Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Neden Başarısız Olalım ?
Alt 31.07.2012, 00:19   #24
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Neden Başarısız Olalım ?

İskelet olarak Sivassporun takım yapısı fena değil...Bunu her zamanda söyledik zaten...Yanlız Sivassporu değerlendirirken Süperligdeki diğer takımlarıda gözönünde bulundurup değerlendirmek gerekir..Hakedilen yer bence tartışılır ama Sivasspor takımı benim umduğumun üstünde başarılı bir sezon geçirmişyitki ben buna net bir şekilde başarı olarak nitelendiririm..Üstüne basark söylemek istediğim konu ise Sivasspor takımının daha başarılı olması için bir kaç güzel takviyenin yanısıra Rıza hocanın ''sürekli önde oynama'' ''Sürekli hücum futbolu oynatma'' hevesini bir an önce gözden geçirmesi gerekiyor..Eğer bunu başarıp aklıselim futbol oynatırsa göreceksinizki Sivasspor çok daha başarılı olacaktır..Tamam hücüm futbolu güzel bir yaklaşım ama her takıma karşı da oynatılmaz..Dikkat edin geçen sezon hep bu konuda örnekler verdik rakip takımın hızlı bir kaç oyuncusu varsa defansın arkasına atılan topların yuzde doksanı gol olup Sivasspor bu maçlarını farklı bir şekilde vermiştir...Oyun anlayışının aklı selime dönnmesi gerek diye düşünüyorum...

Etiketler
başarısız, neden, olalım