Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor 2-0 Fenerbahce
Alt 08.11.2011, 18:12   #91
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft
Daumen runter Cevap: Sivasspor 2-0 Fenerbahce

Alıntı:
COBANSARAYLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sty de sivaspor 2-1 fenerbahce demistim ve yigidolarimizin maci aslanlar gibi cikip kazanacagini hissettim ve danimarkadan maca gittim,bekledigim gibi oldu fenerbahceyi eze eze yendik lami cimi yok. sivassporumuzun o mukemmel oyunu karsisinda fenerbahce hezimetten kurtuldu o mac 5-6 olurdu ama olsun 2-0 da net skor bagirmaktan sesim kisildi gollerden sonra cok keyif aldim sivassporumuzun oyunundan cok keyif aldim egerki ikinci yari pedrieli cikarip rasmusseni alsaydi oyuna vallahi 5- 6 olurdu o mac yinede hepsini alnindan opuyorum. Futbolcular inanmisti galibiyete ama stadyumdaki yigidolar cok durgundu dogru duzgun kirmizi beyaz bile yapmadilar eskiden kapali-maraton karsilikli tezahurat yaparlardi hic olmadi ev sahibi takimin taraftari takimi ateslemesi lazim ama vallahi takim kendi kendini atesledi gol attiktan sonra zaten herkes sevinir,onemli olan takimi tezahuratle ataga kaldirmak havuz kale arkasindaki bayan tribunu diger lerinden gayretliydi onlarida tebrik ediyorum
Maraton tribunde kı sosyete ye bi turlu taraftarlığı öğretemedık,5500 kışılik tribun bıraz bize ayak uydursalar ortaliğin ********,teşhis doğru ilacı yok maalesef
Alt 08.11.2011, 18:18   #92
GLoBe-Y-Gençlik
Usta Yiğido

GLoBe-Y-Gençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.205 Mesajına 2.535 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 927 GLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Sivasspor 2-0 Fenerbahce

7 Yıldır Sivas Tribünlerindeydım Ben Sıvas Aynı Kafada Olursa Hiç Bir Şey Olmaz Sayılı Adamlar Var Tribünde Sonrada Yönetım Destek Istıyo Beleş Kımseye Ekmek Yok Hesabı Rezıllıgı Çeken Sivas Gençliği Az Görseler Destek Cıksalar Olmuyacak Sey Degıl

Etiketler
fenerbahce, sivasspor