Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cihan Yılmaz Röportajı
Alt 11.07.2010, 10:17   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Cihan Yılmaz Röportajı

Sivassporumuzda yılın futbolcusu seçilen Cihan Yılmazla yapılmış olan röportaj. Sivasspor TV sayfasının yapmış olduğu röportajı sizlerle paylaşıyoruz.

Futbola nasıl başladın ?

Futbola arkadaslarimin sayesinde 9 yasinda Almanyada basladim

Kendinden kısaca bahsedebilirimisin neler yapmayı seversin ?
Ailemle ve arkadaslarimla zaman gecirmeyi cok severim..

Türk futboluna nasıl adım attın ?
Bundan 3 sene önce Karsiyaka'ya denenmeye geldim, menejerim Cem Türkmen'in tavsiyesiyle buralara kadar geldim.. İyiki de gelmisim Türkiye'ye. Hayatimda bi degisiklik istiyordum

Karşıyakasporun senin için önemi nedir ?
Karsiyakayi cok seviyorum orda cok güzel dostluklar edindim. Karsiyakanin her zaman ayri bir yeri olucak bende cünkü ilk kendimi gösterme firsatini Karsiyaka verdi bana

Sivasspordan teklif aldığında neler hissettin ?
Tabiki cok sevindim Sivasspordan tekilif aldığımda. Sonucta son senelerde Türkiyede cok iyi isler yapan bir kulüp

Sivasspora imza atmandaki en büyük sebepler nelerdir ?
En büyük sebeplerinden biri, baskanımız Mecnun Otyakmaz'in benim icin özel ilgilenmesi. Ona ayrica çok tesekkür ederim ve bence Türkiyede yönetilen en iyi kulüplerden biri

Hazırlık maçlarındaki ve avrupa maçlarındaki farklı maglubiyetler sizleri nasıl etkiledi ?
Tabiki bundan cok kötü etkilendik, basariya alismis bir takimin böyle yenilgiler almasi agir tabi. O yüzden sezona da iyi baslayamadik. Öyle olduğu icinde tek hedef ligde kalmakdı. Bazen böyle seylerde yaşamak gerek, bazi seylerin kiymeti o zaman daha iyi anlaşılıyor

Şampiyonlar liginde ve Uefa Avrupa liginde forma giymek nasıl duygu ?
O duyguyu anlatamam yasamak gerek..

Kötü bir sezon geçirdik takım olarak. Küme düşme korkusu hissetiniz mi hiç ?
Hayir hissetmedik çünkü biz cok iyi bir kadroya sahibiz ama bazi sansizliklar oldu. Bizde ligde kalarak kötü giden bir sezonu telafi ettik

18 numaralı formanın senin için anlamı nedir ?
Ben ilk A takima çıktıgımda 18 numara giydim o gün bugündür de 18 giyiyorum. İnsanlar artik beni 18le benimsedi

Hedeflerin nelerdir ?
Hedeflerim uzun yillar en yüksek seviyede futbol oynamak ve bu sene Sivassporla üst sıralarda mücadele etmek. Sivassporun hak ettiği yerde oralar.

En çok beğendiğin futbolcular kimler ?
Benim begendim futbolcu ZINEDINE ZIDANE

Sivasspordaki beğendiğin futbolcular kimler ?
Hepsini begeniyorum yetenek bir yere kadar ama bütün arkadaslarim çok düzgün karekterli futbolcular

Mehmet Yıldız hakkında neler söylemek istersin ?
Mehmet Yildiz'in Sivasspor icin ne kadar önemli olduğunu herkez gördü, onun sahada olmasi bile bize bir güven veriyor ve kaptan olarak da takim icin elinden gelen herseyi yapiyor

Sivassporlu taraftarlar seni yılın futbolcusu seçti. Bu konu hakkında neler söylemek istersin ?
Çok sevindim benim icin cok gurur verici birsey, sonucta ben gecen sezon bankasyada oynadim. Hedefim her zaman süper ligde oynamakti ve ilk sezonumda taraftarlarimiz beni yilin futbolcusuna layik gördüler hepsine çok çok tesekkür ediyorum. Bana emek veren ve inanan insanlarin güvenini bosa çikarmadığım icinde cok mutluyum

Yeni sezon hakkındaki görüşlerin nerlerdir ?
Yeni sezonda herkes bambaska bir Sivasspor görecek

Sivas şehri ve halkı için düşüncelerin neler ?
Sivas halki cok sicak insanlar ben burda cok mutluyum, sonucta bende Tokatlıyım

Sivasspor TV'yi ve Sivasspor taraftar sitelerini takip ediyormusun ?
Evet takip ediyorum

Son olarak taraftarlarımıza neler söylemek istersin ?
Gecen sene o kötü dönemde bile desteklerini hic eksik etmediler hep arkamizda durdular vetakima sahip ciktilar. Kayseriye giderken yolumuzu kesip tezahürat yaptilar, bizde takim olarak bunlari gördük cok mutlu olduk. Ben takim adina hepsine tesekkür etmek istiyorum. İnsallah yeni sezonda ayni çoskuyla bizi desteklerler. Yeni sezon hepimiz icin hayirli ugurlu olsun..

Sivasspor TV

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Cihan Yılmaz Röportajı
Alt 11.07.2010, 10:36   #2
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1429 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Cihan Yılmaz Röportajı

Harun Toprak ile Cihan Yılmazın röportajları arasındaki fark burada... Ondan daha genç ve daha hırslı olması gereken Harın olması gerekiyor ama Cihan farkı ilk bakışta bile hissediliyor. Karşıyakada oynarken çok iyi bir çıkış yakalamıştı. Başkanımızda bunu gördü ve takımımıza adapte etti. Ona buradan teşekkür etmek lazım. Öyle bir zamanda ortaya çıktıki takımı adeta iplerden aldı. Bizde onu yılın Sivasspordaki en iyi sporcusu seçtik. Düzgün karakteri ve hırslı futbolunu bir çıta daha yükselterek ilerlemesini temenni ediyorum. Bu sene iyi şeyler olacak takımımızda bunu hissediyorum. Bu takımın bir parçası olmakdan hem o gurur duyacak hemde biz böyle bir sporcuya sahip olduğumuz için gurur duyacağız. Helal olsun sana Cihan başarıların daim olsun...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2010, 10:45   #3
fedayi
Yiğido

106 Mesajına 152 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 fedayi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu röportajdan anlaşıldığı kadarıyla takıma bişeyler kazandırılmıs ve basaracaklarından emin görünüyorlar hadi hayırlısı
fedayi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2010, 10:47   #4
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1048 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Bizlemi olur bilmem ama ben kendisini bi gün milli takımda görceğime yürekten inanıyorum.

İnşallah bu sene kalitesini daha iyi ortaya çıkaracak. Sivassporu ve halkımızı ne kadar sevdiğinide öğrenmiş olduk.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2010, 11:00   #5
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 696 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Cihan eğer havalanmaz ve üç büyük hayalleri peşine koşmazsa bu takımın sembol oyuncusu olur Mehmet Yıldız gibi.
Alt 11.07.2010, 11:09   #6
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivassporun bence en teknik futbolcusu. biraz daha erken yaşlarda profesyonel olsaydı gökhan inler yıldıray nuri şahin gibi avrupa'da futbol hayatına devam edecegini düşünüyorum. Karşıyakadan beri takip ettigim ve futbolculuguna çok güvendigim bi oyuncu..
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 85200258'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.07.2010, 22:42   #7
tapolat
Yeni Yiğido

tapolat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tapolat isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
85200258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivassporun bence en teknik futbolcusu. biraz daha erken yaşlarda profesyonel olsaydı gökhan inler yıldıray nuri şahin gibi avrupa'da futbol hayatına devam edecegini düşünüyorum. Karşıyakadan beri takip ettigim ve futbolculuguna çok güvendigim bi oyuncu..
Evet sana katılıyorum. Takımın en iyi futbolcusu. Geçen sene bülent uygun köreltti Cihanı. İnşallah bu sene toparlar. bu takımın Cihana çok ihtiyacı var...Özellikle Ceyhunun...
tapolat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tapolat'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.07.2010, 12:57   #8
SivasLady
Gast

Futbolda azim ve hirs önemlidir, Cihan cok calisip basari elde etti, yeri geldi takimi cok kurtardi. Mehmet Yildiz`in yoklugunda üstelendi.
Kendisine takima katkilarindan dolayi cok tesekkür ediyorum. Gecen sezon güzel bir cikis yakaladi, ins. bu sezon devami gelir ve milli takima kadar yükselme sansini bulur. Kendisine basarilarinin devamini dilerim

röp. emegi gecenlerede tesekkürler
Alt 11.07.2010, 13:28   #9
umut585sivas
Acemi Yiğido

7 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 umut585sivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

cihan bencede bu yılın en iyi transferiydi cihanı bira daha calışması lazım top ayagınan cok yakışıyor on da ki eksiklik biraz ayaklarını güczüz olmasından kaynaklanıyor ve uzaktan iyi goler atabileceni düşünüyyorum biraz cesaretli olması lazım bazen cok acimice oynuyor biaz rahat olması ve bol sut calışması lazım
umut585sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2010, 15:17   #10
ozcnalm
Yeni Yiğido

ozcnalm - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ozcnalm FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

takımımızın en teknik oyuncusu bence,yetenekli,azimli,takımı için koşan bi oyuncu.umarım bi gün milli formaylada görürüz. Başarılar diliyorum kendisne.
ozcnalm isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
cihan, röportajı, yılmaz