Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri

Sivasımızın Amator Klupleri Sivas'ın Bütün Amatör Klüplerine Ait Yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Divriğispora değer veren yok
Alt 09.08.2005, 13:16   #1
fructose
Yeni Yiğido

fructose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 fructose isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Beitrag Divriğispora değer veren yok

Bir Sivaslı olarak amatör kluplere destek başlığı adı altında açtığınız forum sayfasına üzülerek yazmak zorunda kalıyorum.Üzülüyorum neden bu kadar duyarsızlık var. Çünkü Sivas'ın 3 Ligde üstelik amatör değil profesyonel bir kardeş takımı D.Ç Divriğispor varken sitede en ufak bir haber dahi yayınlanmıyor. Demekki değer verilmiyor bunun mantıklı bir açıklaması yok.Divriğispordan haber vermek için uğraşan www.memleketimdivriği.com ve Divriğisporlu yöneticiler defalarca Sivasspor web sayfası adminine yazmamıza rağmen bize değer verip cevap verme tenezzülünde bile bulunulmadı diyorlar. Biz sahipsizmiyiz,bizde Sivasımızın bir ilçesinin web sayfasını ve onun takımı Divriğispor hakkında bilgi vermemizi ayıplıyorlarsa bizde bir daha birşeyler yapmalayalım diyorlar. Biliyorum belki benim yazdığımıda değer vermeyip Divriğispor hakkında hiçbirşey yazmamaya devam edeceksiniz. Sizin samimiyetinize güvenerek birgün sitede yer alacağına inanıyorum,inşallah yanılmam.
fructose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.08.2005, 15:07   #2
Bilmiyorum
Tecrübeli Yiğido

Bilmiyorum - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Bilmiyorum ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

kardeş önce forumları incele divrigi ile ilgil benim birçok yazım ve resimlerim var hatta destek hattı ve yardım edilecek hesap numaraları bile koydum ayrıca divrigiligim ve memleketim divrigi.com a da üyeyim orda yazılarım var okuyabilirsin
Alt 09.08.2005, 18:10   #3
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick

WALLA BİZ DERNEK OLARAK DİVRİĞİSPOR-OF MAÇINA BİR OTOBÜSLE DESTEK VERMEYE GİTTİK BİZ TARAFTAR OLARAK HER YOLA VARIZ DESTEKSE DESTEK..
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.08.2005, 18:27   #4
efsanedavulcu
Yiğido

efsanedavulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 efsanedavulcu isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Biz Divriğispor_ofspor Karsilasmasi Için Divriğiye Gittik Ve Divriği Tribunlerinde Yerimizi Aldik....valla 90 Dk. Boyunca Susmadik Divriğiye Gittiğimizde Tribunler Bomboştu Bizi Gören Coskumuzu Duyan 2. Yarida Stadi Doldurdu.....

Divriğispor Yalniz Deil.... 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği Olarak Her Zaman Desteğe Haziriz............
Alt 09.08.2005, 18:38   #5
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

1967_DERNEK_MUSTAFA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 900 1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

BİZ 1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ OLARAK DİVRİĞİSPOR U SİVAS IN 2. TAKIMI OLARAK GÖRÜYORUZ...

ÖRNEK VERİRSEK GECEN SEZON DİVRİĞİSPOR-OFSPOR MACINA DESTEK VERMEK AMACLI GİTMİŞTİK VE COK GUZEL OLDU...DİVRİĞİSPOR YONETIMI BİZLERE HERZAMAN MACIMIZA DAVETLIMİZSİNİZ DEDİLER...BİZLERDE SİVASSPOR MACLARINA DENK GELMESSE HERZAMAN GÖREVE DİVRİĞİSPOR U DESTEKLEMEYE HAZIRIZ DEDİK...
saygılarımızla............

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU
1967_DERNEK_MUSTAFA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.08.2005, 18:59   #6
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1281 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
1967_DERNEK_MUSTAFA Nickli Üyeden Alıntı
BİZ 1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ OLARAK DİVRİĞİSPOR U SİVAS IN 2. TAKIMI OLARAK GÖRÜYORUZ...

ÖRNEK VERİRSEK GECEN SEZON DİVRİĞİSPOR-OFSPOR MACINA DESTEK VERMEK AMACLI GİTMİŞTİK VE COK GUZEL OLDU...DİVRİĞİSPOR YONETIMI BİZLERE HERZAMAN MACIMIZA DAVETLIMİZSİNİZ DEDİLER...BİZLERDE SİVASSPOR MACLARINA DENK GELMESSE HERZAMAN GÖREVE DİVRİĞİSPOR U DESTEKLEMEYE HAZIRIZ DEDİK...

YÖNETİM KURULU
HER ZAMAN DİVRİĞİSPOR'A TAM DESTEK TARAFTARDAN BİZ HER MAÇA GİDECEZ
Alt 10.08.2005, 12:41   #7
ARCAN
Yeni Yiğido

ARCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ARCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ üyeleri abilerim sizlere çok teşekkür ediyorum.Sözlerimiz size değil.Mutlaka her Sivas'lı destek olur buna inanıyorum.Ama Sivas Spor yönetimi bize hiç kardeş gözü ile bakmıyor.

