Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kamil'e neden pas atılmıyor???
Alt 18.04.2011, 16:18   #41
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Kamil'e neden pas atılmıyor???

Gecen belediye macından sonrada bu konuyu dile getirdim..Ozellikle erman ve mehmet yıldız kamile bosda olsa top vermiyor..Resmen adami dıslıyorlar..Yonetimin bu duruma el atmasi lazım..Ayrıca +30 üstü işe yaramazlari artik gondermesi lazım..:
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı kangallıwert'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2011, 16:28   #42
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Bu takımda Grosicki küstürülürse altın yumurtlayan tavuk kesilmiş olur
Grosicki yi küstürürlerse bu takımın kadrosunda ona zerre kadar kasti şekilde pas atmama isteği bulunanlar oldukça BeN yokum arkadaş NOKTA

Takımın kuruluşundan beri takımda ilk defa gelcek vadeden ve bize her türlü katıkı yapan bir yıldız görürüyoruz ona da EĞER Ki böyle davranılyorsa kara cahillik ve bu bzm ayıbımımız WE LOVE YOU GROSİCKİ SO MUCH
Alt 18.04.2011, 16:31   #43
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Grosicki nin kapasitesi şu ligde aynı kapasiteye sahip oyuncu sayısı 2 elin parmak larını geçmez Kamil den acilen istikrar ve daha dinamik oyun bekliyoruz
Teknik heyete duyurulur
Alt 18.04.2011, 17:24   #44
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bir kac hafta takim iyi gittiya bazi nifakcilarin ortaya cikmasi lazim takimdaki o birligi beraberligi parcalama derdine düsmeleri lazim.

KAMIL KAC MACTIR ALDIGI PASLARI NE YAPIYOR

yaaa inanamiyorum bizim sivaslilar bölmeye durduk yere karisiklik cikarmaya uyduruktan sebebpler üretmeye ne kadar merakli.

siz cok iyi biliyorsunuz bu takimin patronu riza hoca görmüyor bilmiyor hissetmiyor atin icnizdeki su eski futbolcu düsmanligini besiktas macinda erman pas atmadi diye riza hoca erman a ne yapti bunu görmeyen anlamayan insanlar böyle konulari konusabiliyor.

özellikle erman diyorum cünki riza hocanin enönem verdigi saha icinde yetki verdigi isim erman bunu görün ve ona göre ortaya biseyler atin
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 17:49   #45
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
fatih585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kamil'e pas verildide ne yaptı ? Bir şutunda , top az kalsın taca gidecekti. Omuz omuza mücadeleden kaçındı, bir kaç kere k.paşanın bek oyuncuyla , teke tek kaldı fakat geçecek gücü bile yoktu. Ağır dediğimiz M.yıldız bile , Grosickiden daha hızlı futbol oynadı.
Bence Grosicki maçın kötülerinden biriydi, ayrıca ikinci yarıda oyuna girdikten sonra , takımın hücumuna katkı yapan , M.yıldızı bu maçta çok gayretli ve istekli gördüm. Maalesef bir çoğumuzda, 2 maç iyi oynayan oyuncuyu hemen göklere çıkarma huyumuz var. (Bu konuda kendimide eleştiriyorum.) Grosickide devamlılık sorunu olduğunu düşünüyorum. İnşallah kalan maçlarda ve gelecek sezonda çok daha iyi bir Grosicki izleriz.
Yorumunuzu eleştirecektim fakat son iki cümlede olayı oyle bir toparlamışssınız ki eleştrilecek yanda kalmamış...Ben olaya daha farklı bakıyorum..İyi futbolcu başka bir şey iyi oynayan futbolcu başka...Bazı topçular vardır çok iyi futbolcu değildir bu futbolcular hayatında 1 kez bile maç çewirememiş futbolculardır ama bakarsınız bir gün oyle bir top oynar şaşırırsınız..Bunu dewamı gelmez bir sonraki donemde yine kotüdür Ama bazı futbolcuların mayasında wardır futbolculuk..iyide oynasa kotüde oynasa iyi futbolcudur kokeninde...Sergen Hakan şükür avrupada Ronaldo ve hatta Messinin bile maçın içerisinde kaybolduğu onalarca maç izledim..we bu saydıklarım herkes tarafından kabul goren iyi futbolculardan...Yani kardeşim ozünde iyi futbolcuyu diğerlerinden ayırt etmeli bence ve Kamil kanaatimce mayasında iyi futbolcudur bir iki maçla kesin kanaat getirmemek lazımdır diye düşünüyorum...
Alt 18.04.2011, 17:52   #46
58DraG KinG58
Acemi Yiğido

58DraG KinG58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 58DraG KinG58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

ARKADAŞLAR DUYDUĞUM BİR BİLGİYE GÖRE MEHMET YILDIZ YEDEK SOYUNDUĞU İÇİN SEZON SONU UEFA EUROPA LEAGUE'NE DOĞRU KOŞAN TAKIM ESKİŞEHİRSPORA GİDECEKMİŞ.''BÜLENT UYGUN'' LA GÖRÜŞMÜŞ GİTMEMESİ LAZIM ARKDAŞLAR TOPLARI ÇOK ÖLDÜRSE YAPSADA O TAKIMIN KALBİ ARKLAR... BENCE YILDIZIMIZ YİĞİDOLARIMIZ GİTMESİN...:confused :

imagesCAXI5762
58DraG KinG58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 18:14   #47
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 782 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bikere m yıldızın takımdaki agırlıgı kaldırılmalı yoksa böylece devam eder.onun işi bitti kardeşim emegine saglık diyip gönderilmeli.erman çok bencil kimseye top atmaz.çok şanslı adam 90 dk geziyor bir fırsatını bulup golünü atıyor.eneramoda kamilde küstürülürseki eneramo zaten pek istekli degil gibi bu takım seneye gene aynı durumda olur gene düşme hattını zorlar vede düşeriz.hoıca bu işe çözüm bulmalı ben bulacagına inanıyorum mehmeti kesiyor bunun sinyalini veriyor bence.evet kamil gelecek vadeden bir topçu ve bundan faydalanmalıyız.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 19:13   #48
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1153 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Bu durum sadece dünki maça mahsus değildi.Önceki maçlrda da Grosicki'ye pas vermekteki isteksizlik artık herkesin gözüne çarpıyor.Kamil bize çok fayda getirecek bir oyuncu.Birileri kahraman olacak diye Kamil'den vazgeçilmemeli.
Alt 18.04.2011, 19:49   #49
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

bence çok yanlış kamil sivasa gelen eniyi oyunculardan biri top teknigi zekası seyirciyele bütünleşmesi takımı ateşlemesi mükemmel tahminim kıskanılıyor rıza hocanın hemen müdehale etmesi gerekiyor
belediye maçındada görünüyordu doğru tesbit
bence TAKIMDAKİ KAZMZLAR KISKANIYORLAR
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 20:00   #50
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

BENCE GROSİÇKİ gibi topçulara daha fazla sorumluluk verilmeli çünkü 3,5 yıllık sözleşmesi var beence sivassporda bazı seylerin degişmesi lazım kamile 2ci kaptanlık verilmeli bazı kalın kafalı arkadaşlara teşekkür edilmeli bazıları KIZAĞA ÇEKİLMELİ Yoksa sivassporumuz budurumdan kurtulması mümkün değıl
BEN RIZA HOCANIN BUNLARI GÖRDÜGÜNÜ VE GEREKENİ YAPACAGINI BİLİYORUM RIZA HOCA KİMSENİN HAKKINI YEDİRMEZ
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
atılmıyor, kamile, neden, pas

Seçenekler Arama
Stil