Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Nerede Eneramo, Erman ve Grosicki
Alt 09.05.2013, 08:32   #1
nefhret_58
Yiğido

nefhret_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 148 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nefhret_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Nerede Eneramo, Erman ve Grosicki

Arkadaşlar... Futbolcularımızın içerisine veba gibi nükseden akıl almaz para hırsı. Bir transfer söylentisi ya da gerçeği üç oyuncumuzun sahadan yoksun bir şekilde arkadaşlarını yanlız bırakmasını seyrettik. Bu da yetmezmiş gibi saha içindeki atv mikrofonları sonuna kadar açık aatif a yapılan küfürleri dinledik. Sivastaki maçta taraftarın sesi bile duyulmuyordu o ekranda.
Gideceklerse gitsinler kartlaşmış para sevdalıları. Yürek futbolcuda değilse taraftarda vardır. Vicdanla hareket eden taraftar değil, yürekle hareket eden taraftar lazım. Gerçek anlamda Trabzonda 6 yemeyi sineye çeken ve alışan bir takım var. Diller bir metre dışarıda 90 dakika oynayamayanlar var. Maç bitiminde gülen futbolcular var. Göndermekte bağrımıza basmakta bizim görevimiz olmalı. Yahudi bile olsa Pini Balili kadar yürekli kaç oyuncu varsa çıksın ben Sivas için mücadele ediyorum desin.
Gelecek sene inşallah yukarıda yazdığım bu üç isim Trabzonsporda olur. Ve de geldiklerinde Sivas a Aatif a ana avrat sövmek bir trabzonspor futbolcusu olarak neymiş bu üç isme gösteririz. Rıza hocaya sözüm yok. Zaten son günlerini yaşıyor Sivas'ta.
Aklıma gelmiyorda değildi bir fenerbahçe-trabzonspor finali. Çünkü çok kısır bir lig tatsız ve zevksiz. Fenerbahçe şampiyonluğu bıraktı, uefa da elendi. trabzonspor un kupası verilmedi, şampiyonluğu verilmedi falan filan. Nasıl jest yapacağını böyle düşünmüş TFF. Biliyorsunuz ki Eskişehirspor un resmen bir golü ofsayt diyede verilmedi.
Neyse şimdi forum yöneticileri kansız falan yazdım diye benim bu yazımı kaldıracaklar fakat yine söylüyorum. Oyuncuları var eden hep taraftardır. Eğer gönderilecek varsa ıslıklarız gönderdiğimiz oyuncu gibi onuda göndeririz. Gücümüzün farkına varalım.
nefhret_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı nefhret_58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
eneramo, erman, grosicki, nerede