Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Düşüyor muyuz? Baba...!
Alt 22.03.2016, 08:43   #11
58gürün58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 58gürün58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Düşüyor muyuz? Baba...!

memleketim ve memleketimin takımı olan sivassporun yeri ve değeri herzaman bende farklı olmuştur. sivasspor düşerse elbet üzülürüm fakat objektif bakmak gerekirse neden biz bir taraftar olarak konyaspor erskişehirspor yada trabzonspor değiliz. olamadık demiyorum çünki eskiden o stat çakılı dolardı. eski ruh ve rekabet kalmadı bizde. son yıllarda hep kahroluyoruz hiç bir başarımız yok. buna binaen kızıp düşerse düşsün dediğim oluyor derkende içimde parçalanıyor. sonuç olarak bu yazıyı takip eden yönetici ve futbolcu arkadaşlar varsa iyi okusunlar bu düşüş normal bir düşüş değil eğer düşersek asıl şike yapıpta olayın aslını astarını bilmeden sağa sola bok atanları sevindirmiş olacaklar. bazı futbol cahillerine ilahi adalet dedirtecekler. futbol cahillerini kendilerine güldürecekler. hepsini geçtim şehrin insanını kahredip şehri sahipsiz bırakacaklar. bunları düşünüp ona göre motive olup çıkıp oynasınlar. kimsenin bu şehrin insanlarının vede bu takıma gönül vermişlerin duygularıyla onuruyla ve gururuyla oynama hakkı yok.
58gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
baba, dÜŞÜyor, muyuz