Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hangimiz daha çok Sivassporlu?!
Alt 27.11.2014, 17:56   #21
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 469 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hangimiz daha çok Sivassporlu?!

Eleştirmeyin demiyorum ama hiçbir şeyi hesaba katmadan yapıyorlar sebastia. 3 senedir adam gitsin gitsin tamam bende gördüğüm şeyler var. Ama kim gelecek. Ben mi bulayım diyor arkadaş. Bulacak olan Sivasın ahalisi ise ister zengini ister fakiri bulsun o zaman. Ben o kadarını bilmem. Ama adam kendini bildi bileli Sivasspora hizmet ediyor. Şimdi acıklamalarını da gördünüz başkanın. Ama yapılan ver yansına destek verelim diyoruz 3 defa yaptık sayfada millet bize küfr ediyor size sorduğum soruları soruyor. Bana şuan yapılacak en mantıklı olanı söyleyin. Tamam hadi ben boş yere konuşuyorum yandaşım adını ne koyarsanız. bana sadece merak ettğim su konu hakkına bilgi verin. Bende diyeyim ki ha dşündüğüm zaman evet doğru diyip bene gönül rahatlığıyla söyleleyim. Esentepeli kardeş sende doğru söylüyorsun evet bölünmüşlük var.Kimse istemez böyle birşey olmasını o tribünler tek yumruk yeri geldiğinde bir araya gelip herşeye çözüm arasınlar. 90 dk susmayan gerçekten birbirini sahiplenen insanlarımız olsun isterim. Ama çok başlılıkla değil. Herkes birşeye bakıp küsüp gidiyor. Bunun tek çözümü dernekçiliktir. Aklı başında olan insanlarn dernekciliği.
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
çok, daha, hangimiz, sivassporlu