Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri > 4 Eylül Belediyespor

4 Eylül Belediyespor 4 Eylül Belediyespor hakkında ....

Seçenekler Arama Stil

Firmalarımızdan Sivas Futboluna Destek !
Alt 23.09.2014, 08:03   #1
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 956 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Firmalarımızdan Sivas Futboluna Destek !

Bilici Termal ve Siv-Yapı 4 Eylül Belediyespor kulübüne sponsor oldu.

Sezon başında yeni bir yapılanmaya giren ve hedefini ikinci lige çıkmak olarak belirleyen 4 Eylül Belediyespor Futbol takımına Bilici Termal ve Siv-Yapı firmaları Sponsor oldu.

Muhsin Yazıcıoğlu Stadyumu’nda gerçekleştirilen törene 4 Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Turhan Tunahan, Kulübün Onursal Başkanı aynı zaman Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Bilici Termal Yönetim Kurulu Başkanı Akif Bilici ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Törende Konuşan Kulüp Onursal Başkanı Sami Aydın, “Bu sezon takımımız lige çok iyi bir başlangıç yaptı hedefimiz 2. lige yükselmek bunun için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aynı zamanda ilimizin önde gelen yatırımcılarının da bu başarıya ortak olmak istemesi bizleri sevindiriyor.

Bilici Termal Yönetim Kurulu Başkanı Akif Bilici'ye destekleri için teşekkür ediyorum” dedi. Daha sonra söz Alan Bilici Termal Yönetim Kurulu Başkanı Akif Bilici, “Sivas için yapılan her başarılı çalışmaya destek olmak istiyoruz. İlimiz potansiyeli çok yüksek olan bir il. 4 Eylül Belediyesporumuz da Sivasspor'dan sonra ikinci bir marka değerimiz olacak buna inanıyorum. Şu ana kadarki gösterdikleri performansla hem teknik heyet hem futbolcu arkadaşlarımız bunu ortaya koydu. Bizde sezon sonuna kadar bu başarının içinde yer almak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Kulüp Başkanı Tunahan ise, öncelikle Belediye Başkanı Aydın'a her platformda destek olmasından dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “Biz 2. lig hedefi olan bir kulübüz, bu hedeflere ulaşmak için ilimizin önde gelen yatırımcılarından da destek istiyoruz. Bu noktada Bilici Termal ile yapılan sponsorluk anlaşması çok önemli bu desteği bize veren herkese teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı. Konuşmaların ardından sponsorluk anlaşması imzalandı.
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bilici, destek, firmalarımızdan, futboluna, sivas, termalden