Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: FTK/Sivasspor 0-0 Fenerbahçe
Alt 22.04.2009, 09:24   #31
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: FTK/Sivasspor 0-0 Fenerbahçe

fenerbahçe bizim hep yumuşak tarafımız oldu.Skoru belli gibi gelen maçlardan hiç hazetmiyorum.Dün yine savunmalardaki açıklarla yine ucuz kurtulduk.O maç farklı skorada gidebilirdi.İçimden 1-0 da olsa kazanabiliriz diye geçiyordu ama o da olmadı.

Herkese kızıyorsunuz esip gürlüyorsunuz ama insanlar içlerindeki düşünceleri beyan ediyorlar.Kimseye burda hele ki bir moderatörün "lan" gibi ifade kullanması hiç yakışık almıyor.Bence insan kendini ifade ederken arada sinirle söyleyebiliyor ama bu şekilde biz yazdığımızda bakıyoruz tık mesaj değişmiş.Sanırım bu da öyle olur.En azından olmasını temenni ediyorum.

İnsanlar haksız mı sizce.İlk maçta 3-1 yeniliyorsunuz,bizim hocamız ben bir gün bu takımı çalıştırmak istiyorum diyor.Tamam çalıştırda kardeşim bunu söylemenin zamanı ve yeri mi orası.Zaten fb de bizim hocaya kalmıştı.fb li seyirciler neden en rahat sivasa gidiyorlar.Sivas bizim kardeş takımımız deme cürretini bile buluyorlar.Şimdi kamuoyunda böyle bir intiba varken siz tutupda kimseye kızamazsınız.Ankaraspor maçında klubeyi tekmeleyen hocamız fb maçlarında kaybedilen puanlarda neden kolunu dahi kaldırmadı.90 dk yedek klubesine yaslanıp maçını izledi.Hatta o kadarki satmak için reklamı olsun diye onuru oyuna aldı.Bu ne perhiz bune lahana turşusu.

Ama kimse Sivasspor kurumundan bir yöneticiye futbolcuya teknik trektöre elinden belge beyanat olmadan şikeci diyemez.Hocamızın konyaspor maçından sonraki basın açıklamasını dinlediğinizde şikeden şikayet eden neden şike yapar sorusu aklına gelir.Ama Türkiye'de benzeri olmadı mı oldu...Denizlispor başkanı fb maçı öncesinde spor proğramlarına katılarak her şeyi açıklayacam dedi.fb yi yendi sesi soluğu kesildi ligde kaldığı için.Bu işin içinden kimse çıkamaz.Büyük oyunların döndüğünü herkes biliyor.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  

Etiketler
fenerbahce, ftk or sivasspor