Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 12.03.2012, 23:50   #21
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Sivassporun çok kötü oynadığı görüşlerine hiç katılmıyorum...İlk yarı neredeyse başabaş geçmiş bir maç...Trabzonspor gibi rakiplerini sahasına hapseden bir takım sivassporun kontratak korkusundan dolayı temkinli oynamak zorunda kalıyor...Bence maçın en kritik anlarından biri maçı çığırdan çıkaran kıdemli denen yan hakemin kaçırdığı veya vermeye güzünün yetmediği Enaramoya çalınan ofsayt pozisyonu...Sivasspor gol kaçırmaya devam ediyor..Gerçekten kaçırdıklarının yarısını atabilseydi şu anda belki de ilk 4 içinde rahatlıkla olacak;puanımızda 50 lerde olacaktı...Kuddusi Müftüoğlu maça yan hakemleriyle beraber damgasını vurdu;onun fifa kokardının elinden alınmasını şimdi daha iyi anlıyorum...Volkan Şen maça damgasını vurdu;her tartışmalı pozisyonda o var;Trabzonun galibiyet golünü ve Kaan'a attığı tekmeyle maça damgasını vurdu;herhalde maçın adamı seçer onu yalaka basınımız...Volkan'ın golü attığı pozisyonda Burak ofsayt pozisyonunda çünkü top oaraya geliyor ve Burak da pozisyonun içinde..Burak her nekadar topla buluşamasa da topa hareketlendiği içinde aktif durumda sayılıyor..Burada maça damhasını vuran yan hakemin Burak hareketlendiği için Volkan a gelmeden ofsaytı belirleyip bayrağı kaldırması gerekiyor..Ama o Burak hareketli olmasına rağmen pasif sayıp bekliyor ve Volkan da golü atıyor...Sivasspor gerçekten çok abuk subuk goller yiyor..Cerny tam hazır olmadan neden oynatılır anlamış dsa değilim...Yenilen 2 gol de Cerny nin yaptığı hatadan oldu...Cerny içinde bu maçta hem de oynamadığı bir mevkide olaması tam bir talihsizlik..Umarım kendini toplar ve eski Cerny yi izleriz...Sivassporun artık puan kaybına tahammülü kalmadı;bundan sonraki her maçta mutlaka puanlar almalı ...Ben Enaramo nun kendini ilk fırsatta affettireceğini düşünüyorum...Artık yolun sonu gözükmeye başladı;umarım yolun sonu playoffa çıkar...Çünkü bu takım playoffu ligdeki bir çok takımdan daha çok hakediyor....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı