Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ertugral : Hedef Alt Yapı
Alt 09.10.2009, 21:32   #101
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Ertugral : Hedef Alt Yapı

Alıntı:
Kederli Yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
10 isim saymakla olsaydı o iş herkes bu işi yapardı. Şu anda 1 aydır bulunduğum ülkedeyim ve 2 ay daha burada kalıp takımların alt yapılarını inceleyeceğim.

Gelelim görünen köye Benim itirazım Sivassporumuzun daha iyi teknik direktörlere layık olduğunu düşündüğümden kaynaklanıyor. 2 yıl şampiyonluk mücadelesi vermiş bir takımın çıtasını yükseltmiş olması gerekir. Buna göre bu çıta sayın Muhsin hoca değildir. Bu noktada kabullenemiyorum ve itiraz ediyorum. Gelin görünki bunca samimi düşüncelerime rağmen ne Sivassporluluğumu bıraktınız ne adamlığımı. İnsanın hemşerilerinden böyle acı sözleri duyması adama koyuyor...
Degerli hemsehrim Muhsin Hoca hocalik gecmisi olan bir hoca olsada Hocamiz bizim icinde soru isareti.. Hocanin yerine gelecek herhangi bir isim gibi. söhreti ünü ne olursa olsun... Orta yerde cigeri dalagi yaralanmis bir hasta var Bu Bünyeyide Hasta eden eski hocamiz biz simdi doktorumuzun bu hastaligi tedavi edip etmiyecegini hep baraber görecegiz.. Bakis acisi farkimiz var siz ve sizin gibi düsünenler bastan red edelim diyorsunuz...Bizlerse Hocamizin takima nedakar katkisi olacagini görmeden red etmeyiz diyoruz...

Arkadalarimiz Bülent hocanin Basladigi sürece vurgu yapiyorlar... O sürecde.Sayin Baskanimiz Otyakmaz yerinde ben olsa idim... Degil süper lig de takim teslim etmek iki kecimi bile teslim etmezdim hic bir kariyeri ve tercübesi olmayan bir hocaya... Hic degilse Muhsin hocanin begenelim begenmiyelim bir hocalik gecmisi var... Ön yargili olmak dogru degil SivasSpor camiasi bir vucud gibidir. kendi bünyesine uymayani,kendi vucuduna zarar verecek unsuru disari atar. merek etme sen!!!!!!
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda giants'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.10.2009, 22:43   #102
yigidomurat
Yiğido

yigidomurat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 yigidomurat FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kederli Yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şimdiye kadar Sivasspor'a kimseyi kazandırmadım. Çünkü Türkiye ile alakam çok fazla yok. Eğer talep gelirse tavsiye edebileceğim genç oyuncular var elbette. Ben menejer değilim yani işin maddi kısmı beni alakadar etmiyor. Ben bu futbolcu gelecekte ne yönde gelişim gösterip göstermez diye ön görülerde bulunuyorum.

Gelelim Dünya futboluna kazandırdığım oyunculara. Bahsetmiş olduğum sistemin bir parçasıyım ben. Yani oyuncu kazandırma durumu var ise ekip kazandırmıştır. Ekibimizin ne kazandırdığını merak eden PSV'nin kadrosuna baksın.
öncelikle bu arkadaşla bir SİVASLI olarak gurur duyduğumu belirtmek isterim...ya arkadaşlar bırakında adam eleştirisini yapsın.herkes herkesi beğenmek zorunda mı?İNŞALLAH daha da başarılı olursun kardeş,ALLAH yolunu açık etsin.
yigidomurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidomurat'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.10.2009, 22:52   #103
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1052 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick

Hocam hoş geldin sefalar getirdin inşallah sayende başarılı oluruz
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.10.2009, 23:07   #104
Kederli Yiğido
Acemi Yiğido

27 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 Kederli Yiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigidomurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
öncelikle bu arkadaşla bir SİVASLI olarak gurur duyduğumu belirtmek isterim...ya arkadaşlar bırakında adam eleştirisini yapsın.herkes herkesi beğenmek zorunda mı?İNŞALLAH daha da başarılı olursun kardeş,ALLAH yolunu açık etsin.
Bir hemşerimden böylesine güzel dşünceler duymak beni çok mutlu etti. Çok teşekkür ederim.
Kederli Yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.10.2009, 23:56   #105
57 Mehmet
Tecrübeli Yiğido

57 Mehmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 255 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 57 Mehmet BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

INSALLAH bu hocaya sahip cikariz
57 Mehmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.10.2009, 01:17   #106
patriot5878
Yeni Yiğido

11 Mesajına 22 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 552 patriot5878 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inş hocamız başarılı olur..benım ınancım tam..bu takım mutlka eskı gunlerıne dönecektır...
patriot5878 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.10.2009, 01:19   #107
carizma0658
Usta Yiğido

carizma0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 479 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 carizma0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inşallah herşey yoluna girer ve dedın gibi olur hoca mevlam utandırmasın yolumuz acık olsun
carizma0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Ertugral : HoŞ GeLdİn HoCaM
Alt 10.10.2009, 16:47   #108
KaRiZmA YiĞiDo
Acemi Yiğido

40 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 KaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISIKaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISIKaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISIKaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Ertugral : HoŞ GeLdİn HoCaM

Evet Yeni Bir Dönem Başladı Sivas Spor İçin İnşallah Hayırlı olur Hoca Uğurlu gelirde küme düşmeyiz.Bülent UYGUN takımı mahvetti gitti aslında geç bile kaldı nerdeyse liğin 3 te biri bitti 4 puan neyse buna şükür diyeceğiz ya hiç bırakmasaydı oda var neyseki gitti.Hep şöyleyaptı böyle yaptı deniyor da bende anlamadığım bir şey var ne yaptı ne yapamadı karşılaştırırsak bence çokşey aldı götürdü sivastan mesala:
1- Şampiyonlar liğine gidecekken inadı yüzünden son 5 hafta yenildi zor güç Fenerbahçe sayesinde 2.olduk.
2- Avrupaya gidecek bir takımda bu başarıyı kazandıranlar devre dışı bırakıldı yok yere satıldı yerine kalitesizi işi bitmiş adı futbolcu olan zerzevatlarla dolduruldu.
3- Onca kazanılacak para göz göre göre gitti.Eski kadro yüzde yüz guruplara kalırdı iddia ediyorum.
4- bir sistemi yok adamın yada benmi göremedim. sıradan futbol artistis hareketler yok be böyle bir şey hangi devirdeyiz.Olmadıysa yol verecen sekiz hafta 3x8= 24 puan hadi 10 puan çık yenildik dedik 18puan vardı şimdi ya yedikleri onca gol geçen sezon bir yılda yediklerini 5 maçta yediler bumu başarısı ?
5-petkoviç akın kalecei değil daha genç daha fizik gücü yüksek bir kalecei bulmalıyız . Futbolcumuz malesef yok sadece 3 veya 4 tane diğerleri boş işe yaramaz bakalımMuhsin hoca bunlarla ne yapar Allah yardımcısı olsun.Bülent Uygun iyi kazıkattı sivas'a kimsenin haberi yok.
KaRiZmA YiĞiDo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
alt, ertuĞralin, ertugral, hedef, röportaji, yapı, İlk