Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Milli Takım Hakkında

Milli Takım Hakkında Milli Takım Hakkında Yorumlar

Seçenekler Arama Stil

MİLLİ TAKIMIMIN ÜZERİNİZDEN ELLERİNİZİ ÇEKİN
Alt 21.11.2007, 23:12   #1
Thai
Tecrübeli Yiğido

89 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 Thai FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Pfeil MİLLİ TAKIMIMIN ÜZERİNİZDEN ELLERİNİZİ ÇEKİN

Milli takımımızın Avrupa Şampiyonasına gitmesini ecel terleri dökerek, kalbim sıkışarak tanık olmanın buruk sevincini yaşıyorum. Ama maç içinde ve sonrası görüntülerde bazı noktalar gewrçekten çok canımı sıktı. Neler mi bunlar
1. Bu takım sanki ulusoy ve fatih terim takımı halkine gelmiş gibi bir görüntü veriyor. Oyuncu tercihlerinde zaten saha içinde belli olan bu durum artık her alana yansımış. Ulusoy maç bitiyor ağlıyor, duygu sömürüsü yapıyor, sen ağlamayacaksın ağlama hakkın yok. Sn Fatih terimin kızları eşi ekrana yansıyor maç biter bitmez, bize ne onlardan, 70 milyonun takımı mı yoksa terim ailesinin mi...
2. Trabzona başkan adayı olan bir insanın takımla birlikte futbolcularla yanyana koridorlarda ne işi var, hayretler içinde izledim. bu kişi federasyonda görevli mi ki bu yerlere rahatça girebiliyor. Maçın bence en önemli ayrıntılarından biri budur.
3. Bosna kalemize gelmedi, gelse bu hale düşmüş bir takıma gol atması içten bile değildi. Maçın dostane (!!!!) geçtiğini gözlerimle gördüm, bu yüzden bu maçın sonucunu başarı saymak kafamızı kuma gömmektir.
4. Milli takımda oynamak için 4 zübüklerde oynamak gerekliliğini bu akşam da ispat eden bir Milli Takım hocası, yönetimi kesinlikle sorgulanmalıdır. Arda oyundan çıkana kadar topu ezdi, olumlu tek hareket yapmadı, yerine aldığı Tuncay topu görünce şaşırmasına rağmen oyuna girebiliyordu. Neden Mehmet Yıldız gibi bir oyuncu oyuna alınmaz bunu açıklayacak bir futbol otoritesi varsa alnını karışlarım, Mehmet Yıldız ın youna alınmaması futbola ve bu ülkeye saygısızlıktır, işini bilmemezliktir...
4. Bu maçın ali sami yen yerine adam gibi desteğin olacağı Bursa, İzmir,,Ankara, Sivas, Kayseri gibi bir şehirde oynamak gerekirdi. İstanbulun en kötü zeminine sahip ( maçta şut atamıyordu oyuncularımız , en kötü tribünlerine sahip, en az seyirci kapasiteli stadında bu maçı oynamak bir rezalettir, bir fiyaskodur, bir işini yapmamazlıktır, işine saygısızlık ve 70 milyona saygısızlıktır.
5. O anons yaptırmaya çalışan ve bunu yapayım derken oyuncuları strese sokan,ayaklarının dolaşmasına sebep olan insanı ve onu o işle görevlendiren zatı merak ediyorum. İnsan psikolojisinden bu kadar anlamayan, yönetim kültürüne sahip olmayan bu kişiler takıma en çok zarar veren kişilerdir.
Çok kızgınım, bize bu zor anları yaşatmaya, bu sıkıntıları çektirmeye kimsenin hakkı yok......Ersun Yanal ı gönderen medyamız sus pus olur şimdi, kafasını kuma gömer ve Sn Fatih Terimi göklere çıkarır.
Yazık oluyor ülkeme, ülkemi benden daha çok sevdiklerini milli maç ayarlamakla kimse ispat etmeye kalkışmasın istiyorum...
Sadece futbol izlemek istiyorum, kirlenmemiş HAK VE ADALET duygularının her şart ve zeminde önde tutulduğu bir MİLLİ TAKIM istiyorum....
Thai isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla