Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi? > Köşe Yazarları

Köşe Yazarları Köşe Yazarları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maça gitmemek için iki neden daha!
Alt 27.12.2012, 10:32   #7
alaattin 5858
Tecrübeli Yiğido

alaattin 5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 alaattin 5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maça gitmemek için iki neden daha!

Alıntı:
ankastre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hay ağzını seviyim gardaşım.sivaslıyım diyen başka takım peşinde goşuyorsa stada gelmesin.ben her hafta yiğenlerimden rapor alıp televizyondanda takip ediyom.her hafta aynı sayı var.ya5 bin yada 6 bin seyirci oluyor.bundan 500 kişi taraftar yok bile.başka takımın sivas ne fatydası var gardaşlarım yapmayın etmeyin tutmayın.bir gardaşım ne güzel demişti istanbul takımlarına kısaca İT diye İT'in peşinden gidilirmi hiç.
gardaş yapmayın sivaslıyım diyip başka takımları tutuyorlarsa birazda iş size düşüyor.zamanında fenerin maçlarına gitmek için adam toplar arabamla götürüp getirirdim.stad kapılarında çok sabahladım.maça giderken ölümden döndüm.ama
çok şükür darıca gençlerbirliği maçından sonra feneri bıraktım şimdi fener İT takımı
diyor.tek sivas ı tutuyorum.o günden beri sivas maçlarına her seferinde yanımda bir kaç kişi götürüyorum parası olmayanın biletinide çok aldım zorla sivas maçına götürdüklerim şimdi istanbuldaki maçlara saat kaçta gidiyoruz diye bana soruyorlar benden fanatik olanlarıda var.en az 10 kişiye İT takımını bıraktırdım
tek sivası tutuyorlar.gazetelerde ve televizyonlarda sivas tan pek haber bulamıyorlar.ben bu site sayesinde dakika dakika haber aldığım için sanki mahallede basın sözcüsü gibi oldum ben den bilgi alıyorlar.İT takımlarını tutanlara
kızana kadar onları kazanmak için bişeyler yapmamız lazım saygılar
alaattin 5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
daha, gitmemek, icin, iki, maça, neden