Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Süperlig de Transferler
Alt 18.07.2012, 22:28   #11
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Süperlig de Transferler

Alıntı:
ozledımeskıyı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haklsın kardeşim bursaspor un kaç senedir transfer döneminde haberlerine baktım alınma ama bu kadar beceriksiz bir yönetim ve transfer cahilliği olmaz Türkiye de scout bakımın en iyi hocalardan biri Rıza hocadır her yerden oyuncu izler izlettirir ama imkanlar bakımından alınır alınmaz.

Bursaspor imkanları daha iyi fakat Yattara yı getirmeye kalkıyor ve onun bile alamıyor Deniz Aslan ı getiriyor alamıyor Kaç gündür bir mervan çelik alacak ne mervan mış arkadaş sanırsın İbra yı alacak. Vallaha sizin yönetime bakıp birçok süperlig takımı şükrediyordur eminim kendimden biliyorum Vallaha size Allah sabır versin
Eğri oturup doğru konuşmak lazım...Biz şampiyon olduğumuzu 2 gün sonra anlayabildik ama Ertuğrul 3 ay da anca anladı..Böyle bir transfer politikası olmaz olamaz..Bu Yattara Mervan Çelik ve Deniz olaylarının birde perde arkaları var..Özellikle Yattara konusunda bizimkilerin yaptıkları tamamen profosyonel bir kulube yakışmayan karşındaki futbolcuyla dalga geçen bir tarz içeren bir yol izlediler..Yattara her şeye okey demişken M.İ Yurduyla anlaşmışken bundan vazgecerek Bursaya geliyor bütün şartları kabul ediyor bizimkiler buda yetmezmiş gibi sözleşmesine ''memnun kalmazssak ödeme yapmayız'' gibi madde koymaya çalışıyorlar..Bu son söylediğim duyumdur...Ama dillerde gezewn kuvvetli bir duyum..Eğer bu doğruysa bu terbiyesizliktir..Madem almayacaksın neden adamı çağırıyorsun Deniz in hareketleri çok laubaliymiş ondan vazgeçmişler..Ya sanane hareketlerinden sen oynadığı oynayacağı futbola baksana adam sonuçta profosyonel...Ama Ertuğrulun en büyük prensibi içki içen alem yapan adamı kapıdan içeri sokmuyor ..Bizim topçuların hemen hemen hepsi abdestınde namazında ..Bunu eleştirmiyorum ama gecen bizim sitede bir Bursasporlu kardeşim ''böyle giderse yakında topçu bulamayacak Mekkeden transfer yapacak'' diye bir yorumda bulunmuştu ve çok haklıydı..Burada Bursaspor konusunu uzun uzadıya konusmak ıstemıyorum ama konu başlığı buna az da olsa izin veriyor ve ben bu konuda oldukça kızgın ve doluyum...Ya arkadaşlar bu Ertuğrul Sevilladaki romaniçi ''alemci'' diye almadı..Böyle amatör bi yaklaşım olurmu ...Tamam biz Ertuğrulu seviyoruz başımızın üstünde yeri var ama yanlışlarınıda söylemekten geri kalmayız ..İnanın bütün Bursadaki ortak görüş budur..Neymiş efendim önümüzdeki on yılın planlarını yapıyormuş maddi olarak...Ya bi şampiyon oldun 100-150 milyon euro para girdi kasana yatırım yapacaksan şampiyon olarak yatırım yap..Kaldıki bunu başarabilmişsin hayalde değil...

Etiketler
artık, esesin, serveti, süperlig, sÜperlİg, transferler