Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri > Sivas Divriğispor

Sivas Divriğispor Sivas Divriğispor

Seçenekler Arama Stil

-->: Divriği Spor Çürümeye Yüz Tutttu
Alt 30.06.2006, 08:16   #11
Bilmiyorum
Tecrübeli Yiğido

Bilmiyorum - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Bilmiyorum ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart -->: Divriği Spor Çürümeye Yüz Tutttu

Alıntı:
ARCAN Nickli Üyeden Alıntı
Gardaşlar,

Neden destek verilmiyor,neden pilot takım uzaklarda aranıyor,bunu Sayın OFLAZ ve avanelerine sormak lazım.

Acaba Tokat Spor'a destek, yönetimdeki bazı ticaret işiyle uğraşan yöneticilerin işine mi geliyor ?

Gazetelere demeç verip,biz Divriği'ye futbolcu verdik şimdi bizden para istiyorlar diyenlere sormak lazım.

Şimdiye kadar Divriği'ye bedava kimi vermişler sormak lazım.
Bir kaç tane Sivas Amatör Küme takımlarından alıp profesyonel yaptığımız futbolcuları bizden alıp başka takımlara peşkeş çekenlere sormak lazım.

Gazetelerin,Sivas Belediye Spor'un üzücü bir şekilde elenip 3.lige çıkamamasından sonra,3.lige profesyonel takım yine çıkaramadık deyip Divriği Spor gerçeğini görmemezlikten gelenlere sormak lazım.

Evet,sormak lazım Divriği Spor nerenin takımı,SİVAS'ın değilde başka bir ilin takımı mı? 3.ligde olan Divriği nerenin takımı sormak lazım.

Zaten 2006-2007 sezonu için umut yok,büyük ihtimalle kapanacak işte o zaman istedikleri demeçleri verirler.

Peki spor kamuoyu ne diyecek.Sivas Spor süper ligde,kendi ilçe takımı ,3.ligdeki profesyonel takımı kapanıyor,peki bu yakışacak mı ?

Gardaşlar,

Bizler Divriğili olarak kampanya başlattık bu kampanyaya sizleri davet ediyorum.
Lütfen bize,Divriği Spor'a destek için şu aşağıda yer alan faksı Divriği Demir Çelik Madenlerini alan OYAK (Adı hala değişmedi ERDEMİR A.Ş.) şirketine fakslayalım

FAX İNDİR

Hala destek gelmedi 2 gün sonra kongre var herkes laf kalabalığı yapıyor divriği yine hersene olduğu gibi lige çıkamama tehlikesini yaşıyor bu gün federasyon grubları belirlediler fikstür belli oldu ama divriğili gençlerin tek spor aktivitesi divriğispor kapatılıyor lige çıktığınfda herkes destek vericez 2.sivasspor geliyo diyorlardı noldu daha 2 gün önce destek vericeklerdi noldu kulube bir faks bile gitmemiş bu muı?2 gün sonra kongre var değerli kardeşlerim bıktık her yıl lige cıkıcazmı acaba destek bulucaz mı acaba demekten yardım ediceklere duyrulur

Etiketler
divriği, eli, spor´a, uzatalim, yardim