Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Alt 18.10.2005, 08:02   #10
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 956 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Arkadaşlar bu maça ben de memlekette olmayı çok isterdim fakat ne yazık ki bayrama memlekete gidemiyorum. fakat gidecek arkadaşlara acizana bir kaç tavsiyede bulunayım. Lütfen bir maçlığına da olsa bütün dernekler ve taraftar gurupları maratonda toplansın ve hep bir ağızdan tezahürat etsinler.

Ben devamlı örneklerimi Beşiktaş taraftarından veriyorum çünkü yıllarca o stada gittim ve Beşiktaş'a taraftarlıkyaptım. Beşiktaş taraftarını coşturan maraton tribünü ve Çarşı gurubudur. Bütün stad buradan organize edilir. Maraton tribünü ne kadar hareketli olursa ve canlı olursa diğer tribünleri de o ölçüde etkiler ve canlandırır. Mesela maraton bütün gücüyle 'Kartal gol gol gol' diye bağırırsa o derece canlı bir şekilde de yeni açıktan karşılık alır. Bu yüzden diyorum ki bütün taraftar gurupları ve dernekleri lütfen bu maça özel bir kereliğine de olsa maratonda toplanın.....
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır