Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Arkandayız Mecnun Başkan
Alt 27.07.2011, 22:55   #11
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Arkandayız Mecnun Başkan

Alıntı:
öğretmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mecnun başkandan önceki sivasspor u hatırlıyorum güçsüz 2 ligde bile adı sayılmayan bir takımndı. şu anki sivassspor a bakın ligin köklü takımlarından biri a.gücü g. antep g. birliği bursa ne ise sivassporda o biz 3.ligde şamımpiyon olduğumuzda çılgınlar gibiydik sivas ın kaderini değiştiren o müthiş adam sihirli eliyle dkundu bir anda süperligde şampiyonluğa oynayan bir takım bulduk.şimdi kalkmış sivaı için fedakarlık yapmış sahipsiz sivas ın sahibi olmuş bir adama daha hiç bir şey kanıtlanmamışken sivaslı olduğunu söyleyen (g.saraylılar) bazı vatandaşlar gitsin istifa etsin diyorlar allah aşkına mecnun başkan bıraksa kim başkan olacak dört eylül onursal başkanı doğan ürgüp mü .. başkanna laf söyleyenleri Allah a havale ediyorum sadece mecnun başkanın binde biri kadar sivas a hizmet edip öyle gelsinler.....

BAŞKANIM SEN BAŞIN DİMDİK DIŞARI ÇIKTIĞINDA ACABA ARKANDAN KONUŞANLAR DİMDİK DURABİLECEKLERMİ...

VARSIN PIRLANTA KALBİNE TAŞ DESİNLER
VARSIN SİVASSSPOR SEVGİNİ ÇOK GÖRSÜNLER
KAÇ YAZAR BAŞKANIM
TAKIMINDA SEVDANDA BİZE EMANET
Hocam eyvallah Mecnun başkanı savunmuşsun ben de her zaman yiğitlinden mertliğinden şüphe etmedim de Mecnun başkanı överken Bu takımın makus tarihini değiştiren Osman başkanı tamamen silmişsin üzüldüm.
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
&#”, arkandayız, baŞkan, başkanım, bırakılmadılar, destek, geldin, hoş, mecnun, neden, odyakmaza, otyakmaza, senaryosu, seninleyiz, temİzlİg, İstiyoruz, yİĞİd, İşte, Şike