Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Yumruğu görmeyen hakem!
Alt 28.01.2011, 16:50   #1
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 743 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein
Standart Yumruğu görmeyen hakem!

Çarşamba günü Sivasspor-Antalya maçının hakeminin Yunus Yıldırım olduğunu öğrenince,ilk tepkim “ eyvah..” oldu. Nasıl olmasın ki,Sivasspor'un galip geldiği maçlarda bile yönetimi eleştirilen ve ayrıca ilk yarının son haftasında İstanbul'da oynanan Fenerbahçe maçında yumruk atan futbolcuya kart göstermeyen bir hakemin böyle kritik maçta görev alacak olması endişelendirmesinde ne olsun?Sivasspor'un yönettiği ve kazandığı bir çok maçtan sonra yine bu hakemi eleştirdiğimizi çok iyi hatırlıyorum. Tabiî ki,hakemin maç içerisinde hataları olacak. Ancak benim üzerinde durduğum konu “ hata” değil, “kasıt”. Hata bilmeden,art niyet olmadan,yada doğru gördüğü için yapılanlardır. Fakat,hiç kimse Fenerbahçe maçında Sivaslı futbolcuya gözleri önünde yumruk atan futbolcuyu niçin kırmızı kart göstermediğini izah edemez,hata olduğunu söyleyemez! Yunus Yıldırım'ın gözü önünde Mehmet Topuz Sivaslı Ceyhun'a yumruk atıyor, Yunus efendide insanlık yapıp,futbolcuları ayırıyor. Yani bu pozisyonla ilgili olarak “ Görmedim” yada “vurmadı” diyemez. Keşke bizim sorma onunda cevaplama imkanı olsa da o pozisyonda neden kırmızı kart göstermediğini bir öğrensek! O maçtan sonrada yazıp söyledim. Aslında bu pozisyon yenip-yutulacak bir pozisyon değil. Tabi söz konusu karar Fenerbahçe'nin lehine olunca,ne televizyonlar,nede gazeteler üzerinde durdu ve unutulup gitti.

Bu Yunus Yıldırım şimdi Sivasspor'un çok ama çok kritik bir maçını daha yönetecek. Ne duygularla ve nasıl maç yöneteceğini çok merak ediyorum.

Takım arkadaşlarına atılan yumruğa kart göstermeyen bir hakemle kritik maça çıkılacak olması Sivassporlu futbolcu üzerinde nasıl bir etki yapar,buda tartışılması gereken ayrı bir konu.

Hürdoğan

Abdullah YİĞİT
58akif34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 58akif34'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Yumruğu görmeyen hakem!
Alt 28.01.2011, 17:24   #2
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yumruğu görmeyen hakem!

her şeyi unutup sadece maçı düşünelim
Alt 28.01.2011, 17:32   #3
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

Alıntı:
eyupkocak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
her şeyi unutup sadece maçı düşünelim
aynen katılıyorum sana..her hakemin her takıma karşı yanlış kararları olmuş olabilir çokta büyütmemek gerekir ona bakarsak aynı hakem gs ile oynanan türkiye kupası maçımızda ümit karanı oyundan atmıştı
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2011, 17:37   #4
hamzagorlern8
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hamzagorlern8 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

abdullah yiğite katılıyorum...bu hakem tam bi yalaka adam selınden gelse ceyhunu atcaktı o pozisyonda ...
hamzagorlern8 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2011, 17:46   #5
nefhret_58
Yiğido

nefhret_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 148 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nefhret_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

kardeş sana kesinlikle katılıyorum. dia nın yaptıklarını da unutmayalım. 1 de penaltı pozisyonumuz var. hep yedi bu hakem, bu maçıda yemez inşallah
nefhret_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2011, 17:47   #6
58DK
Acemi Yiğido

54 Mesajına 96 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 58DK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Biz futbolumuzu adam gibi oynarsak, hakemler hicbir sey yapamaz ondan bosuna hakemlerle didisipde kafa yormayalim..
58DK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58DK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.01.2011, 17:52   #7
abdullahmkaya
Acemi Yiğido

abdullahmkaya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 abdullahmkaya FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence Bize Bir Artniyeti Yok.Fenerin Bi Torpili var Onun İçin Bu Maçta İyi Bir Maç Yönetir Diye Düşünüyorum.Siz Abdullah Yılmazın Gelmediğine Dua Edin
abdullahmkaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2011, 17:57   #8
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 652 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ABDULLAH ABİ HAKEMİN YAPTIKLARINI BİZDE ÇOK İYİ BİLİYORUZ FAKAT TARAFTARIN ELİNDEN NE GELİR BU SEZON HANGİ MAÇIMIZDA BİZE KARŞI HAKEMLER DOĞRU BİR MAÇ YÖNETTİ SİZE SORUYORUM ANTEP MAÇINDA SAYILMAYAN GOL VERİLMEYEN PENALTI ESKİŞEHİR MAÇINDA YİNE ÖYLE HATIRLAYAMADIĞIM DAHAÇ OK MAÇ VAR BURADA İŞ YÖNETİMİN BAŞKANIN FEDERASYON ÜZERİNDEKİ YAPTIRIMLARINI TARTIŞSAK DAHA İYİ DEĞİLMİ BİR BURSA TRABZON ANTEP EĞER SAYDIĞIM HAKSIZLIKLAR BU TAKIMLARA YAPILSAYDI YER YERİNDEN OYNARDI İSTANBUL TAKIMLARINI SAYMIYORUM MALESEF BU KONULARDA YAPTIRIM GÜCÜMÜZ YOK NEDE MEDYA GÜCÜMÜZ VAR O YÜZDEN BÖYLE KONULARI PEK KONUŞMAMAK GEREK ÇIKIP FUTBOLUMUZU OYNAYIP KONYA MAÇINDA OLDUĞU GİBİ HEM HAKEMİ HEM KONYAYI SAHADAN SİLELİM BU İŞTE TARAFTARIMIZA GÖREV DÜŞÜYOR STADI TIKLIM TIKLIM DOLDURUP BİTİŞ DÜDÜĞÜNE KADAR TAKIMIMIZI DESTEKLEYELİM .......
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kaptann58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.01.2011, 18:06   #9
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 637 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

hay ağızına sağlık aptullah abi! Dikkat ediyorumda senden başka bu konuya eğilen yok. ya bizim yönetim niçin bu konuda bir şey yapmıyor. antalyayı 5-0 yensekte yunus yıldırım benim için yalakadır,sivassporun hakkını yiyen insandır. aslında stad bir olsada şu hakemler sahaya çıkarken bütün stad hep birlikte ıslık çalıp yuhlayıp protesto etse eminim çok anlamlı ve etkili olur
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.01.2011, 18:08   #10
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 637 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

YİĞİDOLAR GELİN BİRLİK OLALIM

Değerli arkadaşlar,yarınki maçta hakem 4'lüsü sahaya çıkarken hep birlikte ıslıklayalım. belki o zaman Yunus efendi vicdan azabı duyar.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
görmeyen, hakem, yumruğu