Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mehmet Yıldız Beyaz Show da!
Alt 13.12.2008, 10:38   #51
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1237 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Mehmet Yıldız Beyaz Show da!

Dunyanin parasini versek Sivas ve de Sivasspor`un bu kadar guzel tanitimini yapamazsiniz. Sporun nelere kadir oldugu bir kez daha ispatlanmis oldu....
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.12.2008, 11:07   #52
SempaticH
Tecrübeli Yiğido

SempaticH - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 SempaticH isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

evet sonunda çıktı ve bizi gururlandırdı sağol mehmedim koç gibiydin hele sivsın yollarını harika söyledi teşekürler yıldız
SempaticH isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.12.2008, 11:27   #53
BoXeR
YASAKLI ÜYE

6 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 BoXeR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
KARAYEL58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
MEHMET YILDIZ SİVASSPORUN PARLAYAN YILDIZIDIR
EĞER BU DEĞERİ SİVASSPORA KAZANDIRAN BİR OYUNCUYU TAKIMA GELİR ELDE ETMEK İÇİN SATILACAKSA FUTBOL TARAFTARLARI COŞTURMAK EĞLENDİRMEK ZEVK KAZANDIRMAK YERİNE FUTBOLCULAR ÜN KAZANINCA SATILIRSA BU TİCARETE GİRER EĞER Kİ ÜN KAZAMNIŞSA SİVASSPORUN ADIYLA ANILACAKTIR BUNU KURBANLIK HAYVANLIK GİBİ YETİŞTİRİP SATARLARSA BUNDAN TARAFTARLARDA HAZ ALAMAZ. ALT YAPIDAN YETİŞTİRİPTE LİG MAÇLARINDA MEHMET YILDIZLA BİRLİKTE OYNATSALAR ALT YAPIDAN GELEN FUTBOLCULARI BU KEZ HEM MEHMET YILDIZI HEMDE SİVASSPOR KAYBETMEMİŞ OLUR TARAFTARDA KAZANIR YÖNETİMDE. MEHMET YILDIZ GOL KIRALLIĞINDA ZİRVEDE NEREDEYSE GEÇEN YILKİ GOL KIRALININ ATTIĞI GOL KADAR GOLU LİGİN YARI DÖNEMİNDE ATICAK. BU HAFTAKİ HACETTEPE MAÇINDA MEHMET YILDIZIN İYİ GOLLER ATARAK BAROŞLA ARAYI AÇACAĞINA İNANIYORUM.MEHMET YILDIZIN SATILMASI DEMEK SİVASSPORUN KOLUNUN BİRİNİN KOPMASI DEMEKTİR ÖYLE BİR FUTBOLCU TÜRKİYE LİGİNDE KESİNLİKLİ YOKTUR VÜCUT VE KONDİSYON BAKIMINDAN İLERİ DERECE İYİ OYNAYAN BİR FUTBOLCUDUR. DİĞER TAKIMLARDAN AYIRAN TEK ÖZELLİĞİDİR SİVASSPORUN BANA GÖRE BİR GÖRÜNMEYEN 3 FUTBOLCU VARMIŞ GİBİ OYNUYOR KİMSE ONU OMUZ OMUZA GİRİLEN MÜCADELEDE ALT EDEMİYOR HAKEMLERE GÖREDE GİRDİĞİ MÜCADELELERDE FAUL YARATMIYOR. MEHMET YILDIZIN YERİ SİVASSPOR KULÜBÜDÜR BENCE MEHMET YILDIZDA İLERİDE BÜLENT UYGUN GİBİ İYİ BİR TEKNİK ADAM OLABİLİR. BU ARADA MEHMET YILDIZ KADAR BÜLENT HOCANINDA SİVASSPORA KATKILAR ÇOKTUR İKİSİDE ÇOK BAŞARILI VE GELECEĞE YELPAZE ŞEKLİNDE AÇILACAK DEĞERE SAHIPLERDİR. BEN SİVASLI OLARAK LİGE ÇIKTIĞINDAN BERİ TAKIMIMLA GURUR DUYUYORUM GÖĞSÜM KABARIYOR ADI GEÇİNCE. ÇOK GURUR VERİCİ BİR DURUMDAYIZ. BU YIL SİVASSPORUN SÜPER LİGDEKİ 4. YILI SİVASSPOR İLK YILINDA 8. İKİNCİ YILINDA 6. ÜÇÜNCÜ YILINDA İSE 4. BİTİRMİŞTİ BENİM İÇİN İKİNCİ LİGTEN GELEN TAKIMLARLA KIYASLARSAK BU BAŞARI SON DERECE ÖNEMLEDİR. GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YILLARA GÖRE BİR PRAMİT GİBİ LİSTE SIRASI DÜŞÜYOR BU YIL İNŞALLAH 2. YADA ZİRVEDE TAMAMLAYACAĞIMIZA İNANIYORUM.BİRDE SİVASSPOR GELİR ELDE ETMEK İÇİN SAHASINI SİVAS YERİNE BURAYADA YAPABİLİR YANİ İSTANBULA BİLİYORLARKİ İSTANBULUN İL SIRALAMASINA GÖRE KALABALIK OLAN KISMI SİVASLIDIR STADIN KOPMLE DOLACAĞI GARANTİDİR BENCE BURAYA YAPMALARA DAHA GARANTİDİR.ÖNEMSİZ MAÇLARI SİVASTA DÖRT BÜYÜKLERLE YAPACAĞI MAÇLARIDA BURDA YAPMASI BENCE DAHA MANTIKLI. SİVASSPOR YÖNETİMİ ,FUTBOLCULAR VE EMEĞİ GEÇENLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLER BAŞARILARIN DEVAMINI DİLİYORUM EMİN OLSUNLARKİ ONLAR BAŞARILI OLDUKÇA ONLARI DESTEKLEYENLERİN SAYISININ ARTACAKTIR.SİZ BİZİM GÖĞSÜMÜZÜ KABARTMAYA DEVAM EDİN BİZ TARATARLAR OLARAK DESTEĞİMİZİ YARIDA BIRAKMAYACAĞIZ VE SÜRDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ...12.12.2008-CUMA

Eminim Bu yazıyı Baştan Sona 1 ALLAHIN KULU OKUMAMIŞTIR
BoXeR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
beyaz, beyaz show, mehmet, mehmet yıldız, show, yıldız