Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Rıza Hocaya Parantez açalım.
Alt 12.01.2012, 10:46   #11
ahmettunc
Yeni Yiğido

19 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 ahmettunc Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Rıza Hocaya Parantez açalım.

Değerli Sivasspor Sevdalıları

Sivassporun son günlerdeki başarıları bizleri gururlandırıyor. Hele de bizim gibi gurbette olanlar için ayrı bir heyecan...

Tabi bize bu heyecanı yaşatan Rıza hoca ve teknik ekibe binlerce kez teşekkürler. İki yıldır yerlerde sürünen bir takımı aldılar zirveye koydular. Herkesin bol keseden savurduğu şu günlerde mütevazi kadro ile bu başarıya şapka çıkarılır.

İşte bu durumda bize düşen kendi evledımız olan ÇALIMBAY'a sonuna kadar destek çıkmalıyız. Rıza hoca gibi mütevazi, futbolun emektarı Sivas'ın tanınması ve Sivaslıların kaynaşması için bir fırsattır. Süslü püslü konuşanları ,ahkam kesenleri alkışlamayı bırakayacağız. Bize bu başarıyı yakalatanları alkışlayacağız.

Özlüyorum Sivasım özlüyorum. Cer atölyesinin boru sesini , akşam saati fabrikadan çıkan o kalabalığı, Lojmanlar fırının sıcacık ekmeğini, İstasyon - kümbet - devam et diye dolmuş muavinlerini, Çayırağızını, gökçebostanı, Çavuşbaşını, Kümbeti ,Kepçeliyi, Alibabayı özlüyorum.... Kardeş kardeş geçinen , ayrılığın gayrılığın olmadığı Emek Mahallemizi özlüyorum. Neyse ki Sivasspor var dostlar...

Sevgli dostlar ,

Uzakları yakın eden Sivasspora ve sizi emektar taraftaralara binlerce kez teşekkürler. Dostca kardeşce nice başarılar dileğimle saygılar sunarım.
ahmettunc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
açalım, açık, anlaşmıştım, beni, beşiktaşla, Çalimbay, Çalımbaya, Çalımbay’ın, canlı, heyecanladıran, hoca, hocaya, karnesi, kİmdİr, mektup, parantez, riza, rıza, sivasspor, stad, var, yayında