Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sergenin Suyu Isındı Kaynar Oldu Artık !!!
Alt 23.09.2015, 22:00   #31
Travis Bickle
Yiğido

Travis Bickle - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

121 Mesajına 215 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 376 Travis Bickle FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sergenin Suyu Isındı Kaynar Oldu Artık !!!

ben bu dususun arkasında tamer tunanın oldugunu sanmıyorum sonucta tamer tuna tecrube olarak sergen hocadan daha tecrubelı felan değil bu işe antepte beraber gırıştıler dıye bılıyorum ben antepten once dardanelsporda calısmıs sadece mendıondo ornegı doğru değil mendıondo dedıgımız adam senelerce ıspanya mıllı takımında del bosque ve rahmetlı aragonesın yardımcılıklarını yaptı cok buyuk bır tecrube bu

bana gore sergen hocanın yapıcağı bır ekstrası felan kalmadı yapıcagı her seyı yaptı gecen sene bır yenılık uretemıyor zaten dusus gecen senenın sonunda basladı o zamanda tamer hoca vardı yanı bu durumun tamer hocanın ayrılmasıyla alakasız oldugunu dusunuyorum

hazırlık kampında takımın basındaydı gıden oyuncuları kendı gonderdı gelen oyunculara bılgısı dahılınde okey dedı belkı her ıstedıgı oyuncu alınmamıs olabılır fakat ozellıkle transferın sonunda gaza basıldı eksık kalmasın dıye bu oyunculara sergen hoca okey dedı

bana gore baş sorumlu sergen hoca ve ekıbıdır ben sergen hocanın ıstıfa etmesını ıstıyorum ıstıfa etsın bızde onu saygı çercevesınde bızı lıgde tutan hoca olarak hatırlıyalım verebılcegı bır sey kalmadı cunku bu saaten sonra olaacaklar her 2 tarafı yıpratmaktan baska bır ıse yaramaz

ayrıca su rıza hoca dıye zırlıyanları anlamıyorum bırı bana anlatsın rıza hoca ne başarı sağlamıs sıvasta veya dığer anadolu takımlarında turkıyede nerdeyse calıstırmadıgı takım kalmadı ıyı hoca olsa bır yerde dıkıs tutturur oyle değilmı ben rıza hocayı cok sevıyorum adamlıgına asla laf ettırmem fakat ıyı bır hoca değil

ayrıca bıraz ufkunuzu genısletın sıze cok guzel bır ornek verıyım

eddıe howe bılen arkadaslar vardır suanda bournemouth'a premıer lıgde 10 numara top oynatıyor hemde kadro championship kadrosu takımın basına geldı once 2.lıge sonra premıer lıge cıkardı sımdıde o kadroya ragmen 10 numara top oynatıyor takımda artur boruc-max gradel ve 3-4 oyuncu dısında premıer lıg oyuncusu yok ona ragmen harıka ısler cıkartıyor

bız nıye boyle adamları bulamıyoruz nıye ufkumuzu genısletmıyoruz bu futbol dunyanın her yerınde oynanıyor nıye arastırmıyoruz sorusturmuyoruz kısır dongu ıcındekı turk hocaları getırıyoruz ?
Travis Bickle isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Travis Bickle'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
artık, isındı, kaynar, oldu, sergenin, suyu