Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Diğer Sporlar > Diğer Sporlar

Diğer Sporlar Diger Sporlar

Seçenekler Arama Stil

Adım adım Liverpool'a
Alt 28.12.2011, 07:42   #1
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1585 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Adım adım Liverpool'a

4 Eylülspor'da U-15'lerde gösterdiği performansla adından sıkça söz ettiren Muhammed Furkan Işık, harikalar yaratmaya devam ediyor.

Ligde ve Milli Takım seçmelerinde herkesin gözdesi haline gelen genç oyuncu, Futbol Prensi Seçmeleri'nin de en çok konuşulan isimler arasında yer aldı.

İngiltere Premier Ligin güçlü temsilcilerinden Liverpool ile TRT'nin ortaklaşa düzenlediği “Türk Futbolu Prensini Arıyor" Samsun elemelerinde gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Işık, İstanbul'da yapılacak yarı final elemelerinde yeteneğini konuşturacak.

Geçtiğimiz günlerde Samsun seçmelerinde onlarca rakibi eleyerek ilk 5 futbolcu arasına seçilen ve yarı final elemelerine adını yazdıran Işık, Liverpool hayallerine adım adım yaklaşıyor.

Sivas'ta amatör kulüplerce yakından takip edilen 14 yaşındaki genç oyuncu, İstanbul'da yapılacak yarı final elemelerini kazanması halinde İngiltere'de, Michael Owen, Jamie Carragher ve Steven Gerrard gibi yıldızları yetiştiren Liverpool Futbol Akademisi'nde bir yıl eğitim görecek.

2 YARI FİNAL ELEMESİ

Türkiye genelinde 5 Şubat'ta bitecek elemelerin ardından, İstanbul'da 80 sporcunun katılımıyla 2 yarı final elemesi yapılacak.

1.5 ay sürecek finaller döneminde birlikte çalışacak olan oyuncular, antrenörlerin gözetiminde günlük idmanlarını yaparken, yeteneklerini geliştirmek için verilen özel çalışmaları ve ödevleri tamamlamaya çalışacaklar.

Genç yaşta yeteneğiyle göz dolduran Işık’ın yarı final elemelerinde nasıl bir performans sergileyeceği herkes tarafından merakla beklenirken, futbol yorumcusu ve eski hakemlerden Ahmet Çakar, Furkan’ı turnuvanın favori isimlerinden biri olarak görüyor.

Sivas'ın Sesi
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Adım adım Liverpool'a
Alt 28.12.2011, 10:36   #2
8SvS8
Yeni Yiğido

8SvS8 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

25 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 472 8SvS8 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Adım adım Liverpool'a

İnşallah Başarılı Olur.
Alt 28.12.2011, 11:16   #3
ahhguzum
Yiğido

62 Mesajına 88 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 ahhguzum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

alın bunu sivasa göndermeyin eğitimini alsın gelsin ...
ahhguzum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.12.2011, 11:36   #4
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Eğer akademiye seçilirse 1 yıllık eğitimin ardından bence hemen kontrat imzalatmalıyız ilerde çok yüksek paralara avrupanın büyük kulüplerinde oynayabilir, bu sayede hem Sivasspor kazanır hem Türk futbolu kazanır.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.12.2011, 14:49   #5
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 704 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Şu işe bak ülkemizdeki en iyi yetenekleri bulup ingilterdeki kulübün eline teslim ediyoruz adamlara elimizle elmas teslim dediyoruz onlarda haklı Türkiye de alt yapı diye bir şey yok ztn

Etiketler
adım, liverpoola