Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Hedefleri olan takıma geldim
Alt 18.02.2009, 09:03   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Hedefleri olan takıma geldim

Abdullah YİĞİT / Hürdoğan Gazetesi

Bu sözler Sivasspor’un en son renklerine kattığı Murat Erdoğa’ı. Sivasspor’a gelişindeki en önemli nedenler soruluyor ve başarılı futbolcu böyle cevap veriyor. Murat’ın bu sözlerini duyduktan sonra gerçekten çok duygulandım. Çünkü kısa süre öncesine kadar bu sözleri genellikle Fener, Galatasaray veya Beşiktaş’a giden futbolcular söylerdi.
Ama şimdi, Sivasspor’a başkentten gelen bir futbolcu söylüyor. Zaten Murat Erdoğan’la her konuşmamda en çok dikkatimi çeken gözlerinin içinin gülmesiydi. En son sahbetimizdede ”Sivasspor’a alıştın galibe Murat” dediğimde ”Hiç yabancılık çekmedimki alışayım, ben Sivasspor’a koşarak geldim” cevabını vermişti. Bu duygularla gelen futbolcu mutlaka çok başarılı olur.
Vasat olsa bile çoğu şeyi aşar. Kaldı ki Murat Erdoğan kendini ispatlamış bir futbolcu. Gördüğüm kadarıyla sadece iyi bir futbolcu değil son derecede beyefendi birisi . Eee,ne diyelim,hoş geldin Murat,şansın bol olsun...
.........
Sivasspor’un 2-0 yendiği Galatasaray lig maçının üzerinden neredeyse bir ay geçti ama belliki Galatasaraylı’lar hala bu maçın acısını unutamamış! Dün bir gazetede Galatasaray kalemşörlerinden birisi, Sivasspor- Galatasaray maçında kural hatası yapıldığını ve maçın tekrar oynanması gerektiğini söylüyor.
Tahkim Kurulu böyle bir itirazı reddettiği halde hala bu maçın üzerinde durmak, ”Bu işten bir şey çıkarabilirmiyiz” demek o takıma hiç bir şey kazandırmaz,hatta büyüklüğüne gölge düşürür. Demekki, bu üç büyük denen takımlara karşı oynadığın zaman kurbanlık koyun gibi yatacaksın. Eğer onlara baş kaldırırsan yandın!
Şimdi, eğer o maçı Galatasaray kazansaydı ve iddia edilen kural hatası değilde,daha vahim ve geçerli bir hata olsaydı (mesela kale direkleri küçültülmüş ve korner direkleride yok), bu maç aradan 25 gün geçmesine rağmen gündeme gelirmiydi? Bakın,bu sezon Konya’da oynanan maçta Fenerbahçe yine eliyle gol atıyor ve maçı kazanıyor. Hiç kimse yazıp çiziyor mu? Niye? Çünkü maçı Fener kazandıda ondan. Eğer tersi olsaydı da siz o z aman baksaydınız.
Bunlar büyükse, Sivasspor ”En büyük”

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
geldim, hedefleri, olan, takıma