Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Sedat Yeşilkaya Sivassporumuzda
Alt 28.06.2010, 21:44   #1
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 882 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt
Standart Sedat Yeşilkaya Sivassporumuzda

Sedat Yeşilkaya Sivassporumuzda
Turkcell Süper Lig takımlarından Sivasspor, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Tarih28 Haziran 2010 , 21:40

Teknik direktör Mesut Bakkal, kulüp tesislerinde gerçekleşen ilk idman öncesinde, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yeni sezonun Sivasspor camiasına ve Sivas'a hayırlı olmasını dileyen Bakkal, geçen seneki sıkıntıları yaşamadan çok güzel bir sezon geçirmelerini temenni ederek, ''Zaten hedefimiz de bu'' dedi.

Dış transferde Mehmet Nas, Ceyhun Eriş ve Ricardo Suarez Pedriel'in ardından Kasımpaşa'dan Sedat Yeşilkaya'yı da kadrolarına kattıklarını ifade eden Bakkal, geçen sezon Diyarbakırspor'da kiralık oynayan Gineli savunma oyuncusu Mamadou Diallo'nun da tekrar kadroya dahil olduğunu söyledi.

Bir stoper ve bir kaleciyi kadrolarına katıp transferi bitireceklerini belirten Bakkal, ''Kaleci ve stoper konusunda netleştireceğimiz isimler var. Onları da netleştirdikten sonra transferi kapatacağız'' dedi.

Geçen sezonki kadroda bu sezon değişiklikler yaptıklarını, yabancı oyuncuların büyük bir bölümü ile yolları ayırdıklarını anlatan Bakkal, şunları söyledi:
''Bu kadro zaten, özellikle ben geldikten sonraki çıkışıyla iyi şeyler yapan, Türkiye Süper Ligi'de damgasını vuran bir kadroydu. Kadroda epey bir değişiklik yaptık. Yabancı oyuncuların bazılarıyla yolları ayırdık, içeriden kendi istekleriyle gitme düşüncesinde olan sporcu kardeşlerimizin kulüp olarak da önünü açtık. Gitmek istediler ve onların da gitmesine müsaade ettik. Yeni bir kadro, yeni bir anlayışla bu sezona bugün başlayacağız. Tabii ki bize yakışan, Sivasspor'a yakışan, camiaya yakışanın üst sıralar olduğu bir gerçek. Onun için de böyle bir takım oluşturduk. 1-2 tane eksiğimizi tamamladıktan sonra daha iyi şeylerin olacağı inancındayım. Zaten bunu her zaman da söylüyorum. Çünkü elimde bulunan mevcut kadroda, kısa bir süre önce Şampiyonlar Ligi oynamış oyuncular vardı, onların tekrar buna yakışacak şekilde mücadele edeceklerini zaten biliyorum. Böyle bir anlayışla böyle bir coşkuyla noktalara yaptığımız transferlerle bu sezona başlayacağız. Herkesin gönlünde yatan üst sıralar, üst sıraları da bu takımın yakalayacağından eminim. Kulübe de yakışan bu.''

Kamp programına da değinen Bakkal, ''Yaklaşık bir hafta Sivas'tayız. Daha sonra Ankara'ya gideceğiz, bir testimiz var. Daha sonra tekrar çalışmalara Sivas'ta devam edeceğiz. 18 Temmuz'da da Hollanda'ya gideceğiz. Hollanda'da yedi veya sekiz tane hazırlık maçımız var, burada 15 gün kalacağız'' dedi.

Cezayirli bir kaleci ile görüşüp görüşmediklerinin sorulması üzerine Bakkal, üç-dört kaleci ile görüşmelerinin sürdüğünü söyledi.

Bakkal'ın açıklamasının ardından kırmızı-beyazlı ekip, sezonun ilk idmanına çıktı. Teknik heyet ve futbolcular, basın mensuplarına poz verdi. İdmanda, Sivasspor'a bir sezon aradan sonra yeniden dönen Mamadou Diallo ile yeni transferlerden Mehmet Nas ve Sedat Yeşilkaya yer aldı.

Diallo, Mehmet ve Sedat ile alt yapıdan bazı genç oyuncular da basın mensuplarına poz verdi. Futbolcularını bir süre saha etrafında koşturan Bakkal, daha sonra eğlenceli çalışmalar yaptırdı.

