiyorum.
Alt 19.06.2014, 12:36   #9
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

bu haber bana pek inandırıcı gelmedi. Zira Carlos böyle kesin konuşmaz.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.06.2014, 12:40   #10
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

geçen sezon biraz staj niteliğinde oldu carlos için. çok gol attık ama çokta gol yedik.her rakibe karşı karşı aynı oyun tarzıyla mücadele ettik.ligin ilk yarısınde kimse sivassporun ne oynayacağnı bilemediğinden ötürüde ilk yarıda başarılı olduk.2 yarıda ise bütün takımlar sivassporu çözmüştü buna yanlış transfer politikası,11'de oynayan oyuncular dışında kulübeden gelip skora direkt etki eden oyuncumuzun olmaması bir 6 maçlık bir mağlubiyet serisi ile puan kayıpları yaşamamıza ve averajımızın çok gerilere gitmesine sebep oldu.
Eğer ilk 11'de oynayan oyuncularla forma rekabeti olsaydı,biraz daha savunmamızı sert tutabilseydik ve bireysel hatalar hatsafhada olmasaydı ligi KESİNLİKLE İLK 2'de bitirebilirdik. Buna rağmen Sivassppor'umuz ligi ilk 5'te bitirdi sezon başında koyduğu hedefe ulaştı ama trabzon gibi çirkef bir takımın karakterini yansıtan hal ve tutumları sayesinde eskişehirspor ilk birlikte ceza ile karşılaştık ve bir sezonun emeği boşuna gitti. gelecek sezonki transfer hedeflerimizde sapmalar oldu hala somut bir atılamadı. Bunca olumsuzluğa en güzel cevabı yine bu teknik kadro ve oyuncu grubumuz bu haksızlığa karşı bu sezon ŞAMPİYONLUĞA oynayacaktır.
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda legolass'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
çıktı, gücümüzü, gördü, herkes, krallar, sivastan