Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Düşüyor muyuz? Baba...!
Alt 18.04.2016, 08:03   #20
58gürün58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58gürün58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Düşüyor muyuz? Baba...!

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çıkmamış candan umut kesilmez....Beni umutlandıran Kone bazı oyuncuların sakatlıklarının geçip takıma katılması....Ayrıca kim ne derse desin Gökhan Süzen gibi tecrübeli bir oyuncunun sakatlık sonucu da olsa oynamaya başlaması takım için olumlu şeyler...Cicinho eğer olmazsa bu sivasspor için büyük kayıp olacak....Belki de Ziya ve Gökhan Süzen ı aynı anda kanatlarda bile oynatabiliriz...Önümüzde 5 maç var..Haftaya Başakşehir sonraki 2 maç Akhisar ve G.birliği ile evimizde oynayacağız..Ben Kayseri maçına kadar aradaki puana farkının kapanmasını hatta eşitlenmesini umut ediyorum...Önümüzdeki 3 haftada alınacak 7 puan bile sivasspor için kurtuluş reçetesi bile olabilir...Önemli olan inanmak;bence inanmak başarmanın yarısıdır...Mesut Bakkal eğer bjk maçında riske girip çift forvetle oynayabilseydi belki de sivasspor bu maçta bu kadar korkak oynamayacaktı...Kayseri gidip Kasımpaşa yı yeniyorsa sivasspor neden Başakşehir den puan almasın...Mesut Bakkal korkularını yenip zaman zaman çift forvet riskine girse;gerekirse orta sahada Hussain i forvet arkasında oynatmayı düşünse sivasspor için daha güzel günler görünecek...Umarım Başakşehir maçından puan alırız...
çok güzel demişsin üstadım lakin başakşehire hiç şansımız tutmuyor. kötü oynayıp haketsek düşmeyi üzülmem fakat şuan bu takımın en az +12 puanı olması gerekirdi. mesut hocayı da çok eleştirmek istemiyorum bjk maçında oyuncu değişikliği ve müdahaleleri sakatlıklar nedeniyle yapılamadı fakat bundan önceki maçlarda oyuncu değişikliği ve ilk 11 seçimi bana göre hatalıydı. hasan kabze adem bunlar artık bitmiş ikiside çok efendi karekterli topçular ama takıma katkıları yok denecek kadar az. ayrıca 10 puan bizi ligte tutar gibime geliyor.
58gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58gürün58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
baba, dÜŞÜyor, muyuz