Sivas Spor'u can-ı gönülden destekliyor ve gurur duyuyoruz çünkü memleketimiz,vatanımız,yurdumu z.

Dertler ise........................... .....
Başka illerin birinci lig veya 2A takımları ilinin 2. veya 3.lig takımlarına çok yardımda bulunuyorlar özellikle karadeniz ve egenin takımları.Biz Sivas Spor'dan bırakın topçu almayı yeni yaptıdığımız şeref tribünü için 200-300 adet plastik koltuklardan alamıyoruz.20-25 bin koltuğun içinde 200-300 tane.

Topçu istiyoruz bize amatör topçu veriyorlar,ne yapalım abi bizde amatör veya verdikleri ayarda topçu çok.Sivas'dan transfer ettiğimiz topçuları elimizden alıp rakiplerimize veriyorlar ne için yönetimdeki sözümona işbilir ticaret adamlarımız oraya yatırım yapacaklar.En basit örneği Volkan,al sen onu Tokat'a ver.

Abilerim biz demiyoruz ki topçuyu bize bonservisi ile verin,biz diyoruz ki kadroda düşünmediğiniz bize yarayan 2-3 topçuyu bonservisi sizin olmak üzere bir yıllığına bize verin hem o topçuya para boşa ödemeyin biz ödeyelim sezon bittiğinde yine sizin topçunuz.

Abilerim dert çok derman olacak yok.
Abi bir sitemimizde site yönetimine www.memleketimdivrigi.com neden linkler bölümüne yetkililer tarafından eklenmiyor.Linklere bakıyorum köylerin bile siteleri eklenmiş Divriği'yi,DÇ.Divriği Spor'u temsil eden site eklenmiyor.Acaba neden ?
ARCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.08.2005, 15:45   #8
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

Alıntı:
ARCAN Nickli Üyeden Alıntı
1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ üyeleri abilerim sizlere çok teşekkür ediyorum.Sözlerimiz size değil.Mutlaka her Sivas'lı destek olur buna inanıyorum.Ama Sivas Spor yönetimi bize hiç kardeş gözü ile bakmıyor.

Sivas Spor'u can-ı gönülden destekliyor ve gurur duyuyoruz çünkü memleketimiz,vatanımız,yurdumu z.

Dertler ise........................... .....
Başka illerin birinci lig veya 2A takımları ilinin 2. veya 3.lig takımlarına çok yardımda bulunuyorlar özellikle karadeniz ve egenin takımları.Biz Sivas Spor'dan bırakın topçu almayı yeni yaptıdığımız şeref tribünü için 200-300 adet plastik koltuklardan alamıyoruz.20-25 bin koltuğun içinde 200-300 tane.

Topçu istiyoruz bize amatör topçu veriyorlar,ne yapalım abi bizde amatör veya verdikleri ayarda topçu çok.Sivas'dan transfer ettiğimiz topçuları elimizden alıp rakiplerimize veriyorlar ne için yönetimdeki sözümona işbilir ticaret adamlarımız oraya yatırım yapacaklar.En basit örneği Volkan,al sen onu Tokat'a ver.

Abilerim biz demiyoruz ki topçuyu bize bonservisi ile verin,biz diyoruz ki kadroda düşünmediğiniz bize yarayan 2-3 topçuyu bonservisi sizin olmak üzere bir yıllığına bize verin hem o topçuya para boşa ödemeyin biz ödeyelim sezon bittiğinde yine sizin topçunuz.

Abilerim dert çok derman olacak yok.
Abi bir sitemimizde site yönetimine www.memleketimdivrigi.com neden linkler bölümüne yetkililer tarafından eklenmiyor.Linklere bakıyorum köylerin bile siteleri eklenmiş Divriği'yi,DÇ.Divriği Spor'u temsil eden site eklenmiyor.Acaba neden ?
OLAN BİTENİ BİR ANLATSANIZ..BİZDE BİLELİM DİVRĞİSPOR'UN SON DURUMUNU..SİVASSPOR YÖNETİMİYLE OLAN İLİŞKİSİNİ...
Sivasspor ve Divriğispor
Alt 10.08.2005, 23:18   #9
fructose
Yeni Yiğido

fructose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 fructose isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Sivasspor ve Divriğispor

Divriği-Of maçını biliyorum, geldiniz destek verdiniz hepinize teşekkür ediyorum.
Sizin değerli fikirleriniz ve desteğinizi gördükçe umutlanıyorum. Ben Sivassporumun ve D.Ç Divriğisporun daha doğrusu Sivas Divriğisporun herşeyin en iyisini hakettiğine inanıyorum. Yıllardır Siyasi danışıklı dövüş ile siyasiler Sivasımıza yeteri kader darbe vurdular. Korkuyorum takımlarımıza el uzatacaklar.Benim kaygım sadece burada herkese teşekkürler
fructose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.08.2005, 23:24   #10
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1292 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
1967_DERNEK_MUSTAFA Nickli Üyeden Alıntı

YÖNETİM KURULU

Herzaman kalbimiz ve gönlümüz Divriğispor ile beraber...Daha önce Divriği-Of maçına gelmiştik...İnşallah fırsat olursa yine geliriz...Sivasspor yönetimininde acilen Divriğispora destek olması gerekir...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla