Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri > 4 Eylül Belediyespor

4 Eylül Belediyespor 4 Eylül Belediyespor hakkında ....

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ALP; “Amacım daha çok gol atmak “
Alt 09.09.2011, 15:38   #11
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 903 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: ALP; “Amacım daha çok gol atmak “

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
belediye takımı yeteri kadar tecrübe edindi geçen yıl. k.maraş maçında izlemiştim sivas'ta iken. kendilerine başarılar diliyorum. sivasspor'un yedeği olarak her daim hazır beklesinler kayseri erciyes gibi. zorda kalırsak yer değiştiririz.
Aynen katılıyorum. 4 Eylül Bld olabildiğince üst liglere çıkmalı. Ve devamlı hazırda beklemeli.

İlk hafta kendi evimizde İskenderun'u yenemedik , berabere kaldık. Geçen hafta bay geçtik. Bu hafta Karsspor deplasmanındayız. Kars deplasmanında ben de yer alacaktım ama son anda programım değişti.

Kars deplasmanı sezonda sergileyeceğimiz performans için ipucu verecek ve sezon sonunda hangi noktada olacağımız için ön fikir edinmemizi sağlayacak. Bu deplasmanda olacağımı düşünürken son anda gidememek üzücü oldu ama inşallah takım güzel bir galibiyet alır.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: ALP; “Amacım daha çok gol atmak “
Alt 10.09.2011, 01:19   #12
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 817 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: ALP; “Amacım daha çok gol atmak “

Alıntı:
fatihcan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben çıplak gözle izledimm izmirdeki altınordu maçında adam tam bir saatli bombo sanarsınız milli güreşçii hiç bir tekniği yok sadece fiziği var o kadar afedersiniz ama tam bir sığır çalım paslaşma hib bir teknik özelliği yok sadece adam karşılama var o kadar

D: helal sana arkadasım belli ki alp le gecmısde bir mevzun olmus yoksa böyle bir yorumu aklı basında kımse yazmaz...ben sınıf arkadasıyım ( beden egitimi bölümü antrenörlük bölümü yani sen ve senin gibi bi dolu olanlar varya sayfada ayagına top degmeyen ama degenlerden cok bılgısı olan) adam daum zamanında fenerbahce de profesyonel olmus yetmemiş klasmanlarındaki milli takımlarında da oynamış bazı nedenler nedenıyle onune setler cekılmıs bırısi...haber de de yazdıgı gibi gruplarında gol krallrıgında 2. sırada bıtırdı benım bıldıgım türkiyede hangi grupta defans oyuncusu gol krallıgında 2. sırada olmuş varsa bılgın soyle...

ama pardon siz en iyisini bilirsiniz yine de sen laf söyleceğim diye ortaya düşme komık oluyorsun...

Etiketler
, “amacım, alp, atmak, çok, daha, gol