Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Organizasyonlar

Organizasyonlar Organizasyonlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TESİSLERE GİDİYORUZ !!!!
Alt 18.03.2010, 01:55   #21
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TESİSLERE GİDİYORUZ !!!!

Alıntı:
mucahitbaba58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sevgili yigidolar biz malesef katilamiyoruz orda degiliz keske olsaydim cok isterdim
ama lutfen gidin ciddiyeti ortaya koyun ne olur birakmayin sivasimizi yanliz inanin kafayi yiyorum hergun moralim bozuk :(
insan hic sevdigine isyan edermi hergun isyan ediyorum sivassporuma ne olur silkin ve duzel diye
dostum morlaini bozma boşuna daha dün hayrettini son model arabasında gördüm walla gülüyor neşeli.... Sanki o takımdan ben yiyorum parayı. Bir de takımdaki 2-3 sivaslıdan biri ve kaptan(Artık digerlerini sen düşün). Yani anlayacagın millet cebindekine bakıyor dostum. Ondan sana tavsiyem bozma moralini s..tir ett.. Bak ben artık takmıyorum. Bu hafta maça da gitmeyecegim. şu işsizlikte cebimizdeki 5 kuruşuda maça veriyoz kansızlar oynamıyor. Banane hayrettinin faruk'un servetine serveti ben mi katacam. Hem maça git hem stres sahibi ol. Baba jubilesini yaptı staddan sizde gitmeyin bırakın kendileri oynayıp kendileri izlesin bu takım hiçbirseyi haketmiyor.
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 85200258'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
gİdİyoruz, tesİslere