İdmanı, Sivasspor yöneticileri Faruk Taşseten ve Harun Türkoğlu ile bir grup taraftar izledi.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyupk'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sedat Yeşilkaya Sivassporumuzda
Alt 28.06.2010, 21:57   #2
ShabbatShalom
Tecrübeli Yiğido

ShabbatShalom - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

311 Mesajına 647 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 ShabbatShalom Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Sedat Yeşilkaya Sivassporumuzda

Biz Ceyhun'a, Mehmet Nas'a kötü diyorduk.Onlara şükür etmemiz gerekmiş demekki... Allah Yardımcımız Olsun ...
ShabbatShalom isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.06.2010, 21:59   #3
ahmetbaba
Yiğido

46 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ahmetbaba isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sedat yeşilkaya konya da falan oynuyordu o değilmi...
ahmetbaba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ahmetbaba'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.06.2010, 22:13   #4
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

hayirli ugurlu olsun insallah basarili olur.

sedat in futbolculuguna kimse laf söyleyemez bizede kesinlikle katkisi olur gecirdigi sakatlik onu baya gerilerde birakti ama altin her zaman altindir sedat da kalitesinden hicbirsey kaybetmemistir.

benim kafama takilan konu artik emekliler veya emekligi yaklasmislarin siginma yerimi oluyoruz?

benim düsüncemden sedat cok yasli verimli olamaz cikmasin ben takim genelinin böyle yaslarda oldugunu gelenlerinde bu standartin ayarinda oldugunu anlatmak istiyorum.

insallah mesut hoca bunlarin yanina 3-4 tane paf oyuncusu oynatirda bizim gelecegimize hizmet etmis olur.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yigido yakup'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.06.2010, 01:28   #5
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigido yakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

sedat in futbolculuguna kimse laf söyleyemez bizede kesinlikle katkisi olur gecirdigi sakatlik onu baya gerilerde birakti ama altin her zaman altindir sedat da kalitesinden hicbirsey kaybetmemistir.

benim kafama takilan konu artik emekliler veya emekligi yaklasmislarin siginma yerimi oluyoruz?

benim düsüncemden sedat cok yasli verimli olamaz cikmasin ben takim genelinin böyle yaslarda oldugunu gelenlerinde bu standartin ayarinda oldugunu anlatmak istiyorum.

insallah mesut hoca bunlarin yanina 3-4 tane paf oyuncusu oynatirda bizim gelecegimize hizmet etmis olur.
dostum altın her zaman altınsa Sergen futbolu ölene kadar oynamalıydı. Hem sedatın en iyi döneminde de aman aman bi topcu degildi.. Vasat bi ön libero. Abi sergene futbolcu hocalık teklif etsinler hem mesut bakkaldan iyi hocalık yapar hem ceyhundan iyi oyun kurar. Hemde kulüp 2 kisi yerine 1 kişiye para öder. mantıklı degil mi
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.06.2010, 21:07   #6
Murat ARICI
Tecrübeli Yiğido

Murat ARICI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 Murat ARICI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigido yakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

KASIMPAŞASPOR ESKİ TÜFEKLERLE NERELERE GELDİ YAŞ ORTALAMASI 30 DU ÖNEMLİ OLAN TECRÜBE BEN YAŞLI OLMASINA PEK ÖNEM VERMİYORUM..
Murat ARICI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Murat ARICI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.06.2010, 22:10   #7
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1097 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

yani tek sevindigim tarafi diallo ......ne yapalim
Alt 28.06.2010, 22:19   #8
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 782 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Ya ben ve benim gibi düşünenler kör.Yada diğerleri kör.Sol kanata-sağ kanata takviye lazımken.Orta sahada topu topu 5 adam kalmışken hala birkaleci ve stoper alıp transferi kapatacağız deniyor anlamıyorum.Geçen seneden ders alınmamış anlaşılan.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.06.2010, 16:19   #9
KAOS
Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

132 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 KAOS Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ya ben ve benim gibi düşünenler kör.Yada diğerleri kör.Sol kanata-sağ kanata takviye lazımken.Orta sahada topu topu 5 adam kalmışken hala birkaleci ve stoper alıp transferi kapatacağız deniyor anlamıyorum.Geçen seneden ders alınmamış anlaşılan.
Kesinlikle haklısın bu takınım sol kanadı yok..
Hayrettin tek başına, ortada sol, yok ileride sol yok...
Ulen! Yoksa bu yöneticilerde işi siyasete vurup, sol kanat oyuncuyla solculuğu karıştırıp ta siyasi bir duruş sergiliyor olmasınlar ??
Olur olur vallahi...
Alt 29.06.2010, 21:37   #10
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 836 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşım mesut bakkal çalıştırdıgı her kulupte ilk önce liğde kalamyı hedeflemiştir.bunuda bazen başardı bazen başaramadı iyi karakterli bir hoca onun sayesinde liğ de kaldık diyebiliriz ama sözleşmesi bitmişken teşşekür edilip gönderilmeliydi bence bizim alışık oldugumuz hep zirveye oynamasını beklediğimiz sivasspora yetersiz kalan transferler bence hele bi liğ başlasın bakalım mesut hocanın ömrü ne kadar olacak keşke ismail kartalla tekrar anlaşsaydık teknik direktör olarak...

Etiketler
sedat, sivassporda, sivassporumuzda, yeşilkaya, yeŞİlkaya