Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Tek Hedef Mutlak Galibiyet
Alt 14.04.2012, 09:13   #12
TEKOTORİTE58
Acemi Yiğido

55 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 TEKOTORİTE58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Tek Hedef Mutlak Galibiyet

birkerde yenilince kimseyi leştirmesenizde şöyle desiniz ne olur arkadaş rakip bizden daha iyi oynadı yendi tebrik ederim ne olur
10:02
TEKOTORİTE58:
sivaspor playofu lider bitirecektir bunu ben şimdi söylüyom başkaları gibi yenince degil benim farkım bu bir maçla sevinmem bir maçla yerlebir olmamam
10:01
TEKOTORİTE58:
bursaspor bizi böyle perişan edemezdi birde kendi hatamızdan goller oldu ama pazar günü bursasporu parçalar
09:57
TEKOTORİTE58:
sizin düşmeseydi dediniz samsunsporunuz en iyi adamımızın ayagını kırdı murat akçanın otobüsün camını kırdı siz hala samsunu düşünün murat olsaydı
09:57
58megayigido:
Bursa macni kesn kaznmalyz
09:56
TEKOTORİTE58:
eneramoymuş suarezmiş yok cihanmış bunlar vasat oyuncular
09:55
TEKOTORİTE58:
ancak benim ta sezonbaşında dedimki bu takımın bir kalecisi iki santraforu yok ben bubu şimdi degil sezon başında dedim
09:54
TEKOTORİTE58:
samsun maçında oynayıp yenince göklere çıkarıyorsunuz bir yenilgide herşey bitiyor tekrar ediyom bu ligin en iyi takımı sivaspordur
09:53
TEKOTORİTE58:
şunu birkere iyice kafanıza sokun sivaspor bu snen böyle grafik çizdi istikrarsız örnek kayseri6 çekti fb yendik gs 4 çekti gittik kupada eledik
09:50
TEKOTORİTE58:
eger sivas bursaya bir gol daha ataydı maç 3-3 olurdu ben gs 4-0 yenilince dedimki bu takım gs eler bana güldüler şimdi diyomki pazargünü görüşelim
09:49
TEKOTORİTE58:
bursaspor hangi büyük takımı elemişte buraya gelmiş el insan gs gibi takımı kim eledi bursamı eledi bjk trbz bursamı eledi
09:48
TEKOTORİTE58:
tamam artık abartmayın bir yenilgiyi unutun pazargünü bursayı yerle birederiz merak etmeyin sanki kupayımı alacak elesin eskişahir bursayı eler
TEKOTORİTE58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
galibiyet, hedef, mutlak, tek