Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

NEJAT BİYEDİÇ KAÇTI ... Tekmeci gitti
Alt 27.02.2006, 22:25   #1
CAGLAYAN
Usta Yiğido

CAGLAYAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 72 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 900 CAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart NEJAT BİYEDİÇ KAÇTI ... Tekmeci gitti

Tekmeci gitti

NEJAT BİYEDİÇ KAÇTI

Konyaspor'un Kamerunlu futbolcusu Bebbe'yi tekmeleyen Diyarbakırspor yöneticisi Felat Hevedanlı istifa etti.

Türkcell Süper Ligi'nde pazar günü oynanan Diyarbakırspor-Konyaspor maçından sonra Atatürk Stadyumu deyim yerindeyse savaş alanına dönmüştü. Çıkan olaylar nedeniyle 87. dakikasında tatil edilen Diyarbakırspor-Konyaspor maçının olay adamı Diyarbakırspor Kulübü yöneticilerinden Felat Hevedanlı, görevi bıraktı. Karşılaşmadaki tek golün sahibi Konyasporlu Bebbe'nin sevinç gösterisinin hemen sonrasında yaşanan arbedede Kamerunlu futbolcuya tekme atan Hevedanlı, bu hareketi sonrası spor kamuoyundan büyük tepki almıştı.

HASAR BÜYÜK

Stadı savaş alanına çeviren olayların ardından olaylara karıştıkları gerekçesiyle 100 kişi gözaltına alınmıştı.
Stadyumdaki 10 bin koltuğun parçalanarak sahaya atıldığı olaylarda bazı fanatikler demir parmaklıkları kırarak sahaya girmiş ve futbolculara saldırmıştı.
*
*
*
*
*
*
NEJAT BİYEDİÇ DİYARBAKIR''DAN AYRILDI

Diyarbakırspor Teknik Direktör Nejat Biyediç, Diyarbakırspor yönetim kurulu toplantısı devam ederken Diyarbakır'dan ayrıldı.

Diyarbakırspor Yönetim Kurulu'nun saat 13.00'te başlayan toplantısı devam ederken, Teknik Direktör Nejat Biyediç ve yardımcıları uçakla Diyarbakır'dan ayrıldı. Diyarbakırspor ile Teknik Direktör Nejat Biyediç'in yollarının ayrıldığı öğrenilirken, konu ile ilgili açıklamanın Diyarbakırspor yönetimi tarafından yapılacağı bildirildi.
CAGLAYAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: NEJAT BİYEDİÇ DİYARBAKIR''DAN AYRILDI
Alt 27.02.2006, 22:28   #2
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

1967_DERNEK_MUSTAFA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 893 1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart -->: NEJAT BİYEDİÇ DİYARBAKIR''DAN AYRILDI

Alıntı:
CAGLAYAN Nickli Üyeden Alıntı

Diyarbakırspor Teknik Direktör Nejat Biyediç, Diyarbakırspor yönetim kurulu toplantısı devam ederken Diyarbakır'dan ayrıldı.

Diyarbakırspor Yönetim Kurulu'nun saat 13.00'te başlayan toplantısı devam ederken, Teknik Direktör Nejat Biyediç ve yardımcıları uçakla Diyarbakır'dan ayrıldı. Diyarbakırspor ile Teknik Direktör Nejat Biyediç'in yollarının ayrıldığı öğrenilirken, konu ile ilgili açıklamanın Diyarbakırspor yönetimi tarafından yapılacağı bildirildi.

REZİL OLMAKTANSA AYRILMASI HAYIRLI OLMUŞTUR ÇÜNKÜ KARİYERİ SARSILIRDI
1967_DERNEK_MUSTAFA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.02.2006, 22:28   #3
CAGLAYAN
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 900 CAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

DİYARBAKIRSPOR "TÜM SPOR KAMUOYUNDAN ÖZÜR DİLİYORUZ.!"

Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Abdullah Akyıl, Konyaspor maçında çıkan olaylarla ilgili olarak, 'Tüm spor kamuoyundan özür diliyoruz' dedi.
Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Abdullah Akyıl, Konyaspor maçında çıkan olaylarla ilgili olarak, 'Tüm spor kamuoyundan özür diliyoruz' dedi.
Akyıl, kulüp binasında gazetecilere yaptığı açıklamada, sezon başından beri yaşanan hakem hataları ve haksızlıklar ile buna bağlı olarak Diyarbakırpor'un son sırada olmasının, taraftarları üzerinde stres oluşturduğunu söyledi.
Bu büyük gerginliğin başka nedenleri de bulunduğunu, Konyasporlu bir futbolcunun yaptığı bir hareketin de gerginliğe neden olduğunu bildiren Akyıl, şöyle konuştu:
'Tüm spor kamuoyundan özür diliyorum. Hiç istemediğimiz ve benimsemediğimiz bir olaydı. Herkesin bildiği gibi sezon başında özellikle taraftara yönelik bir eğitim de vermiştik. Bu eğitimi biz, futbolcular ve taraftar dernekleri bile gördü. Farklı bir şekilde yola çıkmıştık. Ama, sezon içinde çok ciddi hakem hataları da oldu. Haksızlıklara uğradık. En az 6-7 maçımızda skoru etkileyen hatalar olunca bunlar bir birikim oldu. Buna rağmen tüm spor kamuoyundan özür diliyoruz.'

'BİZLERİN DE HATASI OLDU'
Akyıl, yönetim olarak henüz ne yapacakları yönünde bir karar almadıklarını ifade ederek, 'Bizlerin de hatası oldu. Daha sonra geniş çaplı bir açıklama yapılacak. Çok üzgünüz' dedi.
Bir gazetecinin maçta provokasyon olduğu şeklindeki sorusunu Akyıl, 'Spor kardeşliktir, birliktir, bir oyundur. Ama bunun da başka nedenleri olabilir. Ancak, sabah saatlerinden itibaren bir gerginlik vardı. Geçen sezon Konya'da yaşanan Konyaspor-Diyarbakırspor gerginliği vardı. Ama biz bunu özellikle amigolarımıza, derneklere illettik. En ufak hatalarda çok ciddi cezalar alınacağını belirttik. Dolayısıyla bu durumu maçtan önce arkadaşlarımızla görüştük' şeklinde yanıtladı.
Güvenliğin yeterli olup olmadığı sorusuna da Akyıl, 'Bunu, ilin emniyetine ve valisine sorun. Çok üzgünüm' diye cevap verdi.
Alt 27.02.2006, 22:33   #4
erhan5834
YASAKLI ÜYE

erhan5834 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 erhan5834 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Unglücklich -->: NEJAT BİYEDİÇ DİYARBAKIR''DAN AYRILDI

Alıntı:

bir futbol adamının başına gelebilecek en kötü birşey geldi başına mustafa abinin dediği gibi kariyer sarsıldı bencede iyi yapmış... ben dün gece bi spor programında serhat uluerni dinledim kullandığı ifade aynen şu; federasyon yarın bi açıklama yapacak ve diyarbakır sporla oynayacak takımlara direk 3 puan yazılıp diyarbakırsporuda ligden düşüreceksiniz en iyi ceza bu olur diye ama nerde bizim federasyonda o yürek bunu yapacak....
erhan5834 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.02.2006, 22:38   #5
yusuf_07
Tecrübeli Yiğido

yusuf_07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yusuf_07 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

EN DOĞRUSUNU YAPMIŞŞŞ..
Alt 27.02.2006, 22:42   #6
CAGLAYAN
Usta Yiğido

Diyarbakırspor ile Konyaspor arasında önceki gün çıkan olayların yankıları gittikçe büyüyor. Futbol Federasyonu bugün bu konuda soruşturma başlattı.

Diyarbakırspor ile Konyaspor arasında oynanan ve karşılaşma konuk ekip lehine 1-0 devam ederken, çıkan tribün olayları nedeniyle 87. dakikada hakem Kuddusi Müftüoğlu tarafından tatil edilen karşılaşma ile ilgili başlatılan soruşturmada nasıl bir yöntem izleneceğinin dosyanın tamamlanmasından sonra kararlaştırılacağı ifade edildi.

Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu üyeleri, olaylı karşılaşmayla ilgili dosyanın bugün tamamlanmasının mümkün olmadığını, yayıncı kuruluştan karşılaşmanın kasetinin istenmesinin kararlaştırıldığını kaydettiler. Kurul üyeleri, kasetin izlenmesinden sonra en geç yarın dosya ile ilgili görüşlerinin Futbol Federasyonu yönetimine sunulacağını dile getirdiler.
Alt 27.02.2006, 22:56   #7
CAGLAYAN
Usta Yiğido

Türkiye Futboluna yapilan en büyük DARBE Diyarbakirda yasanmistir ..'Diyarbakir'daki olaylara sebep olanlarin, takimlarini desteklemek için degil, adeta bir terör gösterisi yapmak icin oraya geldikleri gözler önündeydi. inanın cok üzüldüm .. Umarım bu süper ligdeki son maçları olur .!! Federasyon bakalim ne yapacak!!! Bana göre Diyarbakiri düsürmeleri gerekiyor bu olaylar ilk degil ve sonda olmaz.
Alt 27.02.2006, 23:02   #8
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

1967_DERNEK_MUSTAFA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 893 1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:

Türkiye Futboluna yapilan en büyük DARBE Diyarbakirda yasanmistir ..'Diyarbakir'daki olaylara sebep olanlarin, takimlarini desteklemek için degil, adeta bir terör gösterisi yapmak icin oraya geldikleri gözler önündeydi. inanın cok üzüldüm .. Umarım bu süper ligdeki son maçları olur .!! Federasyon bakalim ne yapacak!!! Bana göre Diyarbakiri düsürmeleri gerekiyor bu olaylar ilk degil ve sonda olmaz.

SANA KATILIYORUM ABİ BU YAPTIKLARI BİR DEĞİL BİN DEĞİL BİZEDE ÇOK ÇEKTİRDİLER ÖZELLİKLE 2 Cİ LİGTE NELER YAPMADILARKİ
1967_DERNEK_MUSTAFA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.02.2006, 23:41   #9
By Anonim
Yeni Yiğido

By Anonim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 By Anonim ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:

bu takimi Süperlige cikarmadan önce onlara Medeniyeti ögretmek gerekiyormus !
gafil avlandik.
Alt 28.02.2006, 08:48   #10
Serkan-58
Yiğido

Serkan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Serkan-58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:

DIYARBAKIR KENDI IPINI CEKTI INFAZI HAYIRLI OLSUN

Ne kadar bilirsen bil tüm anlatabileceğin karşındakinin anlayacağı kadardır
Serkan